Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Oprawy żarówkowe

Oprawy żarówkowe – sklep z adapterami do żarówek

Sklep elektryczny Preis Zone jest idealnym miejscem na zakupy, jeżeli interesują Cię nowoczesne i wyselekcjonowane pod kątem jakości oprawy żarówkowe. W tej kategorii znajdziesz między innymi adaptery do żarówek, które umożliwiają wiele kombinacji przy montażu i wykorzystaniu najlepszego oświetlen...

Oprawy żarówkowe – sklep z adapterami do żarówek

Sklep elektryczny Preis Zone jest idealnym miejscem na zakupy, jeżeli interesują Cię nowoczesne i wyselekcjonowane pod kątem jakości oprawy żarówkowe. W tej kategorii znajdziesz między innymi adaptery do żarówek, które umożliwiają wiele kombinacji przy montażu i wykorzystaniu najlepszego oświetlenia w danym pomieszczeniu. Jak przystało na profesjonalny sklep z oprawami do żarówek, produkty są opisane i podzielone według najczęściej sprawdzanych kryteriów. Masz pewność, że wybrane oprawy zapewnią oświetlenie, którego potrzebujesz w sypialni, salonie czy korytarzu – przyjemne i bezpieczne dla oka oraz podkreślające estetykę wnętrza.

Przejściówki do żarówek

Źródła światła są naprawdę różne – ważne więc, żeby skorzystać z szerokiego dostępu interesujących produktów i wybrać te najlepsze. Istotnym czynnikiem decyzyjnym powinna być m.in. energooszczędność. Niestety, zdarza się, że gdy w danej lampie chcemy zamontować energooszczędną żarówkę, ale nie pasuje nam gwint. Wtedy najlepiej zastosować przejściówki do żarówek, które są sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa i nie stwarzają ryzyka awarii energetycznej. W tej podkategorii znajdziesz adaptery do żarówek E14, E27, GU10, GU5.3, czyli krótko mówiąc do najpopularniejszych rozwiązań w polskich domach. Jeśli chodzi o oświetlenie domu, masz szerokie możliwości aranżacyjne, z których warto korzystać. Z naszym asortymentem nastaje światłość, gdziekolwiek mieszkasz!

Więcej

Oprawy żarówkowe 

Jest 3 produktów.
0 Recenzja (e)

Adapter gniazda E14 na GU10 przejściówka z gwintem Edisona oprawa żarówkowa ART

2,59 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Adapter gniazda E14 na GU5.3 przejściówka z gwintem Edisona oprawa żarówkowa ART

2,79 zł
Brak w magazynie
0 Recenzja (e)

Adapter gniazda E27 na GU10 przejściówka z gwintem Edisona oprawa żarówkowa ART

2,89 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Przejdź do góry