Styczniki

(14 produkty)
Filtry
Filtry

Cena

30,00 zł - 195,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Jest 14 produktów.

Filtry
Filtry

Cena

30,00 zł - 195,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-12 z 14 pozycji
Styczniki modułowe i przekaźniki modułowe mocy - preis-zone.pl

Styczniki modułowe i przekaźniki modułowe mocy

W tej kategorii naszego sklepu internetowego przyszykowaliśmy dla Państwa styczniki modułowe i przekaźniki modułowe mocy, które dzieli się w głównej mierze ze względu na natężenie prądu, który będzie wymagany, by załączyć stycznik modułowy.

Stycznik modułowy - jak działa?

Styczniki modułowe i przekaźniki modułowe mocy to łączniki elektryczne, które muszą być wyposażone co najmniej w jedną parę tzw. styków roboczych. Gdy napięcie w cewce spada, te sterowane za pomocą elektromagnesu, zostają uwolnione przez mechanizm sprężynowy, co sprawia, że obwód zostaje otwarty.

Styczniki modułowe i przekaźniki modułowe mocy - różnica

Wymienione elementy instalacji elektrycznych różnią się m.in. ze względu na zastosowanie. Stycznik modułowy to urządzenie odpowiadające za połączenie obwodów głównych, natomiast przekaźniki modułowe mocy odpowiedzialne są za łączenie obwodów pomocniczych. Warto zaznaczyć, że styczniki i przekaźniki wykorzystuje się wspólnie, ponieważ te wzajemnie się uzupełniają.

Styczniki modułowe - zastosowanie

Styczniki modułowe stosuje się m.in. w przypadku urządzeń, które generują bardzo duże obciążenie. Mogą być to np. silniki, pompki, czy grzałki - styczniki modułowe instalacyjne odegrają rolę podczas procesu uruchamiania takich maszyn. Styczniki i przekaźniki instalacyjne znajdą swoje zastosowanie głównie w przemyśle, gdzie obciążenie energetyczne bywa bardzo duże. Styczniki i przekaźniki modułowe wykorzystuje się także w przypadku maszyn budowlanych wyposażonych w silniki elektryczne.

W ofercie naszego sklepu internetowego Presi-Zone.pl przygotowaliśmy styczniki modułowe i przekaźniki modułowe mocy dostosowane do różnych poziomów napięć. Zachęcamy do zakupów gdyż, z pewnością każdy znajdzie tutaj produkt odpowiedni dla siebie!

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone