Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Oprawy hermetyczne

Oprawy hermetyczne – sklep z oprawami hermetycznymi

W tej kategorii znajdziesz oprawy hermetyczne, które idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach, gdzie panuje spore zapylenie czy wilgotność. Nie trzeba być ekspertem w dziedzinie elektryczności, żeby wiedzieć, że istnieje wiele czynników zagrażających prawidłowemu funkcjonowaniu lamp. Hurtownia...

Oprawy hermetyczne – sklep z oprawami hermetycznymi

W tej kategorii znajdziesz oprawy hermetyczne, które idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach, gdzie panuje spore zapylenie czy wilgotność. Nie trzeba być ekspertem w dziedzinie elektryczności, żeby wiedzieć, że istnieje wiele czynników zagrażających prawidłowemu funkcjonowaniu lamp. Hurtownia i sklep elektryczny Preis Zone jest idealnym miejscem na zamówienie specjalnych, nowoczesnych opraw, które są zaprojektowano z myślą o trwałości i wytrzymałości. Sprawdź, dlaczego sklep z oprawami hermatycznymi jest najwygodniejszym rozwiązaniem na zakupy związane z oświetleniem Twojej firmy lub przestrzeni roboczej w domu bądź na działce.

Hermetyczne oprawy oświetleniowe

Nie bez powodu hermetyczne oprawy oświetleniowe wykorzystuje się w takich miejscach jak szpitale, zakłady przemysłowe czy magazyny i fabryki. Oświetlenie jest tam bardzo istotne, a jednocześnie każdy wie, że niekorzystne czynniki w rodzaju zapylenia lub wilgoci są w stanie doprowadzić do niebezpiecznej, a już na pewno niepraktycznej, kłopotliwej awarii. Tymczasem oprawy hermetyczne zbudowano z troską o szczelność i dostosowano do najbardziej wymagającego otoczenia. Sprawdź, jak hermetyczne oprawy oświetleniowe są zaprezentowane w kategorii, którą przeglądasz. Zamów niezbędną liczbę produktów i ciesz się ich wyjątkową jakością przez lata.

Oprawy hermetyczne LED

Hermetyczne oprawy LED są najlepszym wyborem dla osób, które zwracają uwagę na kwestię energooszczędności. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii oprawy hermetyczne LED nie wymagają dużego poboru energii. Wręcz przeciwnie – zamontowane w nich żarówki świecą w sposób przyjazny dla oka, ale i portfela. To szczególnie ważne w obiektach, które z racji swojego zastosowania wymagają sporych nakładów pieniężnych na prąd i inne media. Oprawy LED są nowoczesnym i praktycznym wyborem, na szczęście stającym się standardem zarówno w zastosowaniu domowym, jak i przemysłowym. Obejrzyj poszczególne kategorie i zamów oprawy, które najlepiej sprawdzą się w Twoim przypadku.

Więcej

Oprawy hermetyczne 

Jest 2 produktów.
0 Recenzja (e)

Oprawa hermetyczna TWIST 60 cm 20W 1800lm 4500K 230V TB Energy

62,99 zł
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

Plafoniera zewnętrzna DAVUS HPD-311 E27 IP54 IDEUS

34,99 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Przejdź do góry