Oprawy uliczne

(9 produkty)
Filtry
Filtry

Cena

75,00 zł - 735,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Jest 9 produktów.

Filtry
Filtry

Cena

75,00 zł - 735,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Lampy uliczne - oświetleniowe oprawy uliczne LED

Oprawy uliczne – sklep z oprawami ulicznymi

Oprawy uliczne to podstawowy element wyposażenia nowoczesnych miast i mniejszych miejscowości, ponieważ wpływają na bezpieczeństwo oraz komfort codziennego życia wszystkich mieszkańców. Uliczne oprawy oświetleniowe wymagają zastosowania specjalistycznych technologii, a zamówisz je poprzez sklep elektryczny Preis Zone z błyskawicznym czasem realizacji. Twój sklep z oprawami ulicznymi jest na wyciągniecie ręki! Oprawy dostępne w tej kategorii spełniają najważniejsze kryteria wymagane przy aranżowaniu ulic na potrzebę codziennego zastosowania. Korzystny stosunek jakości do ceny, duży wybór, a także wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów stanowią największą zachętę dla zakupów w Preis Zone.

Oprawy uliczne LED – uliczne oprawy oświetleniowe LED

Ledowe oprawy uliczne mają niewątpliwą i pożądaną zaletę – są energooszczędne. W połączeniu ze specjalnymi żarówkami pobierającymi mało energii oprawy uliczne LED pozwalają zaoszczędzić realne pieniądze w budżecie firmy lub samorządu. Obecny trend na zmniejszanie poboru energii nie musi iść w parze z obniżeniem efektywności. Wręcz przeciwnie – oprawy LED gwarantują możliwość oświetlania ulic przyjemnie i bezpiecznie dla oka, na zupełnie wystarczającym poziomie. W naszym sklepie zamówisz uliczne oprawy oświetleniowe selekcjonowane również pod kątem niskiego poboru energii przez podłączone źródła światła.

Lampy uliczne – uliczne lampy oświetleniowe

Lampy uliczne od dekad spełniają ważne funkcje. Przykładowo, zapewniają bezpieczeństwo po zmroku – zarówno kierowcom, jak i przechodniom. Im lepiej oświetlone ulice, tym wyższy komfort mieszkania w okolicy. Potwierdzają to zresztą starania chociażby działaczy samorządowych, żeby kolejne ulice w miastach czy na wsiach były publicznie oświetlane. Dostępne w naszym sklepie uliczne lampy oświetleniowe są w pełni dostosowane do tego zadania. Ich światło jest estetyczne i bezpieczne dla oczu, a przy okazji energooszczędne. Zgromadzone w tej kategorii oświetleniowe lampy uliczne wyróżniają się trwałością wykonania i warto w nie zainwestować.

Lampy uliczne LED – oświetleniowe lampy uliczne LED

Możesz mieć pewność, że lampy oświetleniowe LED zamówione w naszym sklepie sprawdzą się w zastosowaniu, które dla nich przewidujesz. Zarówno na prywatnych posesjach, jak i publicznych drogach ich światło jest mocne i gwarantuje bezpieczeństwo. Przy okazji jakość wykonania wpływa na szczelność i niezawodność, niezależnie od aktualnych warunków atmosferycznych. Jak przestało na lampy LED, zaletą jest energooszczędność. Lampy uliczne LED przyczyniają się do ochrony środowiska i mniejszych wydatków na energię. Poza tym oświetleniowe lampy uliczne LED kupisz w korzystnych cenach, a czas realizacji zamówienia będzie wręcz błyskawiczny.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone