Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Zamki i klucze do rozdzielnic

Zamki, wkładki patentowe do rozdzielnic

Jeżeli decydujesz się na zainwestowanie w rozdzielnice energii, akcesoria do rozdzielnic są niemniej ważną częścią zakupów. Dzięki nim skutecznie wykańczasz instalację i jesteś w stanie z niej efektywnie korzystać. Jako przykład można podać wkładki patentowe do rozdzielnic, które są niezbędne, aby otwierać...

Zamki, wkładki patentowe do rozdzielnic

Jeżeli decydujesz się na zainwestowanie w rozdzielnice energii, akcesoria do rozdzielnic są niemniej ważną częścią zakupów. Dzięki nim skutecznie wykańczasz instalację i jesteś w stanie z niej efektywnie korzystać. Jako przykład można podać wkładki patentowe do rozdzielnic, które są niezbędne, aby otwierać je i zamykać. Podobnie zamki do rozdzielnic wymagają założenia i odpowiedniej konserwacji. W tej kategorii znajdziesz starannie wyselekcjonowane, najciekawsze produkty. Sprawdź, jakie normy spełniają, z czego są wykonane, jak można je wykorzystać. Wybierając w naszym sklepie najważniejsze elementy instalacji elektrycznej, nie musisz szukać innego miejsca do zakupu mniejszych, ale równie praktycznych części.

Klucze i mechanizmy do rozdzielnic

Mechanizmy do rozdzielnic powinny być równie dobrej jakości co same rozdzielnice. Zwróć uwagę, że nawet tańsze, mniejsze gabarytowo elementy mają bardzo duże znaczenie dla działania instalacji w jej ostatecznym kształcie. Klucze do rozdzielnic nie muszą być wyłącznie częścią zamka – mogą pełnik funkcję także specjalnego przełącznika do kasety sterowniczej, którą również znajdziesz w naszym sklepie. Przejrzyj produkty zgromadzone w tej kategorii. Która część przyda Ci się najbardziej?

Więcej

Zamki i klucze do rozdzielnic 

Jest 4 produktów.
0 Recenzja (e)

Zamek metalowy do rozdzielnic serii HIGHT Marlanvil 940. 1000.SRHU M-L

25,95 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Zamek metalowy do rozdzielnic wkładka RH-ZRHP 36.81

13,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Zamek metalowy do rozdzielnic serii RH Elektro-Plast

13,29 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Przełącznik z kluczem 0-1 NG22-EG21 XBS LAY5-EG21 

9,99 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Przejdź do góry