Filtry siatkowe

(1 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 30,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 1 produkt.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 30,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Filtry siatkowe do systemów nawadniających - Preis Zone

Filtry siatkowe do nawadniania

Filtry siatkowe do nawadniania to najprostsze, a przy tym wysoce funkcjonalne filtry stosowane w systemach nawadniających. Ich konstrukcja umożliwia mechaniczne oczyszczanie wody przez zatrzymywanie zanieczyszczeń na siatce.

Oferujemy wysokiej jakości filtry siatkowe do nawadniania, które wyróżniają się doskonałymi właściwościami filtrującymi, a jednocześnie prostą budową. Nieskomplikowana zasada działania i konstrukcja sprawiają, że filtry siatkowe do nawadniania są w zasadzie bezawaryjne i służą przez bardzo długi czas. Łatwo je też wyczyścić, dzięki temu element filtrujący (siatkę) po przepłukaniu można wykorzystywać wielokrotnie.

Nasze filtry siatkowe do nawadniania pochodzą od renomowanych producentów. Wykonane są z odpowiednich — trwałych i bezpiecznych — materiałów i z dbałością o szczegóły. Dzięki temu są praktyczne, mocne, odporne na korozję, warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Filtr siatkowy do nawadniania

Filtr siatkowy do nawadniania ma bardzo prostą budowę. Składa się z siatki z oczkami o odpowiedniej średnicy, która umieszczona jest w mocnej i szczelnej obudowie. Siatka jest więc elementem filtrującym, który w sposób mechaniczny zatrzymuje zanieczyszczenia — piasek, rdzę czy inne osady.

Co więcej, filtr siatkowy do nawadniania jest bardzo łatwy do wyczyszczenia. Odkręcana pokrywa w obudowie pozwala na wyjęcie elementu filtrującego (siatki), która pod dokładnym opłukaniu może być ponownie wykorzystana. Ze względu na konstrukcję filtry siatkowe do nawadniania nazywa się też wkładami osadnikowymi.

Bardzo prosta budowa sprawia, że filtr siatkowy do nawadniania jest praktycznie niezawodny, a także uniwersalny. Można w niego wyposażyć dowolny system nawadniania — naziemny i podziemny, zewnętrzny i wewnętrzny, kroplujący i zraszający.

Filtry siatkowe do systemów nawadniających

Filtry siatkowe do systemów nawadniających wychwytują zanieczyszczenia mechaniczne. Chronią więc instalację przed uszkodzeniem i zabrudzeniem. To bardzo istotne, szczególnie kiedy system nawadniania wyposażony jest w elektrozawory, linie kroplujące lub inne elementy bardzo wrażliwe na zatykanie drobinami piasku i innymi osadami. Filtry siatkowe do systemów nawadniających pomagają więc zabezpieczyć całą instalację i zapewniają jej prawidłowe działanie.

Co istotne, filtry siatkowe do systemów nawadniających (a właściwie same siatki) mogą być wykonane z różnych materiałów i mieć różną wielkość oczek. Oznacza to, że mogą wychwytywać mechaniczne zanieczyszczenia różnej wielkości — zależnie od potrzeb konkretnego użytkownika i budowy konkretnej instalacji.

Filtr siatkowy do systemów nawadniających

Filtr siatkowy do systemów nawadniających ma liczne zalety. Przede wszystkim jest funkcjonalny i prosty w obsłudze oraz czyszczeniu. Sprawia to, że jest uniwersalny i nadaje się do zastosowania w każdym systemie nawadniania.

Ponadto filtr siatkowy do systemów nawadniania to najtańszy, a przy tym skuteczny sposób na zabezpieczenie instalacji przed zanieczyszczeniami. Tego typu akcesoria wyróżnia bowiem niska cena zakupu, a także bardzo małe koszty eksploatacji.

Ważne jest również, że filtr siatkowy do systemów nawadniania zapewnia ciągłą pracę instalacji — nie powoduje znaczącego zmniejszenia ciśnienia wody i nie wymaga zatrzymania przepływu na czas filtracji.

Filtr siatkowy do systemów nawadniania jest więc praktyczny, wszechstronny, a przy tym kompatybilny ze standardowymi akcesoriami wykorzystywanymi w systemach nawadniania. Jego montaż, obsługa i konserwacja są szybkie, proste i nie wymagają pomocy fachowca.

Filtry siatkowe do systemów nawadniania

Oferujemy doskonałe filtry siatkowe do systemów nawadniania. W naszym asortymencie znajdują się produkty renomowanych producentów, co gwarantuje ich wysoką jakość. Nasze filtry siatkowe do systemów nawadniania są więc funkcjonalne, trwałe i bezawaryjne. Wykonano je z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, korozję oraz czynniki atmosferyczne — zmiany temperatur czy działanie promieni UV.

Dostępne są różne modele o odmiennych parametrach i właściwościach. Pozwala to dobrać filtry siatkowe do systemów nawadniania o dowolnej budowie.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone