Przenośne stacje ładowania samochodów

(3 produkty)
Filtry
Filtry

Cena

1 395,00 zł - 2 325,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 3 produktów.

Filtry
Filtry

Cena

1 395,00 zł - 2 325,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Przenośne stacje ładowania samochodów to bezpieczne rozwiązanie, pozwalające na ładowanie pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Jeśli wybieramy się w dłuższą trasę i nie chcemy być zależni od stacjonarnych punktów ładowania, przenośna stacja ładowania pozwoli uzupełnić stan baterii wszędzie, gdzie będziemy mieli dostęp do zasilania 230V lub tzw. siły. Ponadto przenośną stację ładowania możemy zainstalować również w garażu lub na domowym podjeździe.

Co to jest przenośna stacja ładowania samochodów?

Jeśli chcemy szybko i skutecznie uzupełnić stan baterii naszego samochodu elektrycznego, to przenośna stacja ładowania samochodów jest nieodzownym urządzeniem. Została dostosowana do pracy ze zwykłymi domowymi gniazdami zasilającymi lub gniazdami prądu trójfazowego.

Przenośna stacja ładowania samochodów z racji swoich niewielkich rozmiarów może być stałym wyposażeniem bagażnika. Może nam towarzyszyć w podróży służbowej, wyjeździe wakacyjnym i w długiej trasie. Mobilna ładowarka jest kompaktowa i ergonomiczna, najczęściej oferowana w wariancie z kablem o długości 1m, który można wydłużyć za pomocą przedłużacza.

Jakie zastosowanie mają przenośne stacje ładowania samochodów?

Przenośne stacje ładowania samochodów są zaprojektowane w taki sposób, aby ich obsługa była intuicyjna i prosta. Wystarczy podpiąć ją do dostępnego źródła zasilania i podłączyć do pojazdu. Komunikacja następuje automatycznie. Nasze stacje są przystosowane do ładowania prądem zmiennym o mocy do 22kW i wyposażone w gniazda ładowania Typ 2 (zgodne z normą IEC 62196-2), które są standardem rozpowszechnionym w Europie.

Przenośne stacje ładowania samochodów to urządzenia kompaktowe, dzięki czemu można je zawsze mieć pod ręką, np. w bagażniku. Można je również wykorzystywać w warunkach domowych, nie tylko w trasie. Przenośne stacje ładowania mogą być używane jako domowe ładowarki do samochodów elektrycznych, wariantem przenośnych stacji jest bowiem ładowarka ścienna - wallbox. Stacje mobilne służą jednak najczęściej jako przenośne ładowarki do samochodu elektrycznego i stanowią lepszy jakościowo zamiennik standardowych ładowarek dołączanych do każdego nowego pojazdu.

Przenośne stacje do ładowania samochodów - dodatkowe funkcjonalności

Przenośne stacje do ładowania samochodów elektrycznych posiadają wiele rozwiązań ułatwiających ich obsługę. Należą do nich m.in: sterowniki komunikacji z samochodem a także przycisk start/stop z sygnalizacją ładowania, które pozwalają na sprawniejszy monitoring procesu ładowania.

Przenośne stacje do ładowania samochodów są bezpieczne dla użytkowników i dobrze zabezpieczone przed wpływem czynników zewnętrznych. Posiadają normę IP44 określającą poziom zabezpieczenia przed wnikaniem ciał stałych i wody. To sprawia, że można je użytkować również na zewnątrz. Zakres dopuszczalnych temperatur mieści się w zakresie od -20 do +50 stopni. Stacje przenośne są odporne na działanie promieni UV, stąd możliwe jest ładowanie nawet w pełnym słońcu.

Przenośne stacje do ładowania samochodów mają również zabezpieczenia takie jak - wyłącznik różnicowoprądowy - RCD oraz zabezpieczenia przed przegrzaniem i zwarciem.

Przenośna stacja do ładowania samochodów - na co zwrócić uwagę?

Przenośna stacja do ładowania samochodów elektrycznych jest oferowana na rynku w wielu odmianach i modelach różniących się parametrami. Zanim wybierzemy właściwą stację, należy sprawdzić, w jakiego rodzaju łącze jest wyposażony nasz samochód. W Europie najpopularniejsze i certyfikowane jest złącze Typ 2.

Warto się również upewnić się, czy ładowarka jest wyposażona w wystarczający zakres mocy. Nasze ładowarki są dostępne w wersjach do 11 kW i 22 kW, co oznacza, że można naładować baterię pojazdu EV szybko i efektywnie, gdziekolwiek jesteśmy.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone