Taśmy LED

(2 produkty)

Podkategorie

 • Taśmy LED RGB

  Taśma LED RGB

  W tej kategorii oferujemy Państwu taśmy LED RGB, które emitują światło widzialne w zakresie palety barw RGB. Każda taśma LED RGB obecna w naszym asortymencie łączy wysoką jakość wykonania, trwałość oraz możliwość emisji światła o niemal dowolnej barwie dzięki odpowiedniej kombinacji ilościowej barwy czerwonej, zielonej i niebieskiej.

  Prezentowane taśmy LED RGB mogą być montowane we wnętrzach dzięki samoprzylepnej taśmie od spodu. Zapewniają optymalne zagęszczenie diod LED na metr bieżący oraz wyposażone są w nowoczesne i wydajne diody RGB SMD. Każda taśma LED RGB oferuje duży strumień świetlny, wysoką klasę energetyczną oraz czas pracy dochodzący do ok 40 tys. godzin i 15 cykli wł./wył. Dzięki temu taśmy LED RGB idealnie sprawdzą się jako dekoracyjne oraz główne źródło oświetlenia we wnętrzach mieszkalnych, biurowych czy przemysłowych. Taśmy LED RGB mogą współpracować ze ściemniaczem oraz są zasilane za pośrednictwem zasilacza DC 12 V, zapewniając tym samym wysoki poziom bezpieczeństwa eksploatacji.

  W przypadku pytań dotyczących naszego asortymentu taśm LED RGB, zapraszamy do kontaktu z doradcami sklepu Preis Zone.

 • Taśmy LED 3528

  Taśma LED 3528

  Prezentujemy Państwu szeroką ofertę taśm LED, w której skład wchodzą taśmy LED 3528. Są to taśmy wyposażone w nowoczesne diody SMD o wymiarach 3,5 x 2,8 mm. Taśma LED 3528 to posiada mniejsze diody od taśm 5050, jednak nie oznacza to, że zapewnia ona gorsze parametry techniczne i świetlne. Taśmy LED z diodami 3,5 x 2,8 mm zapewniają optymalną wydajność świetlną oraz jasność przy zachowaniu nieco mniejszego poboru energii elektrycznej względem większych diod LED.

  Taśmy LED 3528 doskonale sprawdzą się jako dodatkowe oświetlenie dekoracyjne wewnątrz pomieszczeń – np. do tworzenia scen świetlnych typu Ambilight czy do doświetlania schodów, wejść czy zaciemnionych miejsc w pomieszczeniach.

  Każda taśma LED 3528 znajdująca się w naszej ofercie pochodzi wyłącznie od renomowanych producentów na rynku i oferuje optymalne parametry techniczne, które czynią z prezentowanych taśm niezwykle uniwersalne źródła dodatkowego oświetlenia. Każda taśma LED zasilana jest napięciem 12 V za pomocą dedykowanego zasilacza 12 V DC.

  Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszego sklepu.

 • Taśmy LED 5050

  Taśma LED 5050

  Taśmy LED to funkcjonalne i wszechstronne źródło dodatkowego oświetlenia, które pozwoli skutecznie rozświetlić i udekorować dowolne elementy i przestrzenie we wnętrzach. W tej kategorii oferujemy Państwu taśmy LED 5050, które wykonane są z nowoczesnych diod SMD o wymiarach 5x5 mm. Są to obecnie jedne z największych diod implementowanych w taśmach LED, dzięki czemu zapewniają wysoką efektywność świetlną.

  Każda taśma LED 5050 znajdująca się w naszej ofercie doskonale sprawdzi się do dekoracyjnego oraz dodatkowego doświetlania m.in.: schodów, sprzętów RTV i AGD, zaciemnionych przestrzeni w pokojach dziennych, kuchniach, łazienkach czy w pomieszczeniach gospodarczych, a także do wielu innych zastosowań.

  Oferujemy wyłącznie najlepszej jakości taśmy LED 5050 o szerokim zakresie emitowanej mocy i strumieniu świetlnym. Taśmy LED sprzedawane są z dodatkowym zasilaczem DC 12 V, dzięki czemu zapewniają możliwość bezpiecznej eksploatacji nawet w miejscach o większym stopniu zagrożenia – np. w łazienkach czy kuchniach.

  Jeżeli mają Państwo pytania lub wątpliwości związane z naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu z doradcami sklepu Preis Zone.

 • Złączki do taśm LED

  Złączka do taśm LED

  W tej kategorii prezentujemy Państwu szeroki asortyment złączek, którymi można łączyć taśmy LED. Złączki do taśm LED pozwalają na wygodne i skuteczne łączenie ze sobą ledowych listew bez konieczności ich lutowania. Każda złączka do taśm LED znajdująca się w ofercie naszego sklepu zaprojektowana została pod napięcie znamionowe 12-24 V.

  Oferujemy zarówno złączki do taśm LED zatrzaskowe, jak i jedno- lub dwuzaciskowe łączniki pasków LED. Dysponujemy wyłącznie najlepszej jakości akcesoriami LED pochodzącymi od sprawdzonych producentów na rynku. Każda złączka do taśm LED opatrzona jest znakiem bezpieczeństwa i zgodności, pozwalając na bezpieczny montaż oraz eksploatację połączonych taśm LED.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 15,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 2 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 15,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Taśmy LED, Paski i Listwy LED - preis-zone.pl

Taśma LED

Taśmy LED to energooszczędne i efektowne paski diod zatopione w plastycznym i przezroczystym materiale sztucznym. Taśma LED może emitować światło z zakresu RGB, a także może być wyposażona w pilot sterujący kolorem diod. Ze względu na swoją nietypową konstrukcję, taśmy LED zapewniają szerokie możliwości montażowe oraz niezwykle bogatą liczbę zastosowań – od tworzenia scen świetlnych typu Ambilight za telewizorami czy monitorami, przez podświetlanie schodów, niedoświetlonych miejsc w domach i biurach.

Ze względu na wysoką żywotność oraz efektywność nowoczesnych diod taśmy LED mogą być bez eksploatowane nawet przez 10 lat, jednocześnie zużywając mniej energii elektrycznej niż standardowe żarówki czy halogeny.

Taśmy LED – listwy, paski LED 12V i 24V

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo taśmy LED RGB, paski LED 3528 oraz listwy LED 5050 zasilane napięciem 12 V lub 24 V z zewnętrznego zasilacza podłączanego do sieci. Wszystkie taśmy LED znajdujące się w ofercie naszego sklepu wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz wyposażone są w nowoczesne energooszczędne LEDy emitujące światło o szerokim zakresie temperatury barwowej.

Posiadamy wyłącznie najlepszej jakości listwy LED pochodzące od renomowanych i sprawdzonych producentów na rynku. Wśród naszego asortymentu znajdą Państwo m.in. paski LED Bemko czy GTV. Możemy zaoferować Państwu szeroką ofertę taśm LED dostosowaną do najróżniejszych aplikacji.

Rodzaje Taśmy LED

Istnieje wiele sposobów kategoryzacji taśmy LED. Wśród nich należy wymienić m.in.:

 • rozmiar diod LED – najpowszechniejsze są diody 35328 oraz 5050,
 • temperaturę barwową emitowanego światła – ciepłe, zimne
 • rodzaj emitowanego światła – zmiennokolorowe (RGB) i stałokolorowe
 • klasę ochrony taśm LED – nadające się do użytku wewnętrznego i zewnętrznego

W sklepie Preis Zone oferujemy Państwu wszystkie najpowszechniejsze rodzaje taśmy LED. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą taśm LED oraz dedykowanych im akcesoria LED. Jeżeli mają Państwo pytania, nasi pracownicy z przyjemnością na nie odpowiedzą.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone