Krany wodne

(1 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

360,00 zł - 375,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 1 produkt.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

360,00 zł - 375,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Ogrodowe krany wodne - Preis Zone

Ogrodowe krany wodne

Oferujemy ogrodowe krany wodne różnego typu, o odmiennych parametrach, budowie czy sposobie montażu. Są to wysokiej jakości akcesoria przeznaczone do wykorzystania na zewnątrz — na działkach, w ogrodach przydomowych itp. Cechuje je więc wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne i korozję, jak również na warunki atmosferyczne.

Nasze ogrodowe krany wodne pozwalają nie tylko na bezpośrednie czerpanie wody z wylewki, ale także na podłączenie węży ogrodowych. Mogą więc stanowić kluczowy element systemów nawadniania i służyć jako źródło wody dla instalacji zraszających czy kroplujących. Mamy ogrodowe krany wodne z wylewkami o różnej średnicy, co pozwala na podłączenie rozmaitych węży ogrodowych.

Nasz sklep internetowy oferuje ogrodowe krany wodne różnego typu. Są to zarówno modele “ścienne”, montowane na zewnętrznej elewacji budynków, jak i modele stojące, które podłącza się do podziemnych linii doprowadzających wodę. Ogrodowe krany stojące można więc instalować nie tylko na budynku, ale w dowolnym miejscu w ogrodzie czy na działce.

Ogrodowe krany wodne mogą być wyposażone także w dodatkowe funkcjonalności. Dostępne są m.in. modele z wieszakami czy uchwytami na wąż ogrodowy, podwójnym spustem itp. Uwagę warto zwrócić także na średnicę wylewki i rodzaj gwintu oraz możliwość montażu szybkozłączki do węża.

Kran ogrodowy

Źródło wody, np. kran ogrodowy to zasadniczy element każdej instalacji nawadniającej. Jednak przyda się nie tylko do podlewania rabat, grządek, krzewów czy trawnika.

Kran ogrodowy zapewnia po prostu łatwy dostęp do wody na zewnątrz budynku. Takie rozwiązanie sprawdzi się zatem również do mycia auta, podjazdu czy chodników i ścieżek na posesji, czy do zachowania higieny w czasie prac gospodarczych i ogrodniczych. Pozwala umyć ręce, narzędzia, czy ubłocone obuwie bez konieczności wnoszenia ich do środka. Kran ogrodowy pomaga więc zachować porządek i czystość — tak na posesji, jak i w domu.

Odpowiedni kran ogrodowy należy więc dobrać do aktywności i działań, do których będzie wykorzystywany, a także do miejsca, w którym ma być zamontowany.

Od budowy kranu ogrodowego zależy, jakie elementy będzie można do niego dołączyć. Konkretny model może bowiem pozwalać wyłącznie na bezpośrednie nalewanie wody do zbiorników lub na podłączenie węży ogrodowych. Może być też umieszczony przy budynku lub “w terenie”, bezpośrednio w miejscu, w którym chcemy czerpać wodę.

Istotne jest, by wybierając krany wodne do podłączenia węża, zwrócić uwagę na średnicę gwintu wylewki. Nasada musi być dopasowana do docelowego przyłącza (najlepiej szybkozłączki o odpowiednich wymiarach). W przeciwnym razie podłączenie węża będzie wymagało zastosowania dodatkowych akcesoriów — odpowiednich redukcji.

Kran ogrodowy może też mieć różne systemy odkręcania. Może to być zawór motylkowy, grzybkowy lub w formie dźwigni. Ma to znaczenie nie tylko estetyczne, ale i praktyczne, wpływa bowiem na komfort użytkowania. Gładkie zawory grzybkowe mogą np. być trudniejsze do odkręcenia śliskimi dłońmi, z kolei przy zaworach dźwigniowych trudniej precyzyjnie regulować ciśnienie.

Krany ogrodowe

Oferujemy wysokiej jakości krany ogrodowe różnego typu. W naszym asortymencie dostępne są modele montowane na ścianach, jak i stojące. Mamy krany ogrodowe z zaworami motylkowymi, grzybkowymi i dźwigniowymi. Poszczególne modele różnią się także średnicą, maksymalnym przepływem, dopuszczalnym ciśnieniem nominalnym czy wielkością gwintu wylewki. Sprzedajemy również dekoracyjne krany ogrodowe, które zapewniają nie tylko wysoką funkcjonalność, ale także doskonały wygląd. To idealny wybór do przydomowych ogrodów, w których chcemy zadbać o estetykę najdrobniejszych detali.

Oferujemy krany wodne pochodzące od uznanych producentów. To gwarantuje ich doskonałą jakość, trwałość i wysoką funkcjonalność. Akcesoria wykonane są z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, czynniki chemiczne i atmosferyczne. Są to jednocześnie materiał nietoksyczne i bezpieczne. Nasze krany ogrodowe można więc bez problemu wykorzystać w instalacjach do wody gospodarczej i pitnej.

Sklep internetowy to możliwość zakupu kranów ogrodowych i innych akcesoriów z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Zamówienia realizujemy w krótkim terminie, a produkty dostarczamy bezpośrednio pod wskazany adres, korzystając z usług zaufanych dostawców i firm kurierskich.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone