Żarówki halogenowe

Nowe produkty

Żarówki halogenowe 

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Żarówki halogenowe

Hurtownia i sklep elektryczny Preis Zone poleca żarówki halogenowe o skuteczności świetlnej nieporównywalnie większej od tradycyjnych żarówek, które gwarantują oszczędność energii do 30%. Pracują minimum 2 razy dłużej i zapewniają stały strumień świetlny w całym zakresie pracy. To źródła energii o zwiększonej temperaturze barwowej światła, co sprawia, że kolory oświetlonych przedmiotów są bardziej wyraziste i nasycone. Oświetlenie z żarówkami halogenowymi polecamy do budynków zarówno mieszkalnych, jak i użytku publicznego. W ofercie dostępne są żarówki halogenowe 230V i 12V.

Żarówki halogenowe 230V

Żarówki halogenowe 230V mogą być alternatywą dla tradycyjnych żarówek z trzonkiem E14 lub E27 stosowanych w oprawach oświetleniowych. Zasilane są napięciem sieciowym i tym samym nie wymagają stosowania dodatkowych transformatorów. Żarówki halogenowe cechują się trwałością, długą żywotnością i mniejszymi rozmiarami, dzięki czemu można ich używać w niewielkich oprawach.

Żarówki halogenowe 12V

Żarówki halogenowe gwarantują dłuższe żywotność i czas pracy oraz oszczędność energii do 30%. Żarówki halogenowe 12V charakteryzują się obniżonym napięciem. Znalazły zastosowanie w oświetleniu wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. Sprawdzą się jako źródło światła do punktowego podświetlenia i głównych opraw w pomieszczeniach. Ich dużą zaletą jest bezpieczne napięcie, a w przypadku niektórych modeli ograniczona emisja ciepła do przodu (zimne lustra). Wymagają stosowania transformatorów.

Copyright © preis-zone.pl