Gniazda siłowe przenośne

(13 produkty)
Filtry
Filtry

Cena

15,00 zł - 135,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Jest 13 produktów.

Filtry
Filtry

Cena

15,00 zł - 135,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-12 z 13 pozycji
Gniazda siłowe przenośne - Preis-Zone.pl

Gniazda siłowe przenośnie – funkcjonalne rozwiązanie nie tylko na budowie

Wytrzymałe gniazda siłowe przenośne montowane są na kablu i służą do obsługi maszyn/urządzeń zasilanych z trójfazowej instalacji elektrycznej. Ze względu na fakt, iż przenośne gniazdo siłowe najczęściej wykorzystywanie jest w niesprzyjającym środowisku pracy, cechuje je podwyższona odporność na mechaniczne uszkodzenia i warunki atmosferyczne. Uniwersalne zastosowanie produktu, jakim są gniazda siłowe przenośne, pozwala m. in. na wykorzystywanie ich jako elementów budowy funkcjonalny przedłużaczy.

Dobrej klasy przenośne gniazda siłowe – gwarantują niezawodność, stabilną pracę maszyn oraz ciągłość realizacyjną ważnych procesów produkcyjnych.

Preis zone to hurtownia i sklep elektryczny, w którym można znaleźć szeroką gamę gniazd siłowych przenośnych. Duży wybór tego rodzaju osprzętu, pozwala łatwo dopasować gniazda siłowe przenośne do specyfiki i parametrów istniejącej sieci oraz wymagań urządzeń/maszyn. Każde gniazdo siłowe przenośne dostępne w naszym e-sklepie, spełnia restrykcyjne standardy w zakresie bezpieczeństwa i jakości. Wszystkie gniazda charakteryzują się konstrukcją umożliwiającą prosty montaż i szybkie wykorzystanie w warsztatach, gospodarstwach rolniczych czy zasilenia odbiorników zlokalizowanych na otwartej przestrzeni.

Przenośne gniazdo siłowe do zadań specjalnych

Z uwagi na specyfikę konstrukcji, przenośne gniazdo siłowe z powodzeniem może funkcjonować i zapewniać ciągłość zasilania urządzeń znacznie oddalonych od bazowej rozdzielnicy elektrycznej. Obudowa gniazda przenośnego dla prądu trójfazowego – z reguły przystosowana jest do użytkowania w ekstremalnie niekorzystnych warunkach (intensywne zapylenie, mokre podłoże, niskie/wysokie temperatury). Każdy model posiada specjalne oznaczenie IP, informujące o gwarantowanym stopniu ochrony przed różnymi zanieczyszczeniami środowiskowymi czy wodą. Przenośne gniazdo siłowe zapewnia możliwość podłączenia tradycyjnej 5-bolcowej wtyczki, a wśród parametrów różnicujących osprzęt, dostępne są modele 16 A, 32 A i 63 A.

Gniazda siłowe przenośne wykorzystywane są nie tylko w budownictwie do zasilania mobilnych agregatów, betoniarek czy spawarek. Powszechnie używa się ich także do zapewnienia zasilania maszyn i urządzeń w gospodarstwie rolnym, w halach produkcyjnych czy podczas plenerowych imprez kulturalno-rekreacyjnych (np. festynów). Gniazdo siłowe przenośne to również niezbędny element w trakcie pobytu na kempingu albo polu namiotowym. Dla dodatkowego zabezpieczenia w momencie nie użytkowania gniazda siłowego, większość modeli wyposażona jest w klapkę ochronną. Podwyższone ryzyko uszkodzenia mechanicznego luźno rozlokowanych przewodów wyposażonych w gniazda siłowe przenośne (np. na placu budowy), sugeruje stosowanie osprzętu z trwałych i solidnych materiałów.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone