Rękawice dziecięce

(0 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

No choice available on this group

Cena

No choice available on this group

Na stanie

No choice available on this group

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Brak dostępnych produktów

Przykro nam, ale strona, której szukasz, mogła zostać usunięta, zmieniono jej nazwę albo jest czasowo niedostępna.

Rękawice robocze dziecięce - Preis-zone.pl

Rękawiczki robocze dla dzieci

Rękawiczki robocze dla dzieci to niezbędny element ochrony osobistej dla każdego małego pomocnika. Doskonale wiemy, że dzieci chętnie pomagają w czasie prac ogrodowych, porządkowych czy drobnych domowych remontach. Dlatego oferujemy najwyższej klasy rękawiczki robocze dla dzieci renomowanych producentówZapewniają one doskonałą ochronę dłoni i wygodę pracy. 

Rękawiczki robocze dla dzieci w niczym nie ustępują “dorosłym” odpowiednikom. Nasze rękawice robocze są mocne, komfortowe i funkcjonalne. Ich zadaniem jest ochrona rąk przed urazami mechanicznymi — otarciami, skaleczeniami czy lżejszymi uderzeniami — jak i przed zabrudzeniem, wilgocią czy substancjami chemicznymi.

Odpowiednio dopasowane rękawiczki robocze dla dzieci to gwarancja bezpieczeństwa w czasie prac ogrodowych, gospodarczych, porządkowych czy remontowych. Dzięki nim pociechy mogą spokojnie uczestniczyć w codziennych obowiązkach w domu, ogrodzie czy na działce.

Rękawiczki robocze dla dzieci przydają się również przy wielu aktywnościach hobbystycznych. Majsterkowanie, opieka nad zwierzętami czy uprawa roślin będą czystą przyjemnością w wygodnych rękawiczkach dziecięcych

Rękawice robocze dziecięce — dla bezpieczeństwa małych pomocników

Rękawice robocze dziecięce zabezpieczają ręce przed zadrapaniami, skaleczeniami, ukłuciami, zabrudzeniem i niekorzystnym działaniem czynników środowiskowych oraz chemicznych.

To pełnoprawne rękawice ochronne dopasowane rozmiarem do małych rąk nawet najmłodszych pomocników. Rękawiczki dziecięce wykonane są z bezpiecznych, trwałych materiałów. W zależności od modelu zapewniają wysoką odporność na przetarcia i rozdarcia, ale również na wodę i chemię gospodarczą czy ogrodową.

Rękawice robocze dziecięce są więc niezbędnym elementem wyposażenia wszędzie tam, gdzie maluchy chcą pomagać w pracach narażających dłonie na uszkodzenia.

Rękawice robocze dziecięce to różne modele w rozmiarach odpowiednich dla dzieci już od 3 roku życia. Dzięki nim pociechy mogą bezpiecznie pomagać rodzicom w sprzątaniu, pielęgnacji zieleni, opiece nad zwierzętami, remontach czy sprzątaniu.

Rękawiczki dziecięce robocze — wysoka funkcjonalność i ochrona dłoni

Rękawiczki dziecięce robocze cechują się taką samą funkcjonalnością jak normalne rękawice ochronne dla dorosłych. Wykonuje się je z lekkich tkanin, najczęściej poliestrowych lub nylonowych, ale również naturalnych, np. bawełnianych. Dzięki temu rękawiczki robocze dziecięce są lekkie, elastyczne, dobrze dopasowane do dłoni i “oddychające” — zapewniają cyrkulację powietrza i ograniczają pocenie się rąk.

Zabezpieczenie przed urazami i szkodliwymi czynnikami gwarantują powłoki nakładane na rękawice dziecięce. Wykonuje się je zarówno z materiałów naturalnych — kauczuku czy skóry — jak i syntetycznych — np. poliuretanu. Bez trudu można więc dobrać rękawiczki dziecięce robocze do konkretnych prac, środowiska i wymagań samego dziecka.

Właściwie dobrane rękawiczki robocze dziecięce są też bardzo wygodne. Doskonale dopasowują się do dłoni, nie ograniczają ruchów, gwarantują pełną mobilność i dobre czucie w palcach. Takie rękawiczki dziecięce nadają się zarówno do cięższych, jak i precyzyjnych prac.

Rękawiczki dla dzieci robocze

W naszej ofercie znajdują się rękawiczki dla dzieci robocze różnego typu i rozmiarów. Poszczególne modele cechuje różna wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, wodę czy substancje chemiczne. Ważne jest więc, aby odpowiednio dobrać rękawiczki dla dzieci robocze do konkretnych prac i warunków.

Wszystkie rękawiczki dziecięce w naszym asortymencie są wyselekcjonowane pod względem materiałów i wykonania. Dbamy o to, by były to produkty najwyższej jakości. Zapewniają one dobrą ochronę, ale również bezpieczeństwo użytkowania. Wykorzystywane przy produkcji rękawic dziecięcych materiały są bowiem nietoksyczne, nie drażnią delikatnej skóry dzieci i nie uczulają.

Dobre wykonanie przekłada się na wysoką funkcjonalność i komfort użytkownika. Dlatego nasze rękawiczki dla dzieci robocze zapewniają wygodę i bezpieczeństwo pracy nawet najmłodszych dzieci.

W naszej ofercie znajdują się rękawiczki dziecięce do prac podstawowych, jak i modele specjalistyczne — z powłokami antypoślizgowymi czy ociepleniem.

Uczestnictwo dzieci w codziennych obowiązkach i pomoc w czasie prac gospodarczych, ogrodowych lub porządkowych kształtuje umiejętności i poczucie obowiązku. Dlatego warto zaopatrzyć maluchy w rękawice dziecięce, które pozwolą pomagać w wykonywaniu tych czynności.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone