Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Liczniki energii z certyfikatem MID

Liczniki energii elektrycznej z certyfikatem MID

W tej kategorii sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone oferuje Państwu wyłącznie sprawdzone liczniki energii z certyfikatem MID. Dyrektywa MID reguluje sposób działania liczników energii elektrycznej czynnej i stanowi system oceny zgodności, który jest podstawą w zakresie legalizacji liczników. ...

Liczniki energii elektrycznej z certyfikatem MID

W tej kategorii sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone oferuje Państwu wyłącznie sprawdzone liczniki energii z certyfikatem MID. Dyrektywa MID reguluje sposób działania liczników energii elektrycznej czynnej i stanowi system oceny zgodności, który jest podstawą w zakresie legalizacji liczników. Dyrektywa MID obowiązuje na terenie Polski od 30 kwietnia 2004 roku.

W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno jednofazowe, jak i trójfazowe liczniki energii elektrycznej z certyfikatem MID zgodne z aktualnymi wymogami dotyczącymi funkcjonowania liczników energii elektrycznej. Dysponujemy wyłącznie najlepszymi licznikami o wysokiej klasie pomiaru, które zapewniają łatwość użycia, wszechstronną funkcjonalność oraz wysoki stopień ochrony IP. Poza dyrektywą MID nasze liczniki energii elektrycznej opatrzone są również certyfikatem CE oraz spełniają wymogi normy EN50470-1:2006 i EN50470-3:2006.

Zapraszamy do składania zamówień, a w przypadku pytań do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Służymy fachowymi poradami oraz wsparciem podczas podejmowania zakupowej decyzji.

Więcej

Liczniki energii z certyfikatem MID 

Jest 4 produktów.
0 Recenzja (e)

Licznik kosztów energii marki SIEMENS Miernik wielofunkcyjny SENTRON PAC2200CLP bezpośrednio do szyny DIN z wyświetlaczem LCD

2 790,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

3 fazowy licznik zużycia energii elektrycznej wskaźnik trójfazowy LE-02d MID F&F

317,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

3 fazowy 0,25÷10(100)A licznik wskaźnik zużycia energii trójfazowy LE-03d MID F&F 2365

316,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

1 fazowy 5(50)A licznik wskaźnik zużycia energii jednofazowy LE-01d MID F&F 2358

117,20 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Przejdź do góry