Gniazda siłowe tablicowe

(17 produkty)
Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 195,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Jest 17 produktów.

Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 195,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-12 z 17 pozycji
Gniazda siłowe tablicowe - Preis-Zone.pl

Gniazda siłowe tablicowe – niezawodny i trwały osprzęt dla instalacji trójfazowych

Gniazda siłowe tablicowe wykorzystywane są końcowy element trójfazowej instalacji elektrycznej, do którego można podłączyć wtyczkę odbiornika/maszyny/urządzenia. Gniazdo siłowe tablicowe dedykowane jest dla prądu znamionowego o wartości 400 V i natężenia 16 A, 32 A , 63 A bądź wyższego rzędu. Gniazda tablicowe służy do łączenia i zasilania różnych urządzeń o zwiększonym poborze mocy. Tego rodzaju osprzęt siłowy pasuje do wtyczek 5-bolcowych i montuje się go na tablicach bądź rozdzielnicach elektrycznych. Ergonomia i funkcjonalność gniazda tablicowego sprawia, że montaż nie stwarza żadnych problemów, co gwarantuje jego błyskawicznie zastosowanie.

Gniazda siłowe tablicowe idealnie nadają się do zabudowy warsztatowej, garażowej, a także powszechnie wykorzystywane są na budowach czy w zakładach usługowo-produkcyjnych. Dobrej klasy gniazda tablicowe, jakie ma w swojej ofercie hurtownia i sklep elektryczny Preis zone, posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty dopuszczające je do bezpiecznej eksploatacji. Gniazda siłowe tablicowe mają zróżnicowaną charakterystykę, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do istniejącej bądź nowo projektowanej instalacji o pożądanych parametrach. Niektóre modele przystosowane są do pracy w ekstremalnie trudnych warunkach, zapewniając przy tym ciągłość procesów produkcyjnych i bezpieczeństwo użytkowników.

Gniazda tablicowe na „siłę” – rodzaje i zastosowanie

Gniazda tablicowe na tzw. „siłę”, znajdują powszechne zastosowanie w przemyśle, rolnictwie i w ramach przydomowej infrastruktury. Gniazda są proste i wygodne w montażu – za sprawą obudowy zaopatrzonej w specjalne otwory do trwałego zamocowania na tablicy rozdzielczej. Gniazda tablicowe może także zamontować na ścianie albo bezpośrednio na obudowie urządzenia odbiorczego. W zależności od wartości natężenia prądu znamionowego, dostępne są gniazda siłowe tablicowe o różnym „amperażu” (16 A, 32, 63 A).

Każde gniazdo tablicowe posiada indywidualne oznaczenie IP, którego wartość informuje o stopniu zabezpieczenia osprzętu przed wpływem pyłów i penetracją wody. Gniazda tablicowe hermetyczne i wyposażone w klapkę zamykającą – charakteryzują się wysokim współczynnikiem ochrony (np. IP 67). Tego typu gniazda siłowe tablicowe mogą być eksploatowane w bardzo niesprzyjających warunkach, nacechowanych intensywnym zapyleniem i okresowym oddziaływaniem strumienia wody (np. deszczu). Z tego powodu, gniazdo siłowe tablicowe doskonale sprawdzi się na budowie, w warsztacie spawalniczym czy samochodowym, garażu oraz gospodarstwie rolniczym, w którym także nie brakuje urządzeń o zwiększonym poborze mocy. Odpowiedniej klasy materiał, z jakich renomowani producenci wytwarzają gniazda tablicowe, chroni z kolei osprzęt przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wahaniami temperatur.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone