Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Rozdzielanie energii

Rozdzielanie energii elektrycznej

W tej kategorii prezentujemy Państwu kompleksowy asortyment osprzętu elektrycznego, którego celem jest rozdzielanie energii elektrycznej (prądu). Wśród naszej oferty znajdą Państwo podstawowy osprzęt do montażu w rozdzielni elektrycznej: bloki rozdzielcze, listwy zaciskowe oraz szyny zbiorcze. Każda rozdzielnia ...

Rozdzielanie energii elektrycznej

W tej kategorii prezentujemy Państwu kompleksowy asortyment osprzętu elektrycznego, którego celem jest rozdzielanie energii elektrycznej (prądu). Wśród naszej oferty znajdą Państwo podstawowy osprzęt do montażu w rozdzielni elektrycznej: bloki rozdzielcze, listwy zaciskowe oraz szyny zbiorcze. Każda rozdzielnia prądu powinna być wyposażona w wysokiej jakości certyfikowany osprzęt, który wpłynie na jej funkcjonalność, użyteczność, a także bezpieczeństwo oraz łatwość utrzymania i konserwacji. Prezentowane bloki energii pozwalają na sprawne rozdzielanie energii i mocy z jednego obwodu do kilku pomniejszych. Oferujemy bloki rozdzielcze przeznaczone do montażu na szynie DIN TH 35 oraz na płycie montażowej. Dysponujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowanym osprzętem pochodzącym od renomowanych producentów – m.in. firm: XBS, Morek, Elektro-Plast czy Marlanvil. Więcej informacji dotyczących oferty sklepu Preis Zone uzyskają Państwo, kontaktując się z naszymi pracownikami.

Więcej

Rozdzielanie energii 

Jest 163 produktów.

Podkategorie

Bloki rozdzielcze

Bloki rozdzielcze - rozdział energii i podłączenie zasilania (prądu)

Bloki rozdzielcze pozwalają sprawnie i wygodnie uporządkować oraz rozdzielić poszczególne obwody zasilające w rozdzielnicy. Oferujemy Państwu bloki rozdzielcze 1,2 i 4-listwowe, do których możliwe jest osobne podłączenie żyły przewodów. Blok rozdzielczy montowany jest na szynie DIN TH 35 lub na płycie dociskowej, przez co pozwala na wygodne podłączenie zarówno grubszych, jak i cieńszych przewodów – zarówno DY, jak i LGY. Każdy blok rozdzielczy wyposażony jest w obudowę zapewniającą ochronę przed przypadkowym kontaktem przewodów z szynami zasilającymi, a także oferuje odpowiednio wysoki stopień ochrony IP. W naszym asortymencie znajdą Państwo wyłącznie sprawdzone produkty. Oferujemy bloki rozdzielcze: Legrand, Hager, Eaton, Moller oraz wielu innych renomowanych producentów osprzętu elektrycznego. Sklep i hurtownia elektryczna Preis-Zone każdego dnia starannie selekcjonuje swoją ofertę, dzięki czemu zyskują Państwo możliwość wyboru najlepszych produktów dostępnych na rynku. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszego asortymentu, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy.

Szyny zbiorcze

Szyny zbiorcze – miedziane, cynowane

W tej kategorii prezentujemy szyny zbiorcze miedziane i cynowane wykonane zgodnie z aktualnymi normami i obostrzeniami unijnymi. Prezentowane szyny zbiorcze modułowe wykonane są w sposób, który umożliwia ich łatwe dopasowanie do rodzaju aplikacji, warunków przestrzennych, przesyłanego prądu znamionowego czy liczby biegunów. Każda szyna zbiorcza powinna być dobierana na podstawie znamionowego prądu, liczby wymaganych modułów oraz wytrzymałości cieplnej i elektrodynamicznej. Poza tym dobierając szynę łączeniową, należy uwzględnić liczbę faz, a także jej przekrój i długość oraz materiał z którego została wykonana. Internetowy Sklep i hurtownia Preis-Zone oferuje Państwu wyłącznie najlepszej jakości szyny zbiorcze miedziane i cynowane pochodzące od renomowanych i uznanych firm. W naszej ofercie dysponujemy szerokim asortymentem szyn łączeniowych Doktorvolt. Szerokie portfolio produktowe producenta pozwoli bez trudu dopasować parametry szyny zbiorczej do rodzaju aplikacji oraz potrzeb inwestora.

Szyny łączeniowe – zastosowanie

Szyny zbiorcze to niezwykle istotny element rozdziału energii elektrycznej w rozdzielnicach, maszynach czy sterownikach. Szyny łączeniowe są niezastąpione zwłaszcza w przypadku rozdziału prądu o dużym natężeniu. Zapewniają znaczną oszczędność miejsca, łatwość i pewność połączeń oraz efektywniejszy rozdział prądu względem kabli i przewodów. Każda szyna łączeniowe znajdująca się w ofercie naszego sklepu zapewnia optymalne warunki do rozdziału i zabezpieczania torów prądowych, łącząc szeroką funkcjonalność i możliwość sprawnego przewodzenia prądu z atrakcyjną ceną. Mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty szyn zbiorczych? Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Z przyjemnością zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb.

Listwy zaciskowe

Listwy zaciskowe i kostki elektryczne

Listwy zaciskowe i kostki elektryczne to elementy łączeniowe wykorzystywane w instalacjach mieszkalnych oraz przemysłowych w celu łączenia, rozbudowy i rozdzielania torów prądowych o różnym natężeniu i napięciu. Listwa zaciskowa oraz kostka elektryczna mogą być montowane zarówno w rozdzielnicach, jak i puszkach instalacyjnych i pozwalają na sprawne łączenie przewodów o przekroju do 16 mm2 oraz drutu o przekroju do 10 mm2. Złączki elektryczne znajdujące się w naszej ofercie wykonane zostały zgodnie z aktualnymi wymogami i dyrektywami unijnymi, a także opatrzone są stosownymi certyfikatami i atestami. Sklep i hurtownia elektryczna Preis-Zone oferuje Państwu wyłącznie sprawdzone elementy i osprzęt elektryczny wykonany z najlepszej jakości materiałów i pochodzący od uznanych firm na rynku. Współpracujemy jedynie z czołowymi producentami i dostawcami – m.in. z firmami: Elektro-Plast, Marlanvil czy Bemko. Listwy i kostki wykonane są z wytrzymałych na uszkodzenia mechaniczne i niepalnych tworzyw sztucznych, przez co znajdują zastosowanie w łączeniu przewodów siłowych, technice oświetleniowej oraz w wielu innych pracach elektroinstalacyjnych. Zapraszamy do sprawdzenia pozostałych kategorii produktowych w naszym sklepie oraz do kontaktu z naszymi doradcami, którzy służą fachowym doradztwem i wsparciem naszych klientów na każdym etapie współpracy.

na stronę
0 Recenzja (e)

Blok rozdzielczy CSB-407 XBS

27,29 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Blok rozdzielczy CSB-207 XBS

15,89 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Blok rozdzielczy 125A 500V na szynę CSB-211 XBS

21,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Blok rozdzielczy FVK-25 niebieski XBS

10,29 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Blok rozdzielczy FVK-25 zielony XBS

10,29 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Blok rozdzielczy 1,5-25mm2 dystrybucyjny 1polowy na szynę TH35 rozdzielacz  blok zasilania FVKO-25/16 GREY XBS

9,85 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Blok rozdzielczy 125A 690V na szynę TH35

29,95 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Blok rozdzielczy 25-1/2/25 M2 szary

9,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Blok rozdzielczy potencjałowy dystrybucyjny Cu-200A Al-160A 1P na szynę TH35 OJL 200A MAB1201S10 Morek

68,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Blok rozdzielczy potencjalny na szynę TH35 Al/Cu-1x35-120mm2 Cu-4x2.5-10mm2 5x2.5-16mm2 2x6-35mm2 1 polowy Morek

109,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Blok rozdzielczy potencjałowy Al/Cu-1x95-240mm2 Al/Cu-4x2.5-35mm2 5x6-50mm2 1 polowy Morek

139,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Zacisk listwa zaciskowa PE Z-0001/B 46.33 żółto-zielona

13,99 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 163 elementów

Przejdź do góry