Wtyczki siłowe przenośne

(22 produkty)
Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 375,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Jest 22 produktów.

Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 375,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-12 z 22 pozycji
Wtyczki siłowe przenośne - Preis-Zone.pl

Wysokiej jakości wtyczki siłowe przenośnie – gwarancją stabilności zasilania urządzeń o dużej mocy

Solidne wtyczki siłowe przenośne – to niezbędny element budowy przenośnych układów zasilania, wykorzystujących trójfazowe instalacje elektryczne. Standardowa wtyczka siłowa przenośna – pasuje do 5-otworowego gniazda 400 V, ale dostępne są także modele 4-bolcowe. Tego rodzaju osprzęt można wykorzystywać zarówno do użytku wewnętrznego, jak i na zewnątrz. W tym drugim przypadku, należy wybierać wyłącznie przenośne wtyczki siłowe, których konstrukcja zapewnia jak najwyższy stopień ochrony IP.

Przenośna wtyczka siłowa przyda się na terenie budowy, w warsztacie, zakładzie przemysłowym czy w gospodarstwie rolniczym. Z racji tego, że za jej pośrednictwem można podłączyć wiele sprzętów użytkowych o dużym poborze mocy – wtyczki siłowe przenośne powszechnie stosuje się również w gospodarstwach domowych (np. do zasilania kuchni indukcyjnej).

Funkcjonalne wtyczki, jakie oferuje nasza hurtownia i sklep elektryczny Preis zone, wyposażone są w specjalną zwrotnicę faz. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, bowiem umożliwia łatwą i błyskawiczną zamianę faz – bez konieczności czasochłonnego demontowania całej wtyczki. Preis zone prowadzi sprzedaż wtyczek siłowych wyłącznie sprawdzonych producentów, a wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy w zakresie jakości i bezpieczeństwa użytkowania. Wszystkie nasze przenośne wtyczki siłowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można je było szybko i komfortowo podłączać i/lub rozłączać.

Przenośna wtyczka siłowa do zadań – specyfika i zastosowanie

Wykonana w dobrym standardzie przenośna wtyczka siłowa – gwarantuje stabilność parametrów prądowych i ciągłość zasilania – nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach. Podczas robót budowlanych często zdarza się, że przewody wraz z gniazdami i wtyczkami, mają kontakt z dużym zapyleniem, błotem czy kałużami. Odpowiedniej klasy wtyczka z wysokim współczynnikiem ochrony (np. IP 67), z powodzeniem poradzi sobie w tak niesprzyjających warunkach, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikom oraz maszynom.

Przenośne wtyczki siłowe sprawdzają się też w warsztatach, gdzie zasilają wysokiej mocy kompresory, spawarki i inne urządzenia przemysłowe. Wtyczka siłowa przenośna to również niezbędnik dla zasilania wielu układów i systemów użytkowych na kempingu, polu namiotowym czy plenerowym festynie. W zależności od „amperażu”, dostępne są na rynku modele 16 A, 32 A, 63 A i dla obsługi jeszcze wyższego natężenia prądu. Dobrej klasy wtyczki siłowe przenośne powinny być wykonane z trwałego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego i odpornego na duże wahania temperatur materiału.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone