Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Żarówki LED MR11

Żarówki LED MR11

Żarówki LED MR11 to nowoczesne żarówki stworzone z diod SMD, które gwarantują wysoką wydajność i jasność świecenia przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej. Żarówka LED MR11 została tak zaprojektowana, aby zapewnić szeroki kąt świecenia, żywotność nawet do 40 000 godzin i 50 000 cykli wł./wył. Oferujemy energooszczędne żarów...

Żarówki LED MR11

Żarówki LED MR11 to nowoczesne żarówki stworzone z diod SMD, które gwarantują wysoką wydajność i jasność świecenia przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej. Żarówka LED MR11 została tak zaprojektowana, aby zapewnić szeroki kąt świecenia, żywotność nawet do 40 000 godzin i 50 000 cykli wł./wył. Oferujemy energooszczędne żarówki LED MR11 o mocy od 3 do 5 W.

Znajdujące się w naszej ofercie żarówki ledowe MR11 pasują do szerokiej gamy opraw, a dzięki swoim właściwościom izolacyjnym gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania. Żarówki LED MR11 znajdują szerokie zastosowanie do oświetlania wnętrz obiektów mieszkalnych i komercyjnych, a także do tworzenia dekoracji oświetleniowej wnętrz np. w zabudowach dekoracyjnych czy sufitach podwieszanych.

Żarówki LED MR11 12 V oraz 230 V

Do pomieszczeń o zwiększonym ryzyku porażenia – takich jak łazienki czy kuchnie, rekomendujemy żarówki LED MR11 12 V, które dzięki obniżonemu napięciu mogą okazać się o wiele bezpieczniejszym rozwiązaniem. Z kolei żarówka LED MR11 230 V sprawdzi się wszędzie tam, gdzie poszukujemy prostszego montażu, a także w miejscach, w których nie dysponujemy odpowiednio dużą ilością miejsca na umieszczenie transformatora obniżającego napięcie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą żarówek MR11 LED.

Więcej

Żarówki LED MR11 

Brak produktów w tej kategorii.

Przejdź do góry