Naświetlacze LED

(9 produkty)
Filtry
Filtry

Cena

15,00 zł - 735,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Jest 9 produktów.

Filtry
Filtry

Cena

15,00 zł - 735,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Naświetlacze LED - naświetlacz czujnikiem ruchu i zmierzchu | preis-zone.pl

Co to jest naświetlacz LED?

Naświetlacze LED to alternatywne oświetlenie LED dla konwencjonalnych halogenów. Naświetlacz LED odznacza się o wiele większą wydajnością, energooszczędnością oraz dłuższą żywotnością. Naświetlacze LED gwarantują wysoką moc świecenia przy ograniczonym koszcie eksploatacji. Z tego też względu doskonale sprawdzają się do rozświetlania powierzchni zewnętrznych oraz wewnętrznych w wielkopowierzchniowych obiektach budowlanych. Naświetlacz LED zbudowany jest z zespołu mocnych diod LED (zwykle konstrukcji SMD), odbłyśnika poprawiającego charakterystykę świecenia, a także mocnej, odpornej i szczelnej obudowy, która skutecznie chroni urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi, niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz wilgocią. Tego typu oświetlenie LED wyposażane jest w diody o najróżniejszych mocach, które emitują szeroki zakres barwy strumienia świetlnego. Naświetlacze LED wyposażane są także w czujniki zmierzchu i czujniki ruchu.

Zastosowanie naświetlaczy LED

Ze względu na swoją funkcjonalność, szeroki wybór źródła światła oraz szczelną i trwałą obudowę, naświetlacze LED znajdują zastosowanie przede wszystkim do rozświetlania zewnętrznych przestrzeni – m.in. wjazdów, bram i wejść, terenu wokół obiektów przemysłowych i mieszkalnych, czy parków i alei. Z Naświetlacz LED z powodzeniem może być także wykorzystywany do rozświetlania dużych powierzchni wewnątrz budynków – m.in. hal magazynowych i produkcyjnych, parkingów podziemnych, piwnic i wielu innych wielkopowierzchniowych pomieszczeń bez dostatecznego dostępu do światła dziennego. Dzięki wyposażeniu naświetlaczy LED w nowoczesne diody LED urządzenia te gwarantują długą żywotność zarówno podczas pracy w cyklu przerywanym, jak i ciągłym, a także pozwalają znacząco zredukować koszty oświetlenia przy zachowaniu wysokiej efektywności świetlnej. Większość naświetlaczy LED znajdujących się w naszej ofercie zapewnia natężenie oświetlenia na poziomie 800 lm przy mocy 10 W. Ze względu na swoją wysoką wydajność, standardowy naświetlacz LED o mocy 30 W jest w stanie zastąpić tradycyjny halogen o mocy 240 W.

Naświetlacze LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu

W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno standardowe naświetlacze, jak i naświetlacze LED z czujnikiem ruchu lub zmierzchu. Konstrukcje wyposażone w czujniki ruchu PIR lub w czujniki zmierzchu doskonale sprawdzają się do oświetlania chodników i ciągów komunikacyjnych, a także świetnie sprawdzą się jako oświetlenie antykradzieżowe. Oferowane naświetlacze LED z czujnikiem zmierzchu pozwalają na łatwe zaprogramowanie czasu załączenia i wyłączenia, a bardziej zaawansowane konstrukcje umożliwiają także ustalenie natężenia strumienia świetlnego naświetlacza. Każdy naświetlacz LED z czujnikiem ruchu obecny w asortymencie naszego sklepu wyposażony jest w regulację poziomu zadziałania. Dysponujemy wyłącznie najlepszej jakości naświetlaczami LED opatrzonymi certyfikatami i normami CE, RoHS i EAC, które pochodzą od renomowanych producentów oświetlenia. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. produkty firm GTV czy ART.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone