Łączniki do rur i węży

(95 produkty)
Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 30,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 95 produktów.

Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 30,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-12 z 95 pozycji
Łączniki do rur i węży ogrodowych - Preis-Zone

Łączniki do rur i węży ogrodowych

Łączniki do rur i węży ogrodowych są elementami niezbędnymi przy budowie wszelkich instalacji nawadniających. Jak sama nazwa wskazuje, służą do łączenia poszczególnych elementów takich instalacji. Łączniki do rur i węży ogrodowych mają więc bardzo prostą funkcję, ale istnieje wiele ich typów. Dlatego wybór nie jest wcale taki łatwy.

W naszym asortymencie znajdują się różnego rodzaju łączniki do rur i węży ogrodowych. Przede wszystkim mamy akcesoria o różnym przekroju i dopuszczalnym maksymalnym ciśnieniu roboczym. Mówiąc prościej, w naszym asortymencie znajdują się łączniki do rur i węży ogrodowych o dowolnej wielkości, wytrzymałości i parametrach. Dostępne są również łączniki redukcyjne, czyli złączki do rur i węży pozwalające na połączenie elementów o różnym przekroju. Z naszymi akcesoriami wyposażysz więc każdy system nawadniania.

Łączniki do rur i węży ogrodowych mogą też mieć różne kształty. Są to nie tylko proste modele, ale też kolanka o różnym kącie, trójniki i rozdzielacze. Dzięki nim można budować bardziej skomplikowane systemy do podlewania. Odpowiednio dobrane złączki do węży i rur pozwalają więc tworzyć nie tylko amatorskie, ale i profesjonalne instalacje. Wykorzystuje się je nie tylko w ogrodach i na działkach rekreacyjnych, ale również przy wielkopowierzchniowych uprawach komercyjnych, na boiskach i do nawadniania zieleni miejskiej.

W naszym asortymencie znajdziesz więc łączniki do rur i węży ogrodowych wszelkiego typu i zastosowania. Oferujemy najwyższej jakości produkty renomowanych firm. To gwarancja ich solidnego wykonania, trwałości i wysokiej funkcjonalności.

Łączniki do węży ogrodowych

Łączniki do węży ogrodowych są niezbędnymi elementami każdego systemu podlewania. Takie systemy to nie tylko profesjonalne i skomplikowane instalacje w komercyjnych gospodarstwach rolnych czy na terenach miejskich. To także znacznie prostsze, amatorskie konstrukcje do podlewania przydomowych ogródków oraz działek rekreacyjnych.

Łączniki do węży ogrodowych przydadzą się więc każdemu, kto ma ogród, trawnik, rabaty kwiatowe czy warzywnik. Wykorzystuje się je przy automatycznych systemach nawadniania — wyposażonych np. w elektroniczne kontrolery i zautomatyzowane zraszacze — jak i do podlewania “z ręki”.

Różnego typu złączki do węży są bowiem niezbędne zarówno przy podłączaniu węża do źródła wody, jak i przy montażu przedłużek, linii kroplujących czy emiterów — np. zraszaczy.

W naszym sklepie znajdziesz łączniki do węży ogrodowych o dowolnym przekroju i parametrach. Sprzedajemy redukcyjne złączki do węży, trójniki i rozdzielacze. Dostępne są złączki gwintowane i z wtykiem — montowane “na wcisk”.

Złączki do rur i węży ogrodowych

Oferujemy wysokiej jakości złączki do rur i węży ogrodowych, które pozwalają na połączenia rura-rura, wąż-wąż, jak i rura-wąż. Nasze akcesoria pochodzą od renomowanych producentów i wyróżniają się wyjątkową funkcjonalnością oraz trwałością.

Dostępne u nas złączki do rur i wężyogrodowych są odporne na uszkodzenia mechaniczne, jak i na szkodliwe warunki — promienie UV, zmiany temperatur, a także chemię ogrodową. Oferujemy więc złączki do rur i węży ogrodowych, które wykorzystać można zarówno w instalacjach naziemnych, jak i prowadzonych pod gruntem.

Profesjonalne złączki do rur i węży to szybki i łatwy montaż, co pozwala na samodzielne budowanie instalacji nawadniających. W naszym asortymencie znajdują się modele gwintowane, jak i montowane na wtyk.

Złączki do rur ogrodowych

W naszym sklepie dostępne są także złączki do rur ogrodowych. Wykorzystuje się je m.in. na sztywnych odcinkach instalacji, do łączeń rura-rura. Inne modele złączek do rur montuje się w miejscach przejściowych między fragmentami sztywnymi i giętkimi, czyli na złączach rura-wąż.

Złączki do rur ogrodowych mogą więc być gwintowane obustronnie lub wyposażone z jednej strony we wtyk (lub szybkozłączkę) do węża. Co więcej, złączki do rur dopasowane są do elementów o różnym przekroju, dzięki czemu możliwe jest tworzenie dowolnych konfiguracji instalacji nawadniających.

Znajdziesz u nas nie tylko proste złączki do rur ogrodowych, ale również łączniki redukcyjne, trójniki i rozdzielacze. Pozwalają one na zasilenie kilku linii lub emiterów wodą z pojedynczego źródła. Takie złączki do rur ogrodowych znajdują więc zastosowanie w rozbudowanych instalacjach wyposażonych np. w kilka zraszaczy lub linii kroplujących.

Złączki do rur ogrodowych są więc elementem nie tylko prostych, amatorskich instalacji do podlewania ogrodu. Stanowią także ważny element systemów nawadniania w rolnictwie, na boiskach sportowych, polach golfowych czy terenach zieleni miejskiej.

W naszej ofercie dostępne są najwyższej klasy złączki do rur do zastosowań profesjonalnych, jak i modele przeznaczone do wykorzystania w instalacjach amatorskich — w ogródkach czy na działkach rekreacyjnych.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone