Żarówki halogenowe

(0 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

No choice available on this group

Cena

No choice available on this group

Na stanie

No choice available on this group

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Brak dostępnych produktów

Przykro nam, ale strona, której szukasz, mogła zostać usunięta, zmieniono jej nazwę albo jest czasowo niedostępna.

Żarówki halogenowe - żarówki halogenowe 230V oraz 12V

Żarówki halogenowe

Hurtownia i sklep elektryczny Preis Zone poleca żarówki halogenowe o skuteczności świetlnej nieporównywalnie większej od tradycyjnych żarówek, które gwarantują oszczędność energii do 30%. Pracują minimum 2 razy dłużej i zapewniają stały strumień świetlny w całym zakresie pracy. To źródła energii o zwiększonej temperaturze barwowej światła, co sprawia, że kolory oświetlonych przedmiotów są bardziej wyraziste i nasycone. Oświetlenie z żarówkami halogenowymi polecamy do budynków zarówno mieszkalnych, jak i użytku publicznego. W ofercie dostępne są żarówki halogenowe 230V i 12V.

Żarówki halogenowe 230V

Żarówki halogenowe 230V mogą być alternatywą dla tradycyjnych żarówek z trzonkiem E14 lub E27 stosowanych w oprawach oświetleniowych. Zasilane są napięciem sieciowym i tym samym nie wymagają stosowania dodatkowych transformatorów. Żarówki halogenowe cechują się trwałością, długą żywotnością i mniejszymi rozmiarami, dzięki czemu można ich używać w niewielkich oprawach.

Żarówki halogenowe 12V

Żarówki halogenowe gwarantują dłuższe żywotność i czas pracy oraz oszczędność energii do 30%. Żarówki halogenowe 12V charakteryzują się obniżonym napięciem. Znalazły zastosowanie w oświetleniu wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. Sprawdzą się jako źródło światła do punktowego podświetlenia i głównych opraw w pomieszczeniach. Ich dużą zaletą jest bezpieczne napięcie, a w przypadku niektórych modeli ograniczona emisja ciepła do przodu (zimne lustra). Wymagają stosowania transformatorów.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone