Żarówki LED GU10

(8 produkty)
Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 60,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 8 produktów.

Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 60,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Żarówki LED GU10 - energooszczędne żarówki LED GU10 | Preis Zone

Żarówki LED GU10

Poszukują Państwo sprawdzonych źródeł światła, które zagwarantują możliwie najdłuższą żywotność, optymalne parametry oświetleniowe oraz dużą wydajność? W tej kategorii prezentujemy energooszczędne żarówki LED GU10. Oferujemy wyłącznie sprawdzone żarówki LED GU10 pochodzące od renomowanych producentów oraz spełniające aktualnie obowiązujące normy i certyfikaty.

Żarówki ledowe GU10 zapewniają czas pracy wynoszący nawet do 40 000 godzin oraz zaprojektowane są na 20 000 cykli wł./wył., tym samym gwarantując bezproblemową eksploatację przez wiele, wiele lat. Każda dostępna w naszym sklepie żarówka LED GU10 nagrzewa się w mgnieniu oka – w czasie krótszym od 0,1 sekundy, natychmiastowo zapewniając optymalne warunki oświetleniowe w pomieszczeniu.

Żarówki LED GU10 230 V

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w której skład wchodzą nowoczesne żarówki LED GU10 230 V. Ten rodzaj żarówek doskonale sprawdzi się do montażu bezpośrednio w domowej instalacji elektrycznej bez konieczności stosowania transformatorów, co ułatwia ich montaż oraz redukuje wielkość całej instalacji oświetleniowej.

Każda żarówka LED GU10 230 V gwarantuje strumień świetlny o luminacji od 330 lm do nawet 950 lm, umożliwiając Państwu łatwe dostosowanie natężenia oświetlenia do wielkości pomieszczenia, pozostałych warunków przestrzennych oraz osobistych preferencji. Decydując się na naszą ofertę, mogą Państwo również dopasować kolor szyby żarówki LED, a także barwę emitowanego światła.

Żarówki LED GU10 12 V

Żarówki LED GU10 12 V doskonale sprawdzą się w miejscach narażonych na wilgoć, czyli w kuchniach oraz łazienkach. Ograniczenie napięcia zabezpieczy instalację przed przepięciami oraz zwarciami, poprawiając jej bezpieczeństwo dla użytkowników.

Ze względu na mniejsze gabaryty żarówka LED GU10 12 V okaże się świetnym rozwiązaniem do montażu w meblach, a także w ekspozytorach reklamowych czy standach sklepowych, a także wszędzie tam, gdzie przestrzeń na instalację oświetleniową jest ograniczona. Należy pamiętać, że żarówki LED GU10 12 V wymagają zastosowania zasilacza, który zapewni im prąd z sieci 230 V o odpowiednio niższym napięciu i natężeniu.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Służymy pomocą na każdym etapie współpracy.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone