Lance zraszające

(1 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

30,00 zł - 45,00 zł

Na stanie

No choice available on this group

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 1 produkt.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

30,00 zł - 45,00 zł

Na stanie

No choice available on this group

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Lance zraszające - Preis-zone.pl

Funkcjonalne lance zraszające dla właściciela ogrodu i działkowca

Automatyczne systemy nawadniania sprawdzają się na wielkopowierzchniowych, jednorodnych terenach zielonych, a w przypadku większego zróżnicowania roślin – ważne jest precyzyjne dozowanie wody. Doskonale nadają się do tego lance zraszające, które są ważnym elementem wyposażenie profesjonalnego działkowca i posiadacza ogrodu.

Dobrej klasy lance zraszające są doskonałym rozwiązaniem zarówno przy podlewaniu roślin, jak też przy oczyszczaniu ich liści z różnego rodzaju zanieczyszczeń środowiskowych. Aby skutecznie wypełniała swoje funkcje, lanca zraszająca powinna posiadać możliwość regulacji strumienia wody.

Lanca to zraszacz, który wymaga manualnej obsługi i służy przede wszystkim do punktowego podlewania roślinności. Lance zraszające posiadają usztywniony przewód, który zakończony jest deszczownicą. Taka konstrukcja pozwala na dotarcie do każdej rośliny i punktowe zasilenie wodną wybranego obszaru – nawet w największym gąszczu. Precyzyjne lance zraszające idealnie nadają się także do podlewania upraw rabatowych oraz nawodnienie wysoko zawieszonych doniczek z roślinami.

Jak działa i do czego służy lanca zraszająca?

Lanca zraszająca składa się ze specjalnie wyprofilowanego i usztywnionego przewodu, na końcu którego znajduje się deszczownica, generująca równomiernie rozproszony strumień wodny. Dobrej klasy lanca zraszająca wyposażona jest w szybkozłącze, dzięki czemu w prosty sposób można uzyskać trwałe i szczelne połączenie z zasilającym wężem ogrodowym.

Dostępne w naszym sklepie internetowym modele, posiadają płynną regulację strumienia wody – od punktowego, poprzez zraszający – o różnym stopniu intensywności, aż po efekt delikatnej mżawki. Lanca zraszająca ma również ergonomiczny uchwyt, ułatwiający trzymanie manewrowanie. Dzięki ręcznej obsłudze, osoba zajmująca się pielęgnacją i podlewaniem roślinności – może łatwo dotrzeć do każdego miejsca oraz dozować tam pożądaną ilość wody.

Gdzie sprawdzi się lanca zraszająca?

Przy rozległych i jednolitych grupach roślinności (np. trawniki, sady, tereny uprawne) najlepszym rozwiązaniem są automatyczne systemy nawadniające. W momencie jednak, kiedy mamy do czynienia z małymi i średnimi ogrodami czy działkami o zróżnicowanej roślinności i/lub duży stopniu zagęszczenia, optymalnym wyborem będzie lanca zraszająca. Dzięki opcji regulowania ciśnienia i poziomu rozproszenia strumienia, z powodzeniem można dobrać odpowiednie parametry dla potrzeb określonych grup roślin.

Gęsty ogród to ryzyko, iż w przypadku podlewania za pośrednictwem zraszaczy automatycznych – część niskopiennych roślin może nie otrzymać wymaganej porcji. Zbyt intensywne podlewanie może z kolei doprowadzić do sytuacji, że ponadnormatywny poziom wilgotności zainicjuje np. proces gnilny. Lanca zraszająca likwiduje ten problem, ponieważ umożliwia punktowe dozowanie wymaganej ilości wody.

Lanca zraszająca świetnie sprawdzi się podczas podlewania upraw w ciągach rabatowych oraz delikatnych okazów w szklarniach. Sztywny przewód lancy pomaga w odsuwaniu gęstych elementów roślin i zasilenie systemu korzeniowego roślin rosnących w trudnodostępnych lokalizacjach. Praktyczna lanca zraszająca jest też dobrym rozwiązaniem w razie konieczności podlewania doniczek umieszczonych na elewacjach lub słupach.

Uniwersalna lanca zraszająca pomoże także w oczyszczeniu liści roślin z różnych zanieczyszczeń środowiskowych, np. z kurzu, pasożytów czy sadzy.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone