Zaślepki do rur i węży

(9 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 15,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Jest 9 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 15,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Zaślepki do rur i węży ogrodowych - Preis-zone

Zaślepki do rur i węży ogrodowych

Oferujemy zaślepki do rur i węży ogrodowych. To akcesoria przydatne przy tworzeniu wszelkiego rodzaju instalacji zaopatrzenia w wodę. Zaślepki do rur i węży pozwalają zamknąć rury zasilające, montażowe, linie kroplujące czy zwykłe węże ogrodowe. Zapewniają więc szczelne zakończenie poszczególnych sekcji instalacji.

W naszej ofercie dostępne są zaślepki do rur i węży o różnym przekroju. Mamy zaślepki do rur z łączami na gwint i typu “Quick & Easy” oraz zaślepki do węży (również kroplujących) montowane “na wtyk”.

Oferujemy wyłącznie najwyższej klasy akcesoria pozwalające budować amatorskie, jak i profesjonalne systemy nawadniania. Znajdziesz u nas nie tylko zaślepki do rur i węży ogrodowych, ale również wszelkie inne elementy instalacji nawadniających. Niezależnie więc, czy chcesz nawodnić ogród, działkę rekreacyjną, sad, szklarnię, czy komercyjne, wielkopowierzchniowe pole uprawne, u nas kupisz wszystko, co do tego potrzebne.

W naszym asortymencie znajdują się produkty renomowanych marek cieszących się uznaniem klientów. To gwarancja wysokiej jakości, trwałości i funkcjonalności. Dostępne u nas zaślepki do rur i węży ogrodowych są więc trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki środowiskowe. Wyróżniają się też funkcjonalnością — prostym montażem i demontażem, szczelnością i kompatybilnością z innymi akcesoriami do systemów nawadniających.

Zaślepki węży ogrodowych

Zaślepki do węży ogrodowych to akcesoria pozwalające na szczelne zamknięcie wylotu węża. Przydadzą się więc w różnego rodzaju systemach nawadniania — zarówno tych najprostszych, jak i bardziej skomplikowanych.

Zaślepka do węża ogrodowego może służyć np. do zamknięcia linii kroplujących — tak w naziemnych, jak i podziemnych instalacjach. Dzięki temu woda rozkłada się w linii kroplującej równomiernie i wypływa miarowo przez otwory kroplujące, a nie wylewa się przez końcówkę węża. Zaślepki do węży są więc istotnym elementem zapewniającym oszczędność wody i pozwalającym na jej równomierną, planową dystrybucję z linii kroplującej.

Zaślepki do węży ogrodowych wykorzystasz też w innych sytuacjach. Choćby do zamknięcia wylotu węża używanego do podlewania “z ręki”. Szczelne zamknięcie pozwala np. na odcięcie wody bez konieczności zakręcania kranu, do którego wąż podłączamy. Zaślepka do węża ogrodowego pomaga też zapobiegać dostawaniu się do niego zabrudzeń.

W naszym sklepie dostępne są zaślepki do węży ogrodowych o różnym przekroju. Wszystkie wykonane są z mocnych materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, działanie wody, zmiany temperatur oraz czynniki chemiczne. Nasze zaślepki do węży wyróżnia więc wysoka trwałość i funkcjonalność.

Zaślepki rur ogrodowych

Zaślepki do rur ogrodowych pozwalają na zamknięcie rur montażowych, zasilających i kroplujących. To akcesoria przydatne w czasie budowy, konserwacji i użytkowania systemów nawadniania.

Zaślepki do rur pozwalają m.in. na szczelne zakończenie poszczególnych sekcji instalacji. Wykorzystuje się je np. do zamknięcia końcówek linii kroplujących, czy odcięcia poszczególnych sekcji na czas wyłączenia ich z użytkowania.

W czasie montażu, przeglądów i konserwacji systemu nawadniania również wykorzystuje się zaślepki do rur ogrodowych. Pozwalają na zamknięcie końcówek rur, co zabezpiecza je przed zabrudzeniem i umożliwia np. wyczyszczenie poszczególnych fragmentów instalacji czy ich rozbudowę bez wyłączania całego systemu z użytku.

W naszym sklepie dostępne są zaślepki do rur ogrodowych o różnych parametrach — np. przekroju. Zaślepka do rury może też mieć różnego rodzaju przyłącza. Może być montowana na gwint lub w systemie “Quick & Easy”.

Oferujemy wysokiej jakości akcesoria renomowanych marek. Każda zaślepka do rury w naszym asortymencie wykonana jest z odpowiednich materiałów odpornych na działanie wody, warunków atmosferycznych i chemii ogrodowej. Zapewnia to jej funkcjonalność, szczelność i trwałość.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone