Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Gniazda przyłączeniowe

Gniazda przyłączeniowe – sklep z gniazdami przyłączeniowymi

Interesują Cię nowoczesne gniazda przyłączeniowe? W takim razie sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone ma to, czego szukasz. Nasz asortyment obejmuje różnego typu gniazda przyłączeniowe do podłączenia źródeł światła. Jeżeli  potrzebujesz odpowiedniego przyłącza oraz technologii oświet...

Gniazda przyłączeniowe – sklep z gniazdami przyłączeniowymi

Interesują Cię nowoczesne gniazda przyłączeniowe? W takim razie sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone ma to, czego szukasz. Nasz asortyment obejmuje różnego typu gniazda przyłączeniowe do podłączenia źródeł światła. Jeżeli  potrzebujesz odpowiedniego przyłącza oraz technologii oświetleniowej. Nasz sklep ma w ofercie wszystko, czego potrzebujesz do wymiany oraz instalacji od A do Z.

Gniazda żarówek – gniazda przyłączeniowe do żarówek

Źródła światła znajdują się tam, gdzie postanowisz. Dzisiejsza technologia i dostępność usług pozwala spokojnie rozplanować oświetlenie w każdym pomieszczeniu, z nastawieniem na najwyższą jakość i estetykę. Gniazda żarówek to produkty mniej popularne, a przecież podstawowe i niezbędne do zaprojektowania oprawy dokładnie według własnych wyobrażeń. Gniazda przyłączeniowe do żarówek dostępne w tej kategorii wyróżniają się trwałością i bezpieczeństwem. Znajdziesz tu również rzadziej spotykane gniazda żarówek mr16, gu10 i inne. Po prostu wszystko, czego potrzebujesz do zamontowania w pomieszczeniu źródła światła o wymarzonej specyfice.

Więcej

Gniazda przyłączeniowe 

Jest 4 produktów.
0 Recenzja (e)

Gniazdo przyłączeniowe porcelanowe GU10

1,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Gniazdo przyłączeniowe porcelanowe GZ10

1,00 zł
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

Gniazdo do lamp halogenowych MR16 GTV GZ-MR16-0000

1,79 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Gniazdo oprawka ceramiczna GU10 CERAMIC IDEUS

1,39 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Przejdź do góry