Krany z podwójnym podłączeniem

(0 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

No choice available on this group

Cena

No choice available on this group

Na stanie

No choice available on this group

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Brak dostępnych produktów

Przykro nam, ale strona, której szukasz, mogła zostać usunięta, zmieniono jej nazwę albo jest czasowo niedostępna.

Krany z podwójnym podłączeniem - Preis-Zone.pl

Krany ogrodowe z podwójnym podłączeniem – usprawnij pracę w ogrodzie

Solidne krany ogrodowe z podwójnym podłączeniem to niezwykle funkcjonalny element armatury, który znacznie poszerza spektrum wykorzystania przyłącza wodnego w warunkach zewnętrznych. Tego typu krany pozwalają na jednoczesne i niezależne użytkowanie przyłącza wody – podczas nawadniania terenów zielonych albo realizacji innych zadań, np. mycia auta czy chodnika z kostki brukowej. Krany ogrodowe z podwójnym podłączeniem pomagają zaoszczędzić czas oraz zwiększyć efektywność różnych czynności z wykorzystaniem wody w plenerze.

Praktyczne krany ogrodowe z podwójnym podłączeniem stanowią zwieńczenie stałego przyłącza i jednocześnie mogą być początkiem zasilania systemów do nawadniania ogrodu, sadu, warzywnika czy trawnika. Specjalistyczne krany z podwójnym spustem z powodzeniem mogą być elementem wolnostojącego przyłącza wody albo zostać zamontowane wewnątrz pomieszczenia gospodarczego. Powszechnym rozwiązaniem są również krany ogrodowe z podwójnym podłączeniem osadzone na elewacji budynku.

Strategiczna funkcja, jaką pełnią w instalacji wodnej krany z podwójnym podłączeniem, wymaga zastosowania sprawdzonej armatury od znanych i cenionych w branży ogrodniczej producentów. Produkt dobrej jakości nie skoroduje pod wpływem niesprzyjających warunków ani ulegnie uszkodzeniu przy ekstremalnych wahaniach temperatury powietrza. Sklep internetowy Preis zone oferuje wysokiej klasy krany ogrodowe z podwójnym podłączeniem i gamą użytecznych rozwiązań. Wszystkie nasze krany wyposażone są w skuteczne i szczelne zawory kulowe, dzięki którym z łatwością można dozować pożądaną ilość wody oraz regulować ciśnienie przepływu.

Kiedy w ogrodzie przyda się kran z podwójnym podłączeniem?

Rozległy ogród, wielki sad, niezależna strefa upraw czy duże połacie trawnika na terenie całej posesji – to wystarczające argumenty przemawiające za przyłączem wody wyposażonym w kran z podwójnym podłączeniem. Podwójny kran przyda się także w sytuacji, kiedy czyści się podjazd lub chodnik z kostki brukowej, jego walory docenią także amatorzy mycia samochodu we własnym zakresie oraz użytkownicy letniej kuchni.

Kran z podwójnym podłączeniem posiada dwa niezależne spusty, które umożliwiają podpięcie dwóch elastycznych węży i podlewanie w tym samym czasie różnych fragmentów ogrodu. Tego rodzaju krany stwarzają też możliwość jednoczesnego podlewania zieleni za pośrednictwem węża z pistoletem oraz nawadniania ogrodu przy pomocy automatycznego systemu. Przewód do automatycznego zraszania może być na stałe wpięty w kran z podwójnym podłączeniem. Dolny spust wyposażony jest w niezależny zawór kulowy, którym można obniżyć i wyregulować ciśnienie do poziomu wymaganego przy użytkowaniu specjalistycznej linii kroplującej/pocącej.

Tanie krany z podwójnym podłączeniem – kupuj w sklepie online Preis zone!

Dobrej jakości i tanie krany z podwójnym podłączeniem zapewniają nieprzerwany dostęp do wody. Często dochodzi bowiem do sytuacji, kiedy jedna osoba nawadnia wężem trawnik i blokuje możliwość czerpania wody przez innego domownika, który mógłbym w tym samym czasie podlewać konewką rabaty kwiatowe. Podwójne krany ogrodowe likwidują ten problem, umożliwiając drugiej osobie opłukanie dłoni, pobranie wody do gotowania w kuchni letniej albo napełnienie konewki.

Kran ogrodowy z podwójnym podłączeniem posiada w zestawie dokręcaną końcówkę z uniwersalnym nyplem do połączeń w ramach tzw. szybkozłączki. Opcjonalnie istnieje możliwość zastąpienia tej końcówki nakręcanym złączem choinkowym, na które nasadza się węża i zabezpiecza opaska zaciskową. Krany z podwójnym podłączeniem dostępne w e-sklepie Preis zone – wyposażone są w dwa niezależne oraz szczelne zawory kulowe, dzięki którym możliwe jest tłumienie przepływu bądź całkowite odcięcie wody, bez ryzyka powstania niekontrolowanego i kosztownego wycieku. Wysoki standard wykonania kranów – gwarantuje ich bezawaryjne użytkowanie przez długie lata.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone