Zegary przepływu wody

(0 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

No choice available on this group

Cena

No choice available on this group

Na stanie

No choice available on this group

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Brak dostępnych produktów

Przykro nam, ale strona, której szukasz, mogła zostać usunięta, zmieniono jej nazwę albo jest czasowo niedostępna.

Zegary przepływu wody - Preis-zone

Zegar przepływu wody

Zegar przepływu wody to urządzenie pozwalające na automatyczne odcięcie przepływu po określonym, ustawionym czasie. System nawadniania wyposażony w zegar przepływu wody jest więc semi-automatyczny. Przepływ włącza się manualnie, a jego odcięcie następuje automatycznie po upływie ustawionego na zegarze czasu.

Oferujemy funkcjonalne, trwałe zegary przepływu wody do różnych instalacji nawadniających. W naszym asortymencie znajdują się jedynie sprawdzone produkty renomowanych marek. Każdy zegar przepływu wody wykonany jest z materiałów odpornych na korozję i warunki atmosferyczne. Może więc być montowany w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

System nawadniania wyposażony w zegar przepływu wody to przede wszystkim oszczędność wody. Dokładne ustawienie czasu nawadniania pozwala na odpowiednie dawkowanie wody i dopasowanie jej ilości do zapotrzebowania konkretnych roślin. Zegar przepływu wody przyda się więc w instalacjach nawadniających ogród i działki rekreacyjne, jak i profesjonalne uprawy, tereny zieleni miejskiej czy obiekty sportowe (np. boiska, pola golfowe itp.).

Zegar przepływu wody sprawdzi się m.in. do podlewania trawników, rabat kwiatowych, grządek warzywnych, sadów, szklarni, pól uprawnych itp. Pozwoli na dopasowanie czasu podlewania do konkretnych gatunków roślin i warunków pogodowych. Co istotne, zegar przepływu wody można wykorzystać do podlewania ręcznego, ale również w systemach zraszających czy kroplujących. 

Zegary przepływu wody - usprawnienie systemów nawadniania

Zegary przepływu wody to narzędzia usprawniające działanie systemów nawadniania. Zapewniają wygodne i precyzyjne ustawienie czasu podlewania w instalacjach zraszających i kroplujących.

Zegary przepływu wody to urządzenia mechaniczne. Do działania nie potrzebują źródła zasilania — baterii czy podłączenia do sieci. Nie są wyposażone w układy elektroniczne, dzięki czemu są znacznie mniej podatne na awarie niż kontrolery elektroniczne.

Dużym atutem jest też prosta obsługa. Zegary przepływu wody wyposażone są w pokrętła do ustawiania czasu nawadniania. Przeważnie pozwalają na regulację w zakresie od 0 do 120 minut. Większość modeli wyposażona jest też w przełącznik sterowania ręcznego. Oznacza to, że możliwe jest ustawienie ciągłego przepływu wody bez ograniczenia czasowego. Nie trzeba więc odłączać zegarów przepływu wody, by korzystać z instalacji z pominięciem funkcjonalności urządzenia.

Poszczególne zegary przepływu wody różnią się istotnymi parametrami. Przy ich wyborze należy zwrócić uwagę na przyłącza. Mogą one mieć różną wielkość, a więc być dostosowane do rur czy węży o odmiennym przekroju. Zegary przepływu wody różnią się także dopuszczalnym ciśnieniem nominalnym. Inne urządzenia będą więc odpowiednie do małych instalacji, np. w przydomowych ogrodach, inne natomiast do nawadniania większych powierzchni, wymagających dużego ciśnienia — np. upraw komercyjnych, obiektów sportowych czy terenów zieleni miejskiej.

Zegary przepływu wody montuje się na kran przy pomocy złącza gwintowanego. Z drugiej strony podłącza się wąż ogrodowy. Większość modeli wyposażona jest tu w specjalny adapter do szybkozłączki. Instalacja zegarów przepływu wody jest więc bardzo prosta, nie wymaga specjalnych narzędzi czy umiejętności. Dlatego urządzenie sprawdza się we wszystkich instalacjach nawadniających, niezależnie od ich specyfiki czy lokalizacji.

W naszym asortymencie dostępne są zegary przepływu wody do zastosowań amatorskich i profesjonalnych. Oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty renomowanych marek cieszących się uznaniem klientów. Nasze zegary przepływu wody są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Są to produkty niezawodne i o wysokiej funkcjonalności.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone