Żyłki sygnalizacyjne

(1 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 15,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 1 produkt.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 15,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Żyłki sygnalizacyjne ogrodowe, żyłki murarskie - Preis-Zone.pl

Żyłki sygnalizacyjne ogrodowe

Żyłki sygnalizacyjne ogrodowe to narzędzia służące do wytyczania różnych obszarów oraz wyznaczania linii prostych przy pomiarach budowlanych. Są więc użytecznym akcesorium podczas licznych prac ogrodowych, gospodarczych, budowlanych oraz remontowych.

W naszym sklepie oferujemy wysokiej jakości żyłki sygnalizacyjne ogrodowe renomowanych marek. Wyróżniają się wytrzymałością na rozciąganie i uszkodzenia mechaniczne (zerwanie, przecięcie czy przetarcie), a także na warunki zewnętrzne (wilgoć, opady oraz skrajne temperatury).

Żyłki sygnalizacyjne ogrodowe są też wielokrotnego użytku. Bez trudu można usunąć z nich zabrudzenia, w tym zaprawy murarskie i tynkarskie, kleje, farby itp. Pozwala to na doprowadzenie żyłki do idealnego stanu i powtórne jej wykorzystanie.

Żyłki sygnalizacyjne ogrodowe dostępne są w różnych kolorach. Najlepiej sprawdzają się te w jaskrawych, wyrazistych barwach. Żółta lub czerwona żyłka sygnalizacyjna ogrodowa będzie doskonale widoczna na każdym tle. Świetnie sprawdzi się więc do wytyczania i odgradzania różnych obszarów w terenie, ale również na placach budowy, do wyznaczania linii prostych, poziomów itp.

W naszym asortymencie dostępne są żyłki sygnalizacyjne ogrodowe o różnej grubości, długości i w różnych kolorach. To przydatne narzędzia ogrodnicze wykorzystywane w wielu sytuacjach. Bogaty wybór sprawia, że bez trudu dobierzesz idealną żyłkę sygnalizacyjną ogrodową do swoich potrzeb.

Żyłki murarskie ogrodowe

Żyłki murarskie ogrodowe wykorzystuje się w różnych celach. Przede wszystkim służą do tyczenia linii prostych, wyznaczania poziomów w czasie prac budowlanych i ogrodowych czy do odgradzania obszarów.

Żyłka sygnalizacyjna ogrodowa stosowana jest m.in. do dokładnego nanoszenia linii prostych pod wykopy, fundamenty, mury, płoty itp. Może służyć też do tyczenia prostych grządek czy nasadzeń drzew i krzewów.

Ponadto żyłki murarskie ogrodowe wykorzystuje się przy wyznaczaniu poziomów przy stawianiu murów, murków, ścian czy ogrodzeń. Pozwalają też wytyczyć linie proste pod krawężniki i obrzeża oraz poziomy pod kostkę brukową lub płyty chodnikowe.

Mocna żyłka sygnalizacyjna posłuży też przy zabezpieczeniu transportowanych towarów. Może służyć do wiązania i zabezpieczania materiałów budowlanych, remontowych czy ogrodniczych.

Dobra żyłka murarska musi być mocna i odporna na zerwanie oraz przetarcia. Ważne jest, by dawała się mocno naciągnąć i nie traciła z czasem sprężystości. Żyłki murarskie ogrodowe muszą zachowywać wysokie naprężenie, szczególnie kiedy stosowane są do wyznaczania poziomów. Tracącą elastyczność żyłka murarska będzie bowiem opadała na środku i może się odchylać na wietrze, a to prowadzi do błędów murarskich, które trudno później naprawić.

Żyłki murarskie

Żyłki murarskie przydadzą się każdemu, kto urządza ogród, prowadzi budowę lub remont. Pomogą przy wyznaczaniu linii i poziomów, odgrodzeniu różnych obszarów, zabezpieczaniu materiałów itp.

W naszym sklepie dostępne są wysokiej jakości żyłki murarskie renomowanych producentów. Wysoka jakość wykorzystanego przy ich produkcji tworzywa gwarantuje trwałość i funkcjonalność. Nasze żyłki murarskie są więc odporne na rozciąganie, zerwanie, przecięcia, przetarcia i uderzenia. Dają się mocno napinać i nie tracą elastyczności, dzięki czemu przez długi czas zachowują wyznaczony poziom.

Oferujemy żyłki murarskie różnej grubości i długości. Dostępne są żyłki sygnalizacyjne w rozmaitych kolorach, co pozwala dobrać barwę do konkretnych warunków pracy. Dzięki temu zapewniona jest świetna widoczność żyłki murarskiej.

Żyłki murarskie przydadzą się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba wyznaczenia prostych linii i dokładnego wytyczenia obszarów. Wykorzystuje się je do pomiarów w ogrodzie, na działce czy placu budowy. Żyłki murarskie stosują profesjonaliści do wyznaczania wykopów pod fundamenty, przebiegu ścian i ogrodzeń oraz nanoszenia poziomów. Żyłka murarska jest więc niezbędna przy stawianiu ścian i murów, ale też przy układaniu krawężników i chodników oraz tyczeniu ścieżek i alejek.

Żyłki murarskie będą przydatne także przy zakładaniu i pielęgnacji ogrodów. Posłużą do wyznaczenia linii nasadzeń, wytyczenia grządek czy rabat kwiatowych. Dzięki nim ustawisz krzewy i drzewka w jednej linii, odgrodzisz ogród warzywny od innych obszarów czy zaplanujesz konkretne strefy na rośliny różnego typu.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone