Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Liczniki energii jednofazowe

Liczniki jednofazowe energii elektrycznej

Jednofazowe liczniki energii elektrycznej to urządzenia niezbędne do precyzyjnego zliczania zużywanej energii elektrycznej w jednofazowych obwodach prądu przemiennego. Znajdujące się w naszej ofercie liczniki jednofazowe energii elektrycznej zaprojektowane zostały do bezpośredniego pomiaru mocy czynnej w...

Liczniki jednofazowe energii elektrycznej

Jednofazowe liczniki energii elektrycznej to urządzenia niezbędne do precyzyjnego zliczania zużywanej energii elektrycznej w jednofazowych obwodach prądu przemiennego. Znajdujące się w naszej ofercie liczniki jednofazowe energii elektrycznej zaprojektowane zostały do bezpośredniego pomiaru mocy czynnej w układzie jednofazowym wskazywanego w jednostkach metrycznych kWh.

Elektroniczne jednofazowe liczniki energii wykonane zostały zgodnie z dyrektywą MID i zapewniają 1 klasę dokładności pomiaru zgodnie z normą IEC 61036. Hurtownia i sklep elektryczny Preis Zone oferuje w swoim asortymencie wyłącznie sprawdzone produkty pochodzące od renomowanych producentów. Dzięki temu zyskują Państwo możliwość zakupu najwyższej jakości osprzętu elektrycznego.

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących naszej oferty jednofazowych liczników energii elektrycznej, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Więcej

Liczniki energii jednofazowe 

Jest 4 produktów.
0 Recenzja (e)

1 fazowy 5(50)A licznik wskaźnik zużycia energii jednofazowy LE-01d MID F&F 2358

117,20 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

1-fazowy licznik zużycia energii elektrycznej 5(45)A MID-FM-1A  XBS 6380

98,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Wielofunkcyjny, uniwersalny wskaźnik parametrów sieci. Jednofazowy i trójfazowy DMM-5T-2 3x230/400V AC 1kA/5kA Doktorvolt

765,49 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Cyfrowy wskaźnik panelowy mocy LCD 1-fazowy z wyjściem impulsowym 7KT1656 MID Siemens

389,99 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Przejdź do góry