Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Krany z podwójnym podłączeniem

Krany ogrodowe z podwójnym podłączeniem – usprawnij pracę w ogrodzie

Solidne krany ogrodowe z podwójnym podłączeniem to niezwykle funkcjonalny element armatury, który znacznie poszerza spektrum wykorzystania przyłącza wodnego w warunkach zewnętrznych. Tego typu krany pozwalają na jednoczesne i niezależne użytkowanie przyłącza wody – podczas nawa...

Krany ogrodowe z podwójnym podłączeniem – usprawnij pracę w ogrodzie

Solidne krany ogrodowe z podwójnym podłączeniem to niezwykle funkcjonalny element armatury, który znacznie poszerza spektrum wykorzystania przyłącza wodnego w warunkach zewnętrznych. Tego typu krany pozwalają na jednoczesne i niezależne użytkowanie przyłącza wody – podczas nawadniania terenów zielonych albo realizacji innych zadań, np. mycia auta czy chodnika z kostki brukowej. Krany ogrodowe z podwójnym podłączeniem pomagają zaoszczędzić czas oraz zwiększyć efektywność różnych czynności z wykorzystaniem wody w plenerze.

Praktyczne krany ogrodowe z podwójnym podłączeniem stanowią zwieńczenie stałego przyłącza i jednocześnie mogą być początkiem zasilania systemów do nawadniania ogrodu, sadu, warzywnika czy trawnika. Specjalistyczne krany z podwójnym spustem z powodzeniem mogą być elementem wolnostojącego przyłącza wody albo zostać zamontowane wewnątrz pomieszczenia gospodarczego. Powszechnym rozwiązaniem są również krany ogrodowe z podwójnym podłączeniem osadzone na elewacji budynku.

Strategiczna funkcja, jaką pełnią w instalacji wodnej krany z podwójnym podłączeniem, wymaga zastosowania sprawdzonej armatury od znanych i cenionych w branży ogrodniczej producentów. Produkt dobrej jakości nie skoroduje pod wpływem niesprzyjających warunków ani ulegnie uszkodzeniu przy ekstremalnych wahaniach temperatury powietrza. Sklep internetowy Preis zone oferuje wysokiej klasy krany ogrodowe z podwójnym podłączeniem i gamą użytecznych rozwiązań. Wszystkie nasze krany wyposażone są w skuteczne i szczelne zawory kulowe, dzięki którym z łatwością można dozować pożądaną ilość wody oraz regulować ciśnienie przepływu.

Kiedy w ogrodzie przyda się kran z podwójnym podłączeniem?

Rozległy ogród, wielki sad, niezależna strefa upraw czy duże połacie trawnika na terenie całej posesji – to wystarczające argumenty przemawiające za przyłączem wody wyposażonym w kran z podwójnym podłączeniem. Podwójny kran przyda się także w sytuacji, kiedy czyści się podjazd lub chodnik z kostki brukowej, jego walory docenią także amatorzy mycia samochodu we własnym zakresie oraz użytkownicy letniej kuchni.

Kran z podwójnym podłączeniem posiada dwa niezależne spusty, które umożliwiają podpięcie dwóch elastycznych węży i podlewanie w tym samym czasie różnych fragmentów ogrodu. Tego rodzaju krany stwarzają też możliwość jednoczesnego podlewania zieleni za pośrednictwem węża z pistoletem oraz nawadniania ogrodu przy pomocy automatycznego systemu. Przewód do automatycznego zraszania może być na stałe wpięty w kran z podwójnym podłączeniem. Dolny spust wyposażony jest w niezależny zawór kulowy, którym można obniżyć i wyregulować ciśnienie do poziomu wymaganego przy użytkowaniu specjalistycznej linii kroplującej/pocącej.

Tanie krany z podwójnym podłączeniem – kupuj w sklepie online Preis zone!

Dobrej jakości i tanie krany z podwójnym podłączeniem zapewniają nieprzerwany dostęp do wody. Często dochodzi bowiem do sytuacji, kiedy jedna osoba nawadnia wężem trawnik i blokuje możliwość czerpania wody przez innego domownika, który mógłbym w tym samym czasie podlewać konewką rabaty kwiatowe. Podwójne krany ogrodowe likwidują ten problem, umożliwiając drugiej osobie opłukanie dłoni, pobranie wody do gotowania w kuchni letniej albo napełnienie konewki.

Kran ogrodowy z podwójnym podłączeniem posiada w zestawie dokręcaną końcówkę z uniwersalnym nyplem do połączeń w ramach tzw. szybkozłączki. Opcjonalnie istnieje możliwość zastąpienia tej końcówki nakręcanym złączem choinkowym, na które nasadza się węża i zabezpiecza opaska zaciskową. Krany z podwójnym podłączeniem dostępne w e-sklepie Preis zone – wyposażone są w dwa niezależne oraz szczelne zawory kulowe, dzięki którym możliwe jest tłumienie przepływu bądź całkowite odcięcie wody, bez ryzyka powstania niekontrolowanego i kosztownego wycieku. Wysoki standard wykonania kranów – gwarantuje ich bezawaryjne użytkowanie przez długie lata.

Więcej

Krany z podwójnym podłączeniem 

Brak produktów w tej kategorii.

Przejdź do góry