Oprawy sufitowe

Nowe produkty

Oprawy sufitowe 

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 50 elementów

Oprawy sufitowe – sklep z oprawami sufitowymi

Hurtownia i sklep elektryczny Preis Zone w swojej ofercie ma szeroki asortyment opraw sufitowych. Dzięki temu łatwo można znaleźć rozwiązanie do danego wnętrza. Do wyboru są oprawy sufitowe wpuszczane oraz oprawy montowane zewnętrznie czy natynkowe. Postawić można zarówno na subtelne i delikatne modele, jak i te bardziej nowoczesne i oryginalne, które zwracają na siebie uwagę. Szeroka oferta: oprawy hermetyczne, oprawy rastrowe, oprawy z kloszem, plafonieryoprawy sufitowe podtynkowe sprawia, że można znaleźć oprawę idealną do salonu, sypialni, holu czy łazienki. Sklep z oprawami sufitowymi oferuje ponadto ciekawe rozwiązania do wnęk i pomieszczeń biurowych.

Oprawy sufitowe LED

Oprawy sufitowe LED doskopnale prezentują się na sufitach zarówno w pomieszczeniach nowoczesnych, jak i nieco bardziej klasycznych. Odgrywają bardzo ważną rolę w kreowaniu danej przestrzeni i potrafią jej nadać określony charakter. Oprawy LED stanowią świetne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie liczy się zmniejszenie kosztów utrzymania oświetlenia. Są przy okazji produktem przyjaznym dla środowiska naturalnego. Cechują się bowiem znaczną żywotnością oraz wytrzymałością. Ledowe oprawy sufitowe ruchome z jednym punktem światła mogą z kolei skutecznie podkreślić dany przedmiot np. obraz czy miejsce pracy.

Oprawy sufitowe halogenowe

Oprawy sufitowe halogenowe stanowią doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które we wnęce czy na suficie chcą zainstalować źródło światła LED oparte na gnieździe MR16 czy GU10. Oprawy halogenowe często nazywane są po prostu oprawami sufitowymi czy oczkami ledowymi. Na ogół produkowane są z wysokiej jakości stali, rzadziej z odlewu aluminiowego. W sprzedaży halogenowe oprawy sufitowe dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Ciekawie prezentują się przede wszystkim modele ruchome, w przypadku których można nakierować strumień światła w dowolnie wybrane miejsce np. na obraz czy rzeźbę.

Oprawy sufitowe wpuszczane

Oprawy sufitowe wpuszczane to doskonała alternatywa dla tradycyjnych form oświetlenia. Oprawy sufitowe są dyskretne, ale jednocześnie bardzo skuteczne. Stosuje się je w łazienkach, salonach czy sypialniach. Można na nie postawić także we wnętrzach komeracyjnych. Oprawy wpuszczane często stosowane są jako dodatkowe źródło światła, uzupełnienie dla lamp wiszących czy kinkietów. Rzadziej są jedynym źrodłem światła w pomieszczeniu. W sprzedaży dostępne są oprawy sufitowe wpuszczane w wielu wariantach kolorystycznych, o zróżnicowanej mocy i liczbie punktów świetlnych. Dlatego można dopasować je bez problemu do danej aranżacji.

Oprawy sufitowe natynkowe

Oprawy sufitowe natynkowe są doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie liczy się efektowny design i łatwość montażu zarazem. Oprawy sufitowe przeznaczone do montażu natynkowego stosuje się w salonach, kuchniach, sypialniach, w łazienkach czy na koryatrzach. Natynkowe oprawy sufitowe świetnie sprawdzają się jako źródło punktowego oświetlenia mebli czy dekoracji ściennych. Za sprawą regulacji kąta padania światła wiele z nich można dopasować do charakteru danego wnętrza. Oprawy natynkowe dobrze prezentują się też w biurach i przestrzeniach komwercyjnych. W sprzedaży dostępne są w szerokiej gamie wzorów i kolorów do wyboru.

Copyright © preis-zone.pl