Trójniki do rur i węży

(46 produkty)
Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 30,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Jest 46 produktów.

Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 30,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-12 z 46 pozycji
Trójniki do rur i węży ogrodowych - Preis-Zone

Trójniki do rur i węży ogrodowych

Trójniki do rur i węży ogrodowych to rozdzielacze pozwalające na rozgałęzienie jednej linii wodnej na dwie. Wykorzystuje się je zatem w takich instalacjach jak systemy nawadniania czy zaopatrzenia w wodę pitną.

W naszej ofercie znajdują się trójniki do rur i węży ogrodowych o rozmaitych parametrach. Przede wszystkim dostępne są modele o odmiennej przepustowości i złączach o różnej wielkości. Dzięki temu łatwo dobrać trójniki do rur i węży ogrodowych o dowolnym przekroju i dopuszczalnym ciśnieniu nominalnym.

Oferujemy również trójniki do rur i węży ogrodowych o odmiennych kształtach. Mamy więc nie tylko modele w kształcie litery T, ale również modele Y czy rozdzielacze narożne.

Wszystkie trójniki do rur i węży ogrodowych w naszym asortymencie są wysokiej jakości. Sprzedajemy produkty renomowanych, sprawdzonych marek, pochodzące od zaufanych dostawców. Mamy więc pewność, że trójniki do rur i węży ogrodowych wykonane są z odpowiednich, trwałych materiałów i z dbałością o szczegóły. Są odporne, funkcjonalne i kompatybilne z innymi akcesoriami do systemów nawadniania.

Trójniki do rur ogrodowych

Trójniki do rur ogrodowych przydadzą się przy budowie każdego systemu nawadniania. Niezależnie więc, czy chcesz nawodnić ogród, działkę rekreacyjną, szklarnię, sad, pole uprawne, tereny komercyjne, czy zieleń miejską, niezbędne będą odpowiednie akcesoria.

Trójniki do rury ogrodowej to z pozoru bardzo proste elementy. Ich zadaniem jest podział pojedynczej linii nawadniającej na dwie. Pozwala to np. na zasilenie wielu emiterów (linii kroplujących czy zraszaczy) z jednego źródła wody. Prosta zasada działania nie oznacza jednak łatwego wyboru. Trójniki do rur ogrodowych różnią się bowiem kształtem, przekrojem, typem złączy czy dopuszczalnym ciśnieniem nominalnym.

Po pierwsze więc trójniki do rur ogrodowych to różne modele, np. T, Y czy narożne. Różnica polega tu na ułożeniu przyłączy, co wpływa na kształt instalacji. Kolejna różnica to typ złączy i dopasowanie do przekroju rury. Trójniki do rur ogrodowych należy dobierać z uwzględnieniem wielkości rury (jej średnicy), ale też sposobu podłączenia — na gwint, złączką typu “Quick & Easy” itp.

Jednym z najważniejszych parametrów jest jednak dopuszczalne ciśnienie nominalne. Trójniki do rury ogrodowej mogą mieć odmienną wytrzymałość na ciśnienie wody w instalacji. Należy zwrócić na to szczególną uwagę przy budowaniu większych systemów nawadniania.

W naszym asortymencie dostępne są różnego rodzaju trójniki do rur ogrodowych. Mamy modele T, Y i narożne o różnym, typie złączy oraz dopuszczalnym ciśnieniu nominalnym. Znajdziesz u nas trójniki do rur ogrodowych o dowolnym przekroju. Bez trudu zbudujesz więc dowolną instalację nawadniającą.

Trójniki do węży ogrodowych

Trójniki do węży ogrodowych funkcją nie różnią się od tych przeznaczonych do rur. To również akcesoria pozwalające na rozdzielenie pojedynczej linii nawadniającej na dwie. O ile jednak trójniki do rur wykorzystuje się w instalacjach sztywnych, o tyle trójniki do węży ogrodowych służą, jak nazwa wskazuje, do łączenia węży, a więc linii elastycznych.

Trójniki do węży ogrodowych wyposażone są zatem w odpowiednie przyłącza umożliwiające wpięcie giętkich węży. To m.in. szybkozłączki, wtyki “na wcisk” itp. Wybierając trójniki do węża ogrodowego, należy rzecz jasna dopasować nie tylko preferowany sposób łączenia, ale również wymiary przyłącza. W naszym asortymencie znajdują się trójniki do węży ogrodowych o dowolnym przekroju.

Tak jak trójniki do rur, tak i trójniki do węży ogrodowych mają określone dopuszczalne ciśnienie nominalne. Wybór odpowiednich pod tym względem akcesoriów ma znaczenie szczególnie w dużych instalacjach — na terenach miejskich, w obiektach komercyjnych czy przy podlewaniu wielkopowierzchniowych upraw na polach, w sadach lub szklarniach. Właściwie dobrane trójniki do węża ogrodowego zapewnią trwałość i niezawodność instalacji.

W naszym sklepie znajdują się trójniki do węży ogrodowych o dowolnych parametrach. Mamy modele o różnym kształcie, przekroju, odmiennych typach przyłączy czy wytrzymałości na ciśnienie wewnętrzne.

Sprzedajemy również całą gamę rozdzielaczy i trójników do rur i węży ogrodowych, które pozwalają łączyć sztywne i elastyczne odcinki systemu. Są to więc trójniki, które mają przyłącze zarówno do rur (np. gwintowane), jak i do węży (“na wtyk” czy z szybkozłączką). Takie trójniki do rur i węży ogrodowych pozwalają np. doprowadzić wodę sztywną rurą i rozdzielić ją na dwie linie prowadzone elastycznym wężem.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone