Wtyczki siłowe przenośne

(20 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

No choice available on this group

Cena

No choice available on this group

Na stanie

No choice available on this group

Jest 20 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

No choice available on this group

Cena

No choice available on this group

Na stanie

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-12 z 20 pozycji
Wtyczki siłowe przenośne - Preis-Zone.pl

Wysokiej jakości wtyczki siłowe przenośnie – gwarancją stabilności zasilania urządzeń o dużej mocy

Solidne wtyczki siłowe przenośne – to niezbędny element budowy przenośnych układów zasilania, wykorzystujących trójfazowe instalacje elektryczne. Standardowa wtyczka siłowa przenośna – pasuje do 5-otworowego gniazda 400 V, ale dostępne są także modele 4-bolcowe. Tego rodzaju osprzęt można wykorzystywać zarówno do użytku wewnętrznego, jak i na zewnątrz. W tym drugim przypadku, należy wybierać wyłącznie przenośne wtyczki siłowe, których konstrukcja zapewnia jak najwyższy stopień ochrony IP.

Przenośna wtyczka siłowa przyda się na terenie budowy, w warsztacie, zakładzie przemysłowym czy w gospodarstwie rolniczym. Z racji tego, że za jej pośrednictwem można podłączyć wiele sprzętów użytkowych o dużym poborze mocy – wtyczki siłowe przenośne powszechnie stosuje się również w gospodarstwach domowych (np. do zasilania kuchni indukcyjnej).

Funkcjonalne wtyczki, jakie oferuje nasza hurtownia i sklep elektryczny Preis zone, wyposażone są w specjalną zwrotnicę faz. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, bowiem umożliwia łatwą i błyskawiczną zamianę faz – bez konieczności czasochłonnego demontowania całej wtyczki. Preis zone prowadzi sprzedaż wtyczek siłowych wyłącznie sprawdzonych producentów, a wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy w zakresie jakości i bezpieczeństwa użytkowania. Wszystkie nasze przenośne wtyczki siłowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można je było szybko i komfortowo podłączać i/lub rozłączać.

Przenośna wtyczka siłowa do zadań – specyfika i zastosowanie

Wykonana w dobrym standardzie przenośna wtyczka siłowa – gwarantuje stabilność parametrów prądowych i ciągłość zasilania – nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach. Podczas robót budowlanych często zdarza się, że przewody wraz z gniazdami i wtyczkami, mają kontakt z dużym zapyleniem, błotem czy kałużami. Odpowiedniej klasy wtyczka z wysokim współczynnikiem ochrony (np. IP 67), z powodzeniem poradzi sobie w tak niesprzyjających warunkach, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikom oraz maszynom.

Przenośne wtyczki siłowe sprawdzają się też w warsztatach, gdzie zasilają wysokiej mocy kompresory, spawarki i inne urządzenia przemysłowe. Wtyczka siłowa przenośna to również niezbędnik dla zasilania wielu układów i systemów użytkowych na kempingu, polu namiotowym czy plenerowym festynie. W zależności od „amperażu”, dostępne są na rynku modele 16 A, 32 A, 63 A i dla obsługi jeszcze wyższego natężenia prądu. Dobrej klasy wtyczki siłowe przenośne powinny być wykonane z trwałego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego i odpornego na duże wahania temperatur materiału.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone