Żarówki LED

Nowe produkty

Żarówki LED 

Podkategorie

 • Żarówki LED GU10

  Żarówki LED GU10

  Poszukują Państwo sprawdzonych źródeł światła, które zagwarantują możliwie najdłuższą żywotność, optymalne parametry oświetleniowe oraz dużą wydajność? W tej kategorii prezentujemy energooszczędne żarówki LED GU10. Oferujemy wyłącznie sprawdzone żarówki LED GU10 pochodzące od renomowanych producentów oraz spełniające aktualnie obowiązujące normy i certyfikaty.

  Żarówki ledowe GU10 zapewniają czas pracy wynoszący nawet do 40 000 godzin oraz zaprojektowane są na 20 000 cykli wł./wył., tym samym gwarantując bezproblemową eksploatację przez wiele, wiele lat. Każda dostępna w naszym sklepie żarówka LED GU10 nagrzewa się w mgnieniu oka – w czasie krótszym od 0,1 sekundy, natychmiastowo zapewniając optymalne warunki oświetleniowe w pomieszczeniu.

  Żarówki LED GU10 230 V

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w której skład wchodzą nowoczesne żarówki LED GU10 230 V. Ten rodzaj żarówek doskonale sprawdzi się do montażu bezpośrednio w domowej instalacji elektrycznej bez konieczności stosowania transformatorów, co ułatwia ich montaż oraz redukuje wielkość całej instalacji oświetleniowej.

  Każda żarówka LED GU10 230 V gwarantuje strumień świetlny o luminacji od 330 lm do nawet 950 lm, umożliwiając Państwu łatwe dostosowanie natężenia oświetlenia do wielkości pomieszczenia, pozostałych warunków przestrzennych oraz osobistych preferencji. Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo również dopasować kolor szyby żarówki LED, a także barwę emitowanego światła.

  Żarówki LED GU10 12 V

  Żarówki LED GU10 12 V doskonale sprawdzą się w miejscach narażonych na wilgoć, czyli w kuchniach oraz łazienkach. Ograniczenie napięcia zabezpieczy instalację przed przepięciami oraz zwarciami, poprawiając jej bezpieczeństwo dla użytkowników.

  Ze względu na mniejsze gabaryty żarówka LED GU10 12 V okaże się świetnym rozwiązaniem do montażu w meblach, a także w ekspozytorach reklamowych czy standach sklepowych, a także wszędzie tam, gdzie przestrzeń na instalację oświetleniową jest ograniczona. Należy pamiętać, że żarówki LED GU10 12 V wymagają zastosowania zasilacza, który zapewni im prąd z sieci 230 V o odpowiednio niższym napięciu i natężeniu.

  W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Służymy pomocą na każdym etapie współpracy.

 • Żarówki LED E27

  Żarówki LED E27

  Żarówki LED E27 to zdecydowanie najpopularniejsze źródła światła. Żarówka LED E27 gwintowana jest na dużym trzonku i jest doskonałym substytutem starszego typu żarówek. Energooszczędne żarówki LED E27 gwarantują czas pracy nawet do 40 000 godzin, przy 20 000 cykli włącz/wyłącz. Dodając do tego czas do pełnego nagrzania wynoszący mniej niż 0,1 sekundy, otrzymujemy prawdziwie uniwersalne, niezwykle wydajne i efektywne źródło światła, które z powodzeniem rozświetli zarówno wnętrza mieszkalne, jak i lokale komercyjne oraz obiekty przemysłowe.

  Oferowane żarówki ledowe E27 idealnie sprawdzą się w każdej aplikacji. Nasz bogaty asortyment żarówek LED pozwoli Państwu z łatwością dopasować rodzaj oraz parametry żarówki do osobistych preferencji i potrzeb.

  Żarówki LED E27 – odpowiedniki tradycyjnych żarówek o dużej mocy

  Żarówki LED E27 o dużej mocy to doskonały odpowiednik żarówek o dużej mocy przy niewielkim poborze energii elektrycznej. Oferowane ledy przystosowane są do instalacji w obiektach mieszkalnych, przemysłowych i lokalach usługowych. Oferujemy żarówki LED E27 o dużej mocy (80 W, 100 W, 120 W), które znajdą zastosowanie w halach przemysłowych i magazynowych, warsztatach oraz innych profesjonalnych zastosowaniach.

  W naszej ofercie znajdą również Państwo żarówki LED E27 o małej i średniej mocy (20 W, 40 W, 60 W) idealne do montażu w obiektach mieszkalnych, garażach oraz w pomieszczeniach użytkowych. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Odpowiemy na Państwa pytania oraz rozwiejemy wątpliwości dotyczące prezentowanego asortymentu.

 • Żarówki LED E14

  Żarówki LED E14

  W tej kategorii oferujemy Państwu żarówki LED E14 z małym gwintem. Znajdują one zastosowanie w wielu żyrandolach, kinkietach oraz innych domowych oprawach pełniących funkcję głównego lub dekoracyjnego oświetlenia. Nasz asortyment to energooszczędne żarówki LED E14 o mocy od 3,5 do 8 W, które emitują światło o ciepłej barwie (3000 K), a ich luminacja wynosi od 320 do 640 lm.

  Każda żarówka LED E14 oferowana w naszym sklepie zapewnia żywotność do 40 000 godzin oraz trwałość wynoszącą 20 000 cykli wł./wył. Żarówki ledowe E14 oferowane w Preis Zone pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów oraz spełniają wszystkie aktualnie obowiązujące normy.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem żarówek LED, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

 • Żarówki LED MR16
 • Żarówki LED MR11
 • Żarówki LED G4
 • Żarówki LED G9
 • Żarówki LED AR111
 • Żarówki LED ES111
 • Żarówki LED R7s
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów

Żarówki LED – energooszczędne żarówki ledowe

Żarówki LED są obecnie najbardziej energooszczędnym i proekologicznym źródłem światła. Zbudowane są z małych i wysokowydajnych diod elektroluminescencyjnych umieszczonych w specjalnych oprawach, które pozwalają na ich wszechstronny montaż. Energooszczędne żarówki LED z powodzeniem znajdują zastosowanie w obiektach mieszkalnych, a także w obiektach przemysłowych, biurowych, magazynowych i komercyjnych jako efektywne i energooszczędne oświetlenie.

W naszej ofercie znajdą Państwo żarówki ledowe dostosowane o wszechstronnym zastosowaniu. Oferujemy najpopularniejsze LED-y z gwintem E27, jak i: E14, GU10, MR16, MR11, G4, G9, a także AR111, ES111 i R7S. Interesuje Państwa nietypowa żarówka LED, której nie mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Pomożemy znaleźć oraz dobrać żarówkę LED do Państwa aplikacji.

Dlaczego żarówka LED?

Dlaczego warto kupić żarówki LED? Żarówka LED w porównaniu z halogenami, świetlówkami i żarówkami pobiera zdecydowanie najmniej energii elektrycznej, jednocześnie wydzielając mniej ciepła, a tym samym niepotrzebnie tracąc pobierany prąd. Żarówki LED charakteryzują się najdłuższą żywotnością względem pozostałych źródeł światła, dzięki czemu są niezwykle opłacalne w zakupie.

Obecnie wśród najpopularniejszych źródeł światła prym wiodą żarówki LED i halogeny. Czym różnią się między sobą żarówka LED a żarówka halogenowa? Przede wszystkim halogeny pobierają o wiele więcej energii elektrycznej i zapewniają mniejszą trwałość oraz żywotność. Ich jedyną zaletą jest niski koszt zakupu, niemniej ze względu na wyższe koszty eksploatacji, żarówka LED jest bardziej opłacalną inwestycją, która zwróci się tym szybciej, im więcej będziemy z niej korzystać.

Mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty? Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania.

Copyright © preis-zone.pl