Odstraszacze ptaków

(4 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

15,00 zł - 45,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 4 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

15,00 zł - 45,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Odstraszacze ptaków - Preis-Zone

Odstraszacze ptaków - bezpieczne i humanitarne

Oferujemy odstraszacze ptaków pozwalające na bezpieczne, humanitarne, a przede wszystkim skuteczne pozbycie się ptaków z różnych miejsc.

Odstraszacze ptaków to różnego typu urządzenia i akcesoria, które płoszą ptaki. Są więc skutecznym sposobem na pozbycie się gołębi z balkonu i tarasu oraz szpaków, wróbli i innych szkodników z ogrodu.

W naszej ofercie dostępne są odstraszacze ptaków różnego typu, skuteczne w walce z różnymi gatunkami ptactwa. Mamy wizualne, dźwiękowe i ultradźwiękowe odstraszacze ptaków na balkon w bloku, ogród lub działkę, ale również na tereny komercyjne, rekreacyjne czy na pola uprawne.

Odstraszacz ptaków

Odstraszacz ptaków powinien być dobrany odpowiednio do miejsca, w jakim ma działać i do gatunku ptaków, które ma odstraszać.

W terenie miejskim — np. na balkonie w bloku — najlepiej stosować wizualne odstraszacze ptaków. To realistyczne atrapy drapieżników (głównie ptaków polujących na mniejsze gatunki), których boją się ptaki. Świetnie odstraszają gołębie, wróble i inne mniejsze ptaki, a także gryzonie. Są przy tym zupełnie nieszkodliwe, nie powodują też dyskomfortu innych mieszkańców osiedla.

W większych ogrodach, na działkach, a przede wszystkim na rozległych terenach uprawnych, rekreacyjnych lub komercyjnych stosować można dźwiękowe odstraszacze ptaków. Emitują one odgłosy drapieżników i często również mają formę realistycznych atrap. Łączą więc bodźce wizualne i dźwiękowe dla większej skuteczności. Głośne sygnały dźwiękowe mogą jednak powodować dyskomfort sąsiadów. Takie odstraszacze nie są więc zalecane w miastach i na terenach gęsto zaludnionych.

Dostępne są także ultradźwiękowe odstraszacze ptaków, które emitują ultradźwięki niesłyszalne dla ludzi, ale skutecznie odstraszające niektóre ptaki. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie działają one na wszystkie uciążliwe gatunki.

Odstraszacz na ptaki

Dobrze dobrany odstraszacz na ptaki skutecznie rozwiązuje problem nieczystości zostawianych przez gołębie czy wróble na balkonach i tarasach. Wykorzystać go można również do odpędzania ptaków z podjazdów, parkingów, ogrodów, placów zabaw i innych terenów rekreacyjnych, użytkowych oraz komercyjnych.

Odstraszacz na ptaki jest też szczególnie przydatny ogrodnikom — tak profesjonalnym, jak i amatorom. Pozwala bowiem skutecznie walczyć ze szkodnikami niszczącymi sadzonki, wyjadającymi owoce czy nasiona.

Odpowiedni odstraszacz na ptaki jest więc uniwersalnym akcesorium, które sprawdzi się w wielu sytuacjach.

Odstraszacze na ptaki

W naszym sklepie oferujemy skuteczne, a przy tym estetyczne i funkcjonalne odstraszacze na ptaki. Mamy odstraszacze wizualne, dźwiękowe i ultradźwiękowe, jak i łączące różne metody.

Nasze odstraszacze na ptaki doskonale sprawdzają się w ogrodach, na działkach rekreacyjnych, ale również w przestrzeni komercyjnej czy użytkowej. Można je wykorzystać np. na ogródkach kawiarnianych i barowych, na placach zabaw dla dzieci, parkingach i wielu innych miejscach.

Odstraszacze na ptaki znajdują więc zastosowanie w każdym terenie. Mogą chronić przed szkodnikami niszczącymi uprawy, brudzącymi balkony, parapety czy auta lub po prostu hałasującymi i zakłócającymi spokój.

Odstraszacz ptaków na balkon

Odstraszacz ptaków na balkon to najlepsze rozwiązanie problemu z gołębiami, wróblami i innym ptactwem żyjącym w miastach. Dobrze dobrany model pozwoli przegonić szkodniki bez robienia im krzywdy czy sprawiania problemów sąsiadom.

Dużą popularnością cieszą się atrapy zwierząt polujących na szkodniki (głównie zwierząt drapieżnych). Taki odstraszacz ptaków na balkon jest bowiem wyjątkowo skuteczny, a przy tym zupełnie nieszkodliwy i nieuciążliwy dla ludzi czy zwierząt domowych. Można go stosować w dowolnym miejscu, również w centrum miasta.

Odstraszacz ptaków na balkon, aby był skuteczny, musi być realistyczny. Dlatego oferujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty od renomowanych producentów. Doskonale imitują one sylwetki i kolory drapieżników. Są też trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne, dzięki czemu posłużą przez długi czas.

Odstraszacze ptaków na balkon

Odstraszacze ptaków na balkon to proste, a przy tym naprawdę skuteczne rozwiązanie problemu gołębi, wróbli i innych uciążliwych gatunków. To najbardziej humanitarna i bezpieczna metoda walki z ptakami.

W naszej ofercie znajdziesz liczne odstraszacze ptaków na balkon imitujące m.in. sokoły, kruki czy jastrzębie, ale też koty, węże i inne drapieżniki. Wszystkie produkty są estetyczne i wykonane z najwyższą starannością. Cechują się również dużą trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne.

Nasze odstraszacze ptaków na balkon to zatem najlepszy wybór dla tych, którzy chcą bezpiecznie i humanitarnie pozbyć się problemu ze szkodnikami.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone