Kategorie

Nowe produkty

Aktualności

07.11.2018

                Chcemy z przyjemnością Państwa poinformować o artykule dotyczącym naszego partnera - firmy Doktorvolt®, który pojawił się w niemieckiej prasie. Polen Journal jest jedną z większych agencji prasowych w Niemczech, skupiająca między innymi elektroinstalatorów i innych przedstawicieli z branży. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z artykułem, który można znaleźć pod linkiem podanym poniżej:

kliknij tutaj

23-27.04.2018

                W dniach 23-27 kwietnia firma Doktorvolt® odwiedziła jeden z największych eventów branżowych na świecie – Hannover Messe 2018. Mieliśmy okazję spotkać wielu partnerów, omówić strategie rozwoju na przyszłość. Ponadto nawiązaliśmy dużo nowych kontaktów, które mogą zaowocować kolejnymi kontraktami i ekspansją naszej działalności na rynkach zagranicznych.

24.04.2018

                Dnia 24.04 mieliśmy okazję reprezentować firmę Doktorvolt® podczas Dnia Otwartego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu. Była to okazja do przybliżenia uczniom procesu produkcji naszych towarów, oraz podstawowych technik marketingu internetowego i prowadzenia e-sklepu.

               

6-8.04.2018

                W dniach 6-8 kwietnia 2018 firma Doktorvolt® miała okazję zaprezentować się podczas 47. targów budownictwa, wyposażenia wnętrz i ogrodnictwa „Mój Dom”, które miały miejsce w Centrum Wystawienniczo Kongresowym w Opolu. Event był świetną okazją do promocji przedsiębiorstwa w środowisku lokalnym. Zaprezentowaliśmy na stoisku wybrane rozdzielnice budowlane, aparaturę modułową firmy SEZ Krompachy oraz obudowy Marlanvil. Podczas wydarzenia gościliśmy tam wielu interesantów i potencjalnych klientów.

24.03.2017

                W ostatnich dniach miała miejsce premiera odcinka audycji NTO „Dobre Opolskie”, poświęconego firmie Doktorvolt®. Zachęcamy do obejrzenia programu (kliknij w obrazek poniżej):

                                               

18-23.03.2018 r.


                W dniach 18-23 marca firma Doktorvolt® brała udział w międzynarodowych targach Light & Building, które odbywały się we Frankfurcie nad Menem. Mieliśmy okazję wystawić stoisko wraz z firmami Elektro-Plast Opatówek i SN Promet. Zaprezentowaliśmy na nim najlepsze rozwiązania układów rozdzielnic budowlanych oraz najbardziej popularne produkty. 

                                        

                Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem zagranicznych producentów i klientów z branży elektroinstalacyjnej. Nawiązaliśmy wiele kontaktów dających nam możliwości poszerzenia wpływu firmy na rynkach europejskich, oraz szerokie perspektywy rozwoju. Wśród gości była między innymi właścicielka włoskiej firmy Marlanvil, z którą współpracujemy:

                                             

18-23.03.2018 r.

                Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzin naszego stoiska na międzynarodowych targach Light + Building 2018 we Frankfurcie nad Menem, które odbędą się w dniach 18-23 marca. Stoisko firmy, z numerem E52, będzie się znajdować w hali 9.0, można je odwiedzać w godzinach 10-18. 

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO

NOWEGO ROKU!

    

4.12.2017 r.

                Dnia 4 grudnia na antenie stacji TVP3 Opole odbyła się emisja programu „Opolskie. Biznes!”. Odcinek był poświęcony między innymi firmie Doktorvolt. Program przedstawia historię rozwoju i obecny stan przedsiębiorstwa. Wywiadu udzielił m.in. szef firmy, Zbigniew Maleska. Całość można obejrzeć w linku poniżej (kliknij obrazek):

                                                       

29.11.2017 r.

                29 listopada w Oleśnie odbyło się IX Forum Ekonomiczne KOOPERACJA 2017 połączone z giełdą pracy, gdzie firma Doktorvolt miała okazję wystawić swoje stoisko. Całe wydarzenie, oprócz promocji lokalnych przedsiębiorstw wśród potencjalnych pracowników, miało również na celu podsumowanie działalności i rozwoju biznesu w powiecie oleskim. Nie zabrakło tam przedstawicieli najważniejszych firm w okolicy. Ważnym punktem programu była debata pod tytułem „Kultura organizacyjna w czasach niedoboru pracowników”.

                Momentem kulminacyjnym spotkania było rozdanie nagród „Perły Powiatu Oleskiego 2017”. Firma Doktorvolt dostała nominacje w dwóch kategoriach: „Innowacyjny produkt/usługa roku” za projekt rozdzielnicy budowlanej z serii TD,  oraz „Modernizacja roku” za budowę nowej siedziby z budynkiem biurowym, magazynem i halą produkcyjną. W pierwszej z nich, nasze przedsiębiorstwo zostało wyróżnione nagrodą, którą wręczył starosta oleski, Stanisław Belka.

                                                         

14-16.11.2017 r.

                Firma Doktorvolt miała okazję wystawić swoje stoisko na targach ENERGETICS w Lublinie, które odbywały się w dniach 14-16 listopada. Oprócz własnych produktów, zaprezentowany był również asortyment słowackiej firmy SEZ Krompachy i włoskiej Marlanvill. Stoisko wywołało duże zainteresowanie potencjalnych klientów takich jak projektanci, przedsiębiorcy z branży elektrotechniki i elektroinstalacji. Studenci Politechniki Lubelskiej również mieli okazję zapoznać się z nowinkami technicznymi stosowanymi w produktach firmy Doktorvolt, a sztandarowy z nich, czyli rozdzielnica budowlana serii TD, przykuła uwagę pracowników naukowych tej uczelni.

                                                                                

                Przyszłość firmy to dynamiczny rozwój. Planowane są kolejne inwestycje i ekspansja na rynku, co wiąże się z poszerzeniem asortymentu. Obecnie trwa rozbudowa pomieszczeń magazynowych. Firma zamierza rozpocząć dystrybucję produktów najwyższej jakości czołowych producentów zagranicznych i zacieśnić z nimi współpracę. Doktorvolt zdobywa coraz mocniejszą pozycję na rynku wśród producentów i dystrybutorów w branży elektrycznej.

                                                         

12-14.09.2017 r.

                W dniach 12-14 września firma Doktorvolt miała okazję zaprezentować swoje produkty na targach ENERGETAB 2017, które odbywały się
w Bielsku-Białej.

                Stoisko zostało zaprojektowane w taki sposób, by przykuwało uwagę przechodniów i zachęcało do rozmowy z personelem. Prezentowało szeroki wybór produktów firmowych. Oprócz tego promowana była również słowacka firma SEZ Krompachy, producent wysokiej jakości aparatury modułowej, której Doktorvolt jest dystrybutorem. Udział obu firm w targach połączony był ze starannie przygotowaną kampanią reklamową zawierającą specjalnie zaprojektowane ulotki i gadżety, w tym również słodki akcent w postaci firmowych krówek Dotorvolt.

                Pomimo faktu, iż firma wystawiła stoisko po raz pierwszy w historii tego eventu, cieszyło się ono dużą popularnością odwiedzających. Była to świetna okazja, by zyskać nowych klientów i zawrzeć kontrakty prowadzące do dynamicznego rozwoju firmy.  Oferta produktów firmy Doktorvolt spotkała się z zaskakująco pozytywnym i entuzjastycznym odbiorem. Z całą pewnością targi w Bielsku-Białej potwierdziły coraz silniejszą pozycję firmy na rynku. Dały również możliwość do stworzenia perspektywicznych  planów na przyszłość.

24-28.04.2017 r.

                Razem z firmą ELEKTRO-PLAST z Opatówka wystawiliśmy stoisko na międzynarodowych targach w Hanoverze HANNOVER MESSE 2017 w sektorze 'Industrial Automation'. Stoisko zajmowało powierzchnię 20m2. Wewnątrz znajdowały się dwa stoliki z krzesłami, przy których można było porozmawiać z klientami i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące ich pytania. Na ścianie widniała ekspozycja naszych produktów, która przykuwała wzrok przechodniów i wzbudzała ich zainteresowanie. Całe stoisko było zaprojektowane w pragmatyczny, przyjemny i zapraszający sposób. Z całą pewnością uwagę przyciągało czarne logo firmy, które atrakcyjnie kontrastowało z białym banerem, na którym się znajdowało. 

                Promowaliśmy produkty własne, jak rozdzielnie budowlane, obudowy hermetyczne itp., z rozmaitymi modyfikacjami mającymi spełnić wymagania i potrzeby naszych potencjalnych klientów. Stoisko było najczęściej odwiedzane przez potencjalnych klientów, pod których zostało ono przygotowane. Byli to ludzie na co dzień pracujący w branżach elektrycznej, budowlanej itp.

                W przyszłym roku również planujemy wystawić nasze stoisko. Żywimy duże nadzieje, iż spotka się ono z co najmniej tak dużym zainteresowaniem, jak miało to miejsce w tym roku. Był to świetny czas, zawarliśmy wiele dobrych znajomości i planujemy inwestycje na przyszłość.

27.02.2016 r.

W sobotę w Dobrodzieniu odbył się zlot morsów. Od niedawna wspieramy lokalny klub SOPEL Dobrodzień, co możecie zobaczyć na zdjęciach ;)

Mamy nadzieję, że współpraca będzie nam się dalej układać tak dobrze jak dotychczas!


Copyright © preis-zone.pl