Krany, rozdzielacze, adaptery

(96 produkty)

Podkategorie

 • Krany ogrodowe

  Funkcjonalne i tanie krany ogrodowe

  Nawet najbardziej nowoczesny system do podlewania ogrodu, sadu, trawnika czy przydomowego warzywnika, nie zda się na nic bez zasilania wodą. Najwygodniejszym rozwiązaniem, pozwalającym na sprawne i wygodne gospodarowanie wodą w plenerze – są funkcjonalne krany ogrodowe. Tego rodzaju akcesorium ogrodowe ma strategiczne znaczenie dla efektywności działania instalacji nawadniającej. Kran ogrodowy jest bowiem zarówno końcowym elementem przyłącza wodnego, jak też fragmentem, od którego rozpoczyna się instalacja do nawadniania terenów zielonych.

  Profesjonalne krany ogrodowe nadają się zarówno do użytku zewnętrznego (przy wolnostojącym przyłączu), ale z powodzeniem można je także zamontować np. w budynku gospodarczym lub na jego elewacji. Wszystkie krany ogrodowe, oferowane przez nasz sklep internetowy, wyposażone są w gwinty o różnej średnicy, umożliwiające trwałe i szczelne połączenie z rurą doprowadzającą wodę.

  Uniwersalne krany ogrodowe pasują do każdego rodzaju instalacji nawadniających ogród. Sprawdzają się zarówno przy podlewaniu ręcznym (np. przy użyciu konewki), nawadnianiu przy użyciu węża elastycznego z pistoletem oraz podczas automatycznego nawadniania roślin (systemy zraszające, linie kroplujące itp.).

  W asortymencie sklepu online Preis zone, znajdują się wysokiej klasy krany ogrodowe od renomowanych producentów branżowych. Dostępne są m. in. niezawodne krany mosiężne, krany z tworzywa sztucznego oraz krany ocynkowane – z różnego typu końcówkami umożliwiającymi podpięcie węża ogrodowego.

  Tanie ogrodowe krany – rodzaje

  W naszym e-sklepie kupisz najlepsze i tanie ogrodowe krany, wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, z mosiądzu albo modele stalowe ocynkowane. W ofercie znajdują się krany ze stalowym gwintem montażowym o zróżnicowanym przekroju, m. in. na 3/4 cala. Każdy kran ogrodowy do wody wyposażony jest również w gwintowaną końcówkę, do której można zamontować elastyczny wąż do ręcznego podlewania bądź automatycznego nawadniania zieleni.

  Do gwintu, w jaki zaopatrzone są dobrej jakości ogrodowe krany, można dokręcić adapter z końcówką choinkową albo nyplem, czyli tzw. szybkozłączem. Prostsze i najtańsze modele kranów ogrodowych z tworzywa PP, nie mają gwintu na końcówce – a jedynie stałe przyłącze choinkowe. Uniwersalne szybkozłącze (nypel) to szybki sposób na podłączenie za pomocą dedykowanej końcówki – dowolnego elementu systemu nawadniającego. Przyłącze choinkowe, w jakie wyposażone są krany, umożliwia bezpośrednie nałożenie na nie węża i zabezpieczenie go przed wysunięciem opaską ściągającą. Sklep internetowy Preis zone ma w swoim asortymencie ogrodowe krany wraz dokręcaną końcówką choinkową lub na szybkozłącze.

  Istotnym elementem kranów są zawory, regulowane przy pomocy wygodnego pokrętła albo tradycyjnej wajchy. Profesjonalne ogrodowe krany posiadają niezawodne zawory kulowe, które pozwalają na komfortową regulację ilości/ciśnienia wody oraz szczelne zakręcenie przyłącza. Ogrodowe krany słabej jakości – mogą łatwo ulec uszkodzeniu i w konsekwencji przyczynić się do dużych strat wody, dlatego warto zapoznać się ofertą tego typu akcesoriów w e-sklepie Preis zone.

  Na co zwrócić uwagę wybierając dobry kran ogrodowy?

  Dobry kran ogrodowy powinien być wykonany z solidnego i odpornego na działanie czynników atmosferycznych materiału, które mogłyby zainicjować proces korozji. Warto także wybrać kran z dokręcaną końcówką choinkową lub z nyplem (szybkozłączem). Tego rodzaju rozwiązanie poszerza spektrum wykorzystania przyłącza wody – umożliwia podłączenie różnych końcówek, a także wykorzystywanie kranu do tradycyjnego napełniania, płukania czy mycia dłoni.

  Podczas zakupu, należy zwrócić uwagę na średnicę gwintu montażowego, aby pasował on do przekroju orurowania, z jakiego skonstruowane jest podejście wody. Kran ogrodowy powinien również być wygodny w obsłudze, dlatego warto wybrać modele z ergonomicznym pokrętłem lub wajchą pokrytą tworzywem, co zapewnia lepszy uchwyt. Konstrukcja kranu ogrodowego powinna tworzyć kąt rozwarty, dzięki czemu nie dochodzi do niepożądanych naprężeń w trakcie użytkowania elastycznego węża ogrodowego.

 • Rozdzielacze wody

  Praktyczne rozdzielacze wody – idealny sposób na podlewanie rozporoszonej zieleni na posesji i nie tylko

  W przypadku wielkopowierzchniowych ogrodów o zróżnicowanym spektrum zieleni i szerokiej gamie potrzeb wielu gatunków roślin, a także przy rozproszonej na terenie posesji roślinności – idealnie sprawdzą się rozdzielacze wody. Zasada działania tych akcesoriów polega na rozdziale strumienia wody z głównego przyłącza – na większą liczbę cieków wodnych, które można wykorzystać do podlewania, nawadniania oraz zraszania różnych obszarów. Najistotniejsze jest to, że rozdzielacz do wody umożliwia jednoczesną pracę nawet kilku systemów nawadniających oraz manualną obsługę wielu węży ogrodowych.

  Jednoczesna wydajność pracy różnych systemów/instalacji nawadniających, zasilanych z rozdzielacza, zależy przede wszystkim od ciśnienia wody dochodzącego do głównego przyłącza. Jeżeli parametry ciśnieniowe są wysokie, to można zdecydować się na rozdzielacz wody o większej liczbie rozgałęzień. Nie jest to jednak regułą, ponieważ nawadniające linie kroplujące lub węże pocące – nie wymagają tak dużego ciśnienia wody, jak ma to miejsce np. w przypadku węży z dyszami albo automatycznych zraszaczy do ogrodu.

  Tanie rozdzielacze do wody bardzo ułatwiają pielęgnację i podlewanie terenów zielonych i umożliwiają tworzenie rozbudowanych systemów nawadniających, kompleksowo zabezpieczających potrzeby całej roślinności na danym obszarze. Rozdzielacze wody sprawdzą się nie tylko w plenerze, ale również w praktycznym rozprowadzeniu wody użytkowej w domu/mieszkaniu.

  Na co zwrócić uwagę wybierając odpowiedni rozdzielacz do wody?

  Dobry rozdzielacz do wody powinien być wykonany z materiału odpornego na korozję, mechaniczne uszkodzenia oraz duże wahania temperaturowe. Najlepiej sprawdzają się rozdzielacze do wody z mosiądzu lub ze specjalnego tworzywa sztucznego. W sklepie internetowym Preis zone można zaopatrzyć się w 2-drożny, 3-drożny, a nawet 4-drożny rozdzielacz do wody, a ilość rozgałęzień powinna odpowiadać potrzebom oraz parametrom ciśnienia dochodzącego do przyłącza.

  Każdy rozdzielacz do wody musi być wyposażony w trwałe i szczelne zawory kulowe, które umożliwiają całkowite odcięcie dopływu albo precyzyjną regulację ilości wody do rozgałęzienia. Rozdzielacz ogrodowy do wody montowany jest na kranie/przyłączu za pośrednictwem gwintu o określonej średnicy, najczęściej 1’’ lub 3/4'’. Należy również zwrócić uwagę na to – czy jest to gwint zewnętrzny, czy wewnętrzny.

  Rozdzielacz do wody umożliwia swobodne podłączenie elastycznego węża ogrodowego lub rozbudowania instalacji w oparciu o sztywne połączenia rurowe. W przypadku wykorzystywania rozdzielacza do zasilania kilku linii nawadniających, najwygodniejszym rozwiązaniem jest wybór modelu z szybkozłączami (nyplami), zapewniającymi łatwe podłączenie węża ogrodowego. Dostępne są także rozdzielacze wody z wyjściami/rozgałęzieniami gwintowanymi.

  Kiedy w ogrodzie przyda się solidny rozdzielacz wody?

  Rozdzielacz wody to praktyczne rozwiązanie dla rozległych terenów zielonych i/lub zróżnicowanej roślinności o odmiennych potrzebach w zakresie nawadniania. Wygodny rozdzielacz wody sprawdzi się też w sytuacji, kiedy np. przyłącze znajduje się na elewacji budynku, a zieleń zlokalizowana jest zarówno od frontu, jak i z tyłu domu. Rozdzielacz wody pozwala na podłączenie niezależnych linii do podlewania, a tym samym krótsze odcinki węży ogrodowych. Krótkie węże do podlewania są wygodniejsze w obsłudze, ponieważ zmniejsza się ryzyko uciążliwego plątania/skręcania oraz uszkodzenia przewodu.

  Rozdzielacz do wody może jednocześnie obsługiwać kilka linii nawadniających (np. kroplujących czy pocących), nie ograniczając przy tym możliwości korzystania z użytkowania węża do ręcznego podlewania. Dzięki zaworom kulowym, w jakie wyposażone są rozdzielacze wody, można komfortowo regulować pracę poszczególnych linii nawadniających bądź całkowicie zamknąć dopływ wody do konkretnego rozgałęzienia.

  Rozdzielacz do wody użytkowej – inne zastosowania

  Rozdzielacz wody użytkowej może zostać także wykorzystany w warunkach domowych. Do użytku w pomieszczeniach zwykle stosuje się metalowe rozdzielacze do wody, które są trwalsze i bardziej odporne na mechaniczne uszkodzenia. Rozdzielacz wody użytkowej (trójnik) umożliwia m. in. równoległe podłączenie z jednego przyłącza – dwóch sprzętów ADG, np. pralki oraz zmywarki.

  Zewnętrzne przyłącze wody wyposażone w rozdzielacz, stwarza z kolei możliwość zasilenia niezależnej linii do podlewania zieleni na tarasie. Rozdzielacze wody można również wykorzystać, aby doprowadzić węża do mycia samochodu albo czyszczenia kostki brukowej. Jedno z rozgałęzień, w jakie zaopatrzony jest wielodrożny rozdzielacz do wody, może zostać zaadaptowane na kran, umożliwiający pobór wody do jeszcze innych celów.

 • Przyłącza kranowe

  Tanie przyłącza kranowe – do komfortowego podłączenia linii nawadniających w ogrodzie

  Jakość i skuteczność działania linii nawadniających w ogrodzie – zależy od wielu, najdrobniejszych nawet elementów. Przykładem ważnego akcesorium przy budowie wydajnych systemów do podlewania terenów zielonych – jest przyłącze kranowe. Zwykle ma ono postać specjalnej końcówki nakręcanej na przyłącze wodne/kran, z odejściem umożliwiającym podpięcie węża ogrodowego.

  Dobrze wyposażony sklep internetowy Preis zone to miejsce, gdzie można zakupić przyłącze kranowe, dopasowane do potrzeb i parametrów technicznych istniejącej bądź pożądanej instalacji nawadniającej. Przyłącza kranowe różnią się rodzajem i średnicą gwintu nakręcanego na końcówkę głównej rury zasilającej, a także sposobem podłączenia elastycznego węża ogrodowego.

  Przyłącze kranowe to niedrogie akcesorium o prostej konstrukcji, ale na rynku można też dostać modele oferujące dodatkowe funkcjonalności. Wybierając przyłącza kranowe, warto też zwrócić uwagę na materiał, z jakiego zostało ono wykonane.

  Ogrodowe przyłącza kranowe – rodzaje

  W e-sklepie z akcesoriami ogrodowymi Preis zone, można kupić zarówno przyłącza kranowe z gwintem zewnętrznym, jak i wewnętrznym. Dostępne są przyłącza kranowe dla różnego przekroju gwintowanej rury zasilającej, w tym dla średnicy 1/2’’, 3/4'’ oraz 1’’.

  Niektóre modele posiadają dodatkowo wkręcany adapter, który poszerza spektrum zastosowania przyłącza. Dzięki adapterowi, przyłącze kranowe pasuje zarówno na rurę o przekroju 1’’ i 3/4’’ albo 3/4’’ i 1/2’’.

  Przyłącza kranowe mogą posiadać gwintowaną końcówkę do podłączenia węża ogrodowego lub być wyposażone w praktyczny nypel – umożliwiający zespolenie elastycznego przewodu do podlewania za pośrednictwem szybkozłączki. W razie potrzeby, dostępne są także przyłącza kranowe z tzw. złączem choinkowym, na które nasuwa się węża i zabezpiecza specjalną obejmą.

  Wygodnym rozwiązaniem jest ruchome przyłącze kranowe, które minimalizuje powstawanie niepożądanego naprężenia podczas przemieszczania węża.

  Solidne przyłącze kranowe – na co zwrócić uwagę przy kupnie?

  Dobrej jakości przyłącze kranowe musi być wykonane z materiałów wytrzymałych na uszkodzenia mechaniczne, a w przypadku eksploatacji na zewnątrz – również na ekstremalne wahania temperatury. Ze względu na duże ciśnienie wody w głównym przyłączu, istotny jest też wysoki i solidny gwint, gwarantujący trwałe zespolenie.

  Dodatkową zaletą, jaka cechuje praktyczne przyłącze kranowe – jest wymienna gumowa uszczelka, która zapewnia szczelne podłączenie i ograniczenie strat wody. Część modeli wyposażonych jest w wygodny zawór, dzięki któremu możliwe jest precyzyjne regulowanie przepływu wody przez przyłącze kranowe.

 • Zawory kulowe

  Zawory kulowe do wody w ogrodzie – proste i skuteczne rozwiązanie

  Profesjonalne zawory kulowe do wody w ogrodzie pozwalają na wygodną i efektywną obsługę systemów do nawadniania oraz ograniczenie strat w przypadku ewentualnego wystąpienia awarii instalacji. Konstrukcja i technologia, jakimi charakteryzują się zawory kulowe, zapewnia dużą skuteczność i komfort obsługi tego typu armatury wodnej. Tanie zawory kulowe do wody w ogrodzie są niezwykle funkcjonalne – umożliwiają zarówno całkowite odcięcie, jak i płynną regulację bieżącego przepływu wody w przewodach.

  Regulacja ciśnienia w instalacji do podlewania terenów zielonych, za jaką są odpowiedzialne praktyczne zawory kulowe do wody w ogrodzie, bywa konieczna podczas użytkowania niektórych systemów nawadniających. Zawory pozwalają także ograniczyć zużycie wody – nie tylko w trakcie podlewania, ale także np. mycia samochodu lub zwiększyć efektywność czyszczenia kostki brukowej.

  Krany ogrodowe ocynkowane i niezależne zawory kulowe do wody – to idealne połączenie na etapie konstruowania funkcjonalnego przyłącza wody do podlewania zieleni. Aby armatura wodna mogła być bezproblemowo eksploatowana na zewnątrz, powinna być właściwie zabezpieczona albo wykonana z materiału odpornego na korozję i ekspozycję na warunki atmosferyczne (w tym także znaczne wahania temperatur). Sklep online Preis zone – to dobre miejsce do zaopatrzenia się w najwyższej jakości zawory kulowe do wody w ogrodzie od renomowanych producentów armatury.

  Praktyczny ogrodowy zawór kulowy – budowa i specyfika działania

  Funkcjonalny ogrodowy zawór kulowy cechuje się prostą, przemyślaną i przede wszystkim niezawodną konstrukcją, co ułatwia komfortową obsługę każdej instalacji, nie tylko wodnej. Zawór kulowy do ogrodu odznacza się wyjątkowo dobrą szczelnością, a profesjonalne modele, takie jakie można kupić w sklepie internetowym Preis zone – mogą pracować nawet na ciśnieniu roboczym wynoszącym kilkadziesiąt bar.

  Podstawowym elementem, który zamyka i steruje przepływem wody w zaworze, jest specjalna kula z otworem przelotowym, osadzona na trzpieniu przymocowanym do uchwytu/rączki. Wajchą można wykonać ćwierć obrotu – uzyskując całkowite zamknięcie lub otwarcie zaworu. Ogrodowy zawór kulowy umożliwia także nastawy pośrednie, dzięki czemu w prosty sposób uzyskuje się pożądany przepływ i ciśnienie wody. Rączka ustawiona w pozycji równoległej do biegu wody w przewodzie – sugeruje, że zawór kulowy jest otwarty, natomiast nastaw prostopadły do rury – to informacja o odcięciu dopływu wody.

  Korpus zaworów dostępnych w e-sklepie Preis zone – wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego albo z mosiądzu niklowanego. Wewnętrzne uszczelnienie, jakie posiada każdy zawór, może być wykonane z kolei z teflonu, opcjonalnie zbrojonego włóknem szklanym. Zawory wykonany z tworzywa sztucznego wyposażone są w niewielkie pokrętło motylkowe, dzięki czemu mogą być zabudowane nawet w trudno dostępnych i ciasnych miejscach, gdzie mogą nie sprawdzić się modele z tradycyjną rączką. Ogrodowy zawór kulowy z tworzywa sztucznego, może zostać zamontowany zarówno w obrębie głównego przyłącza wody, jak i na dowolnym fragmencie trasy węża elastycznego.

  Tanie zawory kulowe do wody w sklepie internetowym Preis zone!

  Szczelne zawory kulowe do wody oferowane przez sklep internetowy Preis zone – cechuje doskonała relacja ceny do jakości. Ramach bogatego asortymentu, można zakupić zawory wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego albo trwałe zawory z mosiądzu niklowanego z gwintami o zróżnicowanej średnicy.

  Poprzez umiejętne przytłumienie przepływu, zawory kulowe przyczyniają się do oszczędności w zużyciu wody. Tanie zawory kulowe do wody sprawdzają się również w przypadku awarii i rozszczelnienia instalacji, ponieważ odcinają dopływ wody do czasu usunięcia problemu. Bardzo dobra szczelność, jaką charakteryzują się zawory wodne z e-sklepu Preis zone – skutecznie ograniczają ryzyko niekontrolowanego wycieku, który bywa dużym problemem przy armaturze słabszej jakości.

  Pełne otwarcie zaworu z jednoczesną regulacją dyszy zraszacza, umożliwia uzyskania maksymalnego ciśnienia – idealnego do skutecznego umycia np. brukowanego chodnika/podjazdu z zanieczyszczeń środowiskowych. Z kolei ograniczenie przepływu/ciśnienia, do czego także świetnie nadają się zawory kulowe do wody – stwarza możliwość zastosowania niezwykle ekonomicznych i wydajnych linii kroplujących/pocących do nawadniania ogrodu.

 • Krany z podwójnym...

  Krany ogrodowe z podwójnym podłączeniem – usprawnij pracę w ogrodzie

  Solidne krany ogrodowe z podwójnym podłączeniem to niezwykle funkcjonalny element armatury, który znacznie poszerza spektrum wykorzystania przyłącza wodnego w warunkach zewnętrznych. Tego typu krany pozwalają na jednoczesne i niezależne użytkowanie przyłącza wody – podczas nawadniania terenów zielonych albo realizacji innych zadań, np. mycia auta czy chodnika z kostki brukowej. Krany ogrodowe z podwójnym podłączeniem pomagają zaoszczędzić czas oraz zwiększyć efektywność różnych czynności z wykorzystaniem wody w plenerze.

  Praktyczne krany ogrodowe z podwójnym podłączeniem stanowią zwieńczenie stałego przyłącza i jednocześnie mogą być początkiem zasilania systemów do nawadniania ogrodu, sadu, warzywnika czy trawnika. Specjalistyczne krany z podwójnym spustem z powodzeniem mogą być elementem wolnostojącego przyłącza wody albo zostać zamontowane wewnątrz pomieszczenia gospodarczego. Powszechnym rozwiązaniem są również krany ogrodowe z podwójnym podłączeniem osadzone na elewacji budynku.

  Strategiczna funkcja, jaką pełnią w instalacji wodnej krany z podwójnym podłączeniem, wymaga zastosowania sprawdzonej armatury od znanych i cenionych w branży ogrodniczej producentów. Produkt dobrej jakości nie skoroduje pod wpływem niesprzyjających warunków ani ulegnie uszkodzeniu przy ekstremalnych wahaniach temperatury powietrza. Sklep internetowy Preis zone oferuje wysokiej klasy krany ogrodowe z podwójnym podłączeniem i gamą użytecznych rozwiązań. Wszystkie nasze krany wyposażone są w skuteczne i szczelne zawory kulowe, dzięki którym z łatwością można dozować pożądaną ilość wody oraz regulować ciśnienie przepływu.

  Kiedy w ogrodzie przyda się kran z podwójnym podłączeniem?

  Rozległy ogród, wielki sad, niezależna strefa upraw czy duże połacie trawnika na terenie całej posesji – to wystarczające argumenty przemawiające za przyłączem wody wyposażonym w kran z podwójnym podłączeniem. Podwójny kran przyda się także w sytuacji, kiedy czyści się podjazd lub chodnik z kostki brukowej, jego walory docenią także amatorzy mycia samochodu we własnym zakresie oraz użytkownicy letniej kuchni.

  Kran z podwójnym podłączeniem posiada dwa niezależne spusty, które umożliwiają podpięcie dwóch elastycznych węży i podlewanie w tym samym czasie różnych fragmentów ogrodu. Tego rodzaju krany stwarzają też możliwość jednoczesnego podlewania zieleni za pośrednictwem węża z pistoletem oraz nawadniania ogrodu przy pomocy automatycznego systemu. Przewód do automatycznego zraszania może być na stałe wpięty w kran z podwójnym podłączeniem. Dolny spust wyposażony jest w niezależny zawór kulowy, którym można obniżyć i wyregulować ciśnienie do poziomu wymaganego przy użytkowaniu specjalistycznej linii kroplującej/pocącej.

  Tanie krany z podwójnym podłączeniem – kupuj w sklepie online Preis zone!

  Dobrej jakości i tanie krany z podwójnym podłączeniem zapewniają nieprzerwany dostęp do wody. Często dochodzi bowiem do sytuacji, kiedy jedna osoba nawadnia wężem trawnik i blokuje możliwość czerpania wody przez innego domownika, który mógłbym w tym samym czasie podlewać konewką rabaty kwiatowe. Podwójne krany ogrodowe likwidują ten problem, umożliwiając drugiej osobie opłukanie dłoni, pobranie wody do gotowania w kuchni letniej albo napełnienie konewki.

  Kran ogrodowy z podwójnym podłączeniem posiada w zestawie dokręcaną końcówkę z uniwersalnym nyplem do połączeń w ramach tzw. szybkozłączki. Opcjonalnie istnieje możliwość zastąpienia tej końcówki nakręcanym złączem choinkowym, na które nasadza się węża i zabezpiecza opaska zaciskową. Krany z podwójnym podłączeniem dostępne w e-sklepie Preis zone – wyposażone są w dwa niezależne oraz szczelne zawory kulowe, dzięki którym możliwe jest tłumienie przepływu bądź całkowite odcięcie wody, bez ryzyka powstania niekontrolowanego i kosztownego wycieku. Wysoki standard wykonania kranów – gwarantuje ich bezawaryjne użytkowanie przez długie lata.

 • Krany wylotowe

  Ocynkowane krany ogrodowe wylotowe – do tradycyjnego podlewania zieleni i nie tylko

  Proste ocynkowane krany ogrodowe wylotowe to nieodzowne elementy instalacji wodnej użytkowanej na zewnątrz. Tego rodzaju krany doskonale nadają się do czerpania wody do konewki i ręcznego podlewania rabat kwiatowych, warzywnika i pozostałej zieleni. Wyposażone w niezawodne zawory kulowe, ocynkowane krany ogrodowe wylotowe – skutecznie odcinają światło rury przyłącza, uniemożliwiając niekontrolowany wyciek wody. Zawory sprzężone z poręcznym uchwytem, pozwalają również na komfortowe regulowanie przepływu i ciśnienia wody, dostosowując go do indywidualnych potrzeb.

  Kran wylotowy najlepiej sprawdza się w przypadku stosunkowo niewielkich połaci terenów zielonych, czy działek rekreacyjnych. Nieduży ogród lub przydomowy warzywnik – zazwyczaj podlewa się przy pomocy konewki, dlatego do jej napełniania – świetnie nada się tradycyjny kran. Ze względu na brak opcji dokręcenia końcówki z nyplem (szybkozłączem) ani złącza choinkowego, ocynkowany kran ogrodowy wylotowy uniemożliwia trwałe i szczelne podpięcie elastycznego węża ogrodowego.

  Sklep internetowy Preis zone, posiada bogaty asortyment sprzętu i wodnej armatury ogrodowej, w tym m. in. wysokiej jakości krany wylotowe uznanych na rynku producentów (np. marki Bradas).

  Do czego przyda się prosty kran ogrodowy wylotowy?

  Naturalnym zastosowaniem, w jakim z pewnością sprawdzi się prosty kran ogrodowy wylotowy, jest napełnianie wiader, butelek i konewki do podlewania niedużego ogrodu, upraw czy rabatek z kwiatami. Takie rozwiązanie docenią także posiadacze działek rekreacyjnych, na których hodują w niewielkiej skali warzywa, owoce oraz ozdobną roślinność. Kran może być elementem wolnostojącego przyłącza na wolnym powietrzu albo też zostać zamontowany w środku budynku gospodarczego.

  Niezależny kran ogrodowy wylotowy z dostępem do bieżącej wody w warunkach plenerowych, znajdzie również zastosowanie przy szeregu innych czynności, takich jak np.: opłukanie dłoni, czerpanie wody do celów spożywczych czy zabezpieczenie wody dla zwierząt. Krany ogrodowe z wylotem bez możliwości systemowego zamocowania węża elastycznego – nie sprawdzą się natomiast przy (pół)automatycznym nawadnianiu terenów zielonych.

  Przy odrobinie wprawy, kran ogrodowy wylotowy można zamontować u dołu beczki/zbiornika, w której właściciel posesji gromadzi się wodę opadową. Tego typu krany umożliwiają wówczas swobodny pobór deszczówki dla dodatkowego nawadniania zieleni, a także ekonomiczne podlewanie w okresie suszy czy w trakcie ewentualnej awarii instalacji wodnej. Zamocowany na zbiorniku kran ogrodowy wylotowy, pomaga także w szybkim opróżnieniu pojemnika z deszczówki przed nastaniem jesienno-zimowego sezonu.

  Tanie krany wylotowe do użytku zewnętrznego ze sklepu internetowego Preis zone

  Dostępne w sklepie online Preis zone tanie krany wylotowe, cechują się doskonałą jakością, dzięki czemu zapewniają bezproblemową eksploatacje przez wiele lat, nawet podczas intensywnego użytkowania przyłącza wody. Ocynkowane krany wylotowe wykonane z dobrej klasy materiału (m. in. cynk niklowany) – są w pełni odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, przez co nie ulegają korozji ani rozszczelnieniu pod wpływem zmian temperatury (przy ekspozycji nasłonecznienie, przymrozki itp.).

  Wszystkie sprzedawane krany wylotowe wyposażone są w zewnętrzny gwint montażowy (różne wymiary średnicy, np. 1/2 i 3/4 cala) oraz szczelny zawór kulowy, regulowany poręcznym uchwytem. Starannie wykonane, gładkościenne wnętrze korpusu kranów – minimalizuje ryzyko osadzania się kamienia , który mógłby z czasem ograniczyć przepływ, a nawet trwale uszkodzić armaturę.

Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 495,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Jest 96 produktów.

Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 495,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-12 z 96 pozycji
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone