O NAS 

Preis zone to polski sklep internetowy z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży produktów elektrotechnicznych, artykułów do domu oraz ogrodu. Historia Preis zone sięga jeszcze czasów, kiedy sklep funkcjonował jako hurtowania elektrotechniczna, szybko poszerzając asortyment o kolejne grupy wyselekcjonowanych starannie produktów. Posiadamy w ofercie bogaty asortyment obejmujący artykuły przydatne w domu, podczas remontu, akcesoria z branży elektro oraz narzędzia do pracy w ogrodzie. 
O nas

PRODUKTY

Posiadamy szeroki i mocno urozmaicony asortyment. Produkty na naszym sklepie są podzielone na kilka obszarów: automotive (ładowanie samochodów elektrycznych), elektryka, ogród, oświetlenie, rozdzielnice, smart home. Do każdego z wymienionych obszarów przypisane jest kilka podkategorii, co sprawia, że asortyment jest szczegółowo dopasowany do każdego z działów. Wszystko po to, aby jak najszybciej odnaleźć pożądany produkt.

ROZWÓJ

Stawiamy na rozwój poprzez ciągłe udoskonalanie naszego sklepu internetowego. Poszerzamy nasz asortyment z myślą o potrzebach naszych klientów. Potwierdzeniem tego jest między innymi zdobycie nagrody e-Gazeli Biznesu 2018, 2019. E-Gazele w rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce. Preis zone zostało również nagrodzone certyfikatem przedsiębiorstwa Fair play 2016 oraz „firma godna zaufania”, które cechują się nienaganną opinią wśród klientów.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Tym, co nas wyróżnia, jest szeroki asortyment. Jeden sklep - tysiące produktów, które znajdą swoje zastosowanie w domu i ogrodzie. Produkty jakie są przez nas oferowane, posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty. Czujemy się odpowiedzialni dostarczając naszym odbiorcom niezawodny sprzęt elektrotechniczny, ponieważ to gwarancja ich bezpieczeństwa.

MISJA

Naszą misją jest dostarczanie niezawodnych i bezpiecznych akcesoriów do Twojego domu i ogrodu.

KLUCZOWE WARTOŚCI

Wszystkie nasze działania opieramy na fundamentalnych wartościach.

Bezpieczeństwo

Przywiązujemy szczególną uwagę do bezpieczeństwa zakupów i realizowanych transakcji.

Energooszczędność

Staramy się wprowadzać do sprzedaży jak najwięcej produktów energooszczędnych.

Ekologia

Dbamy o środowisko naturalne. Wprowadzamy na rynek produkty, które mają zminimalizowany wpływ na otoczenie.

CSR

Stawiamy na odpowiedzialny biznes. Naszym priorytetem jest dostarczanie produktów, które mają jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne. Kierujemy się troską o przyszłe pokolenia, dlatego staramy się coraz bardziej promować branże automotive, w szczególności samochody z napędem elektrycznym, do których dostarczamy niezbędne akcesoria. Nasze czynności organizacyjne staramy się opierać na rozwiązaniach proekologicznych oraz energooszczędnych.

Wsparcie BOK

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów detalicznych oraz instalatorów. Najważniejsze są dla nas rozmowy z klientami po wysyłce towaru. W razie ewentualnych problemów reagujemy szybko i z korzyścią dla kupującego. Zapewniamy gwarancję zwrotu pieniędzy do 30 dni. Warto również podkreślić to, że nasz sklep internetowy spełnia kryteria jakości Trusted Shops, dlatego też został wyróżniony europejskim znakiem jakości Trusted Shops.

OPIS KATEGORII

Automative

Branża automotive jest jedną z najbardziej rozwiniętych gałęzi przemysłu w Europie i na świecie. Nic dziwnego, że zmiany jakie zachodzą w motoryzacji są bardzo dynamicznie. Te gwałtowne zmiany wynikają nie tylko z postępu technologicznego, ale również z troski o ochronę środowiska. Idziemy z duchem czasu, dostarczając naszym klientom niezawodne ładowarki oraz akcesoria do samochodów EV.

Elektryka

Bezpieczny dom, to przede wszystkim bezpieczna, certyfikowana instalacja elektryczna. Dostarczamy aparaturę modułową, wyłączniki, rozłączniki, liczniki energii, przekaźniki i gniazda. Najważniejszą częściej tej kategorii stanowią rozdzielnice, które są niezbędnym elementem wyposażenia instalacji elektrycznej. Umożliwiają one rozdział energii elektrycznej, zabezpieczają przed przeciążeniami i zwarciami. Wszystkie te modele znajdują się w ofercie naszego e-sklepu.

Każdy dom, budynek przemysłowy, a nawet plac budowy powinien być wyposażony w rozdzielnice dostosowane do warunków i potrzeb. Oprócz szerokiej gamy rozdzielnic elektrycznych, nasz e-sklep posiada wszelkie niezbędne i praktyczne akcesoria, tj.: puste obudowy, szyny, dławnice kablowe, bloki rozdzielcze, listwy zaciskowe, złączki czy mosty

Fotowoltaika

Fotowoltaika jest jednym ze źródeł odnawialnej energii. Warto w nią zainwestować, ponieważ pozwala znacznie zredukować koszty energii. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę pojedynczych elementów do budowy instalacji fotowoltaicznej tj.: moduły fotowoltaiczne, falowniki, rozdzielnice, odgromniki, złącza solarne, czy przewody fotowoltaiczne. Rozdzielnica fotowoltaiczna wraz z aparaturą chroni obwody instalacji fotowoltaicznej oraz jej odbiorniki przed zwarciami m. in. wywołanymi wyładowaniami atmosferycznymi.

Ogród

Piękny ogród to marzenie niemal każdego posiadacza własnego kawałka ziemi obok domu. W końcu zadbany ogród to najlepsza wizytówka domostwa. Aby praca w ogrodzie była przyjemna, trzeba mieć do dyspozycji narzędzia ułatwiające pielęgnację zieleni. Dostarczamy niezbędne narzędzia ogrodowe tj.: rękawice, sekatory, grabie, widełki i łopatki, które pozwolą właściwie zadbać o przydomową roślinność.

Ogród to przede wszystkim piękna i zielona roślinność. Aby ją utrzymać, należy zadbać o właściwe i optymalne nawadnianie. Dzisiaj technologia pozwala zautomatyzować podlewanie, a jednocześnie mieć pod kontrolą zużycie wody. Do tego celu służą sterowniki i liczniki wody. W naszej ofercie znajdziesz także trwałe węże ogrodowe, złączki, dysze zraszające, które regulują odpowiedni strumień wody.

Dom

Kategoria „dom” mieści w sobie wiele obszarów. Jedną z nich jest ogrzewanie i wentylacja. Dostarczamy nagrzewnice gazowe, elektryczne i wodne, które mogą służyć, jako uzupełnienie innych systemów centralnego ogrzewania. Dom i pomieszczenia przemysłowe potrzebują prawidłowej wentylacji. Dzięki niej, odprowadzamy na zewnątrz zużyte powietrze i zapewniamy dostęp świeżego. Na sklepie można znaleźć elastyczne i sztywne przewody wentylacyjne oraz duży wybór akcesoriów wentylacyjnych, takich jak: kratki, reduktory, trójniki i kolanka, kanały i łączniki.

Oświetlenie to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia każdego domu czy biura. Duży wybór oświetlenia na naszym sklepie sprawia, że każdy może znaleźć oświetlenie LED dopasowane do własnych upodobań oraz oczekiwań. Dostarczamy oświetlenie zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Nasza oferta obejmuje różne typy oświetlenia: lampy (wiszące, stojące, podłogowe), żarówki, kinkiety, oświetlenie dekoracyjne. Ogromną zaletą naszych produktów jest to, że oświetlenie LEDowe zapewnia sporą oszczędność energii elektrycznej – to niezwykle ważne w dzisiejszych czasach, kiedy większość posiadanych urządzeń jest na prąd. Znajdziesz u nas również oświetlenie zewnętrzne domu, stworzone z myślą o użytkowaniu zewnętrznym na tarasach, podwórkach, w ogrodach. Mamy w ofercie: naświetlacze, lampy ogrodowe i lampy uliczne.

Smart

Elektronika domowa to praktycznie każdy temat związany z zasilaniem, automatyzacją i tzw. inteligentnym domem. Elektronika więc stanowi w dzisiejszych czasach niezbędny element nowoczesnego domu. Składają się na nią nie tylko urządzenia tworzące podstawową instalację elektryczną, ale również wszystkie akcesoria i osprzęt elektroniczny usprawniający funkcjonowanie całego domu.

W naszym sklepie znajdują się sterowniki bram, sterowniki rolet, sterowanie bezprzewodowe i czujniki powietrza. Wszystkie te urządzenia sprawią, że Twój dom będzie wygodniejszy i łatwiejszy w codziennej eksploatacji. Dom naszpikowany elektroniką wymaga jednak położenia przemyślanej i odpowiedniej do potrzeb instalacji, której sercem jest rozdzielnia

Mamy ogromne doświadczenie w sprzedaży elektrotechniki dla domu i firmy, a teraz wszystko możesz zamówić u nas online.