Gniazda siłowe przenośne

(12 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

No choice available on this group

Cena

No choice available on this group

Na stanie

No choice available on this group

Jest 12 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

No choice available on this group

Cena

No choice available on this group

Na stanie

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-12 z 12 pozycji
Gniazda siłowe przenośne - Preis-Zone.pl

Gniazda siłowe przenośnie – funkcjonalne rozwiązanie nie tylko na budowie

Wytrzymałe gniazda siłowe przenośne montowane są na kablu i służą do obsługi maszyn/urządzeń zasilanych z trójfazowej instalacji elektrycznej. Ze względu na fakt, iż przenośne gniazdo siłowe najczęściej wykorzystywanie jest w niesprzyjającym środowisku pracy, cechuje je podwyższona odporność na mechaniczne uszkodzenia i warunki atmosferyczne. Uniwersalne zastosowanie produktu, jakim są gniazda siłowe przenośne, pozwala m. in. na wykorzystywanie ich jako elementów budowy funkcjonalny przedłużaczy.

Dobrej klasy przenośne gniazda siłowe – gwarantują niezawodność, stabilną pracę maszyn oraz ciągłość realizacyjną ważnych procesów produkcyjnych.

Preis zone to hurtownia i sklep elektryczny, w którym można znaleźć szeroką gamę gniazd siłowych przenośnych. Duży wybór tego rodzaju osprzętu, pozwala łatwo dopasować gniazda siłowe przenośne do specyfiki i parametrów istniejącej sieci oraz wymagań urządzeń/maszyn. Każde gniazdo siłowe przenośne dostępne w naszym e-sklepie, spełnia restrykcyjne standardy w zakresie bezpieczeństwa i jakości. Wszystkie gniazda charakteryzują się konstrukcją umożliwiającą prosty montaż i szybkie wykorzystanie w warsztatach, gospodarstwach rolniczych czy zasilenia odbiorników zlokalizowanych na otwartej przestrzeni.

Przenośne gniazdo siłowe do zadań specjalnych

Z uwagi na specyfikę konstrukcji, przenośne gniazdo siłowe z powodzeniem może funkcjonować i zapewniać ciągłość zasilania urządzeń znacznie oddalonych od bazowej rozdzielnicy elektrycznej. Obudowa gniazda przenośnego dla prądu trójfazowego – z reguły przystosowana jest do użytkowania w ekstremalnie niekorzystnych warunkach (intensywne zapylenie, mokre podłoże, niskie/wysokie temperatury). Każdy model posiada specjalne oznaczenie IP, informujące o gwarantowanym stopniu ochrony przed różnymi zanieczyszczeniami środowiskowymi czy wodą. Przenośne gniazdo siłowe zapewnia możliwość podłączenia tradycyjnej 5-bolcowej wtyczki, a wśród parametrów różnicujących osprzęt, dostępne są modele 16 A, 32 A i 63 A.

Gniazda siłowe przenośne wykorzystywane są nie tylko w budownictwie do zasilania mobilnych agregatów, betoniarek czy spawarek. Powszechnie używa się ich także do zapewnienia zasilania maszyn i urządzeń w gospodarstwie rolnym, w halach produkcyjnych czy podczas plenerowych imprez kulturalno-rekreacyjnych (np. festynów). Gniazdo siłowe przenośne to również niezbędny element w trakcie pobytu na kempingu albo polu namiotowym. Dla dodatkowego zabezpieczenia w momencie nie użytkowania gniazda siłowego, większość modeli wyposażona jest w klapkę ochronną. Podwyższone ryzyko uszkodzenia mechanicznego luźno rozlokowanych przewodów wyposażonych w gniazda siłowe przenośne (np. na placu budowy), sugeruje stosowanie osprzętu z trwałych i solidnych materiałów.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone