Gumy elastyczne

(28 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 165,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 28 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 165,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-12 z 28 pozycji
Gumy elastyczne, linki elastyczne - Preis-Zone.pl

Gumy i linki elastyczne

Oferujemy wysokiej jakości gumy i linki elastyczne o różnej długości, grubości i z różnymi końcówkami. Gumy i linki elastyczne wykorzystuje się przede wszystkim jako mocowanie. Przydadzą się m.in. do zabezpieczenia bagażu na czas transportu, mocowania plandek, banerów, trampolin i wielu innych elementów.

Nasze gumy i linki elastyczne wykonane są z mocnych materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, przetarcia i rozciąganie. Wysokiej jakości gumy elastyczne nie parcieją i nie tracą elastyczności, dzięki czemu służą przez długi czas.

W naszej ofercie znajdują się gumy i linki elastyczne o różnej długości i parametrach. Dostępne są w zwojach po kilkadziesiąt metrów, jak i w formie gotowych systemów mocowań z hakami, zaczepami kulowymi, karabińczykami lub pętlami.

Szeroki zakres zastosowań i wysoka funkcjonalność sprawiają, że gumy i linki elastyczne cieszą się dużą popularnością.

Gumy elastyczne — praktyczny system mocowań

Gumy elastyczne mają bardzo liczne zastosowania. Są niezwykle funkcjonalne, łatwe w obsłudze i wytrzymałe. Wyposaża się je w praktyczne haki, zaczepy kulowe lub karabińczyki. Dzięki nim gumy elastyczne pozwalają na szybkie i bardzo łatwe zabezpieczenie i unieruchomienie przedmiotów w dowolnym miejscu.

Gumy elastyczne to mocowania wielokrotnego użytku, które wykorzystamy w bardzo różnych sytuacjach. Znajdują zastosowanie m.in. w turystyce, rolnictwie i transporcie. Gumy elastyczne przydadzą się też w domu, ogrodzie czy na kempingu. Słowem, wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba przymocowania, unieruchomienia lub zabezpieczenia przedmiotów.

Guma elastyczna — produkt wysokiej jakości

Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, dlatego każda guma elastyczna w naszym asortymencie jest wysokiej jakości.

Swoją rozciągliwość (nawet do 100%) guma elastyczna zapewnia rdzeniowi. Wykonany jest on z lateksu i powleczony mocną plecionką z polipropylenu. Taka konstrukcja zapewnia wysoką rozciągliwość bez trwałych odkształceń. Gwarantuje też, że guma elastyczna będzie odporna na uszkodzenia mechaniczne, np. przetarcia czy przypadkowe przecięcia.

Gumy elastyczne to nie tylko sama linka, ale również odpowiednie zaczepy. Wykorzystuje się m.in. haki ze stali lub PVC. To mocne i uniwersalne systemy mocowań sprawdzające się w większości sytuacji.

Dostępne są także gumy elastyczne z mocowaniem kulowym. Kulę z tworzywa przekłada się przez oczko w lince, co pozwala na mocowanie przedmiotów do dowolnych obiektów, również niewyposażonych w zaczepy na haki.

Linki elastyczne do różnych zadań

Linki elastyczne to różne długości, średnice, wytrzymałość czy zaczepy. Odmienne modele sprawdzą się więc w różnych sytuacjach i kontekstach.

W naszym sklepie kupisz linki elastyczne o różnych wymiarach, z zamontowanymi rozmaitymi mocowaniami. Dostępne są także linki elastyczne w wielometrowych zwojach, do których samodzielnie można przytwierdzić haczyki i klipsy.

Szeroki asortyment pozwala dobrać linki elastyczne do konkretnych zadań. Wybierać można także odmienne kolory i wzory.

Linka elastyczna

Linka elastyczna to praktyczny system mocowania o szerokim zakresie zastosowań. Przyda się w domu, ogrodzie, samochodzie czy na kempingu. Linka elastyczna sprawdzi się także w rolnictwie, motoryzacji i wielu innych branżach.

Mocna, trwała i rozciągliwa linka elastyczna jest więc niezwykle funkcjonalna, a dzięki wysokiej jakości posłuży wielokrotnie i w różnych sytuacjach.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone