LED

Nowe produkty

LED 

Podkategorie

 • Żarówki LED

  Żarówki LED – energooszczędne żarówki ledowe

  Żarówki LED są obecnie najbardziej energooszczędnym i proekologicznym źródłem światła. Zbudowane są z małych i wysokowydajnych diod elektroluminescencyjnych umieszczonych w specjalnych oprawach, które pozwalają na ich wszechstronny montaż. Energooszczędne żarówki LED z powodzeniem znajdują zastosowanie w obiektach mieszkalnych, a także w obiektach przemysłowych, biurowych, magazynowych i komercyjnych jako efektywne i energooszczędne oświetlenie.

  W naszej ofercie znajdą Państwo żarówki ledowe dostosowane o wszechstronnym zastosowaniu. Oferujemy najpopularniejsze LED-y z gwintem E27, jak i: E14, GU10, MR16, MR11, G4, G9, a także AR111, ES111 i R7S. Interesuje Państwa nietypowa żarówka LED, której nie mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Pomożemy znaleźć oraz dobrać żarówkę LED do Państwa aplikacji.

  Dlaczego żarówka LED?

  Dlaczego warto kupić żarówki LED? Żarówka LED w porównaniu z halogenami, świetlówkami i żarówkami pobiera zdecydowanie najmniej energii elektrycznej, jednocześnie wydzielając mniej ciepła, a tym samym niepotrzebnie tracąc pobierany prąd. Żarówki LED charakteryzują się najdłuższą żywotnością względem pozostałych źródeł światła, dzięki czemu są niezwykle opłacalne w zakupie.

  Obecnie wśród najpopularniejszych źródeł światła prym wiodą żarówki LED i halogeny. Czym różnią się między sobą żarówka LED a żarówka halogenowa? Przede wszystkim halogeny pobierają o wiele więcej energii elektrycznej i zapewniają mniejszą trwałość oraz żywotność. Ich jedyną zaletą jest niski koszt zakupu, niemniej ze względu na wyższe koszty eksploatacji, żarówka LED jest bardziej opłacalną inwestycją, która zwróci się tym szybciej, im więcej będziemy z niej korzystać.

  Mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty? Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania.

 • Naświetlacze LED
 • Kinkiety LED
 • Oprawy przemysłowe LED High Bay
 • Świetlówki LED
 • Taśmy LED
 • Moduły LED
 • Akcesoria LED
 • Profile LED
 • Oprawy LED
 • Zasilacze LED
 • Lampy LED
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 128 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 128 elementów

LED – energooszczędne LED-y

Oświetlenie LED to ekonomiczne, nowoczesne i efektywne źródło światła, które z powodzeniem sprawdzi się do oświetlania wnętrz obiektów mieszkalnych, komercyjnych oraz przemysłowych. Diody LED to wiodące źródła światła sztucznego o niezwykle dużej ilości zastosowań. Energooszczędne LED-y z powodzeniem sprawdzą się jako elementy dekoracyjne, a także główne źródła oświetlenia funkcjonalnego.

W ofercie naszego sklepu oferujemy Państwu szeroki asortyment, w którego skład wchodzą: naświetlacze LED, taśmy LED, świetlówki LED, oprawy przemysłowe LED HIGH BAY, kinkiety LED, moduły LED, profile LED, żarówki LED, oprawy LED, zasilacze LED, lampy LED oraz pozostałe ledowe źródła światła i akcesoria.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem, który tworzą energooszczędne LED-y. Dzięki możliwości znacznej optymalizacji kosztów ponoszonych z tytułu oświetlenia, łatwości doboru barwy światła, a także znacznej żywotności diod, LED-y z powodzeniem znajdują zastosowanie w przemyśle i obiektach komercyjnych, znacząco obniżając rachunki za energię elektryczną. Energooszczędne LED-y to również idealny wybór do budownictwa mieszkaniowego.

W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Odpowiemy na Państwa pytania i zaproponujemy najkorzystniejsze produkty oraz rozwiązania.

Copyright © preis-zone.pl