Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Dostawa

Sposoby dostawy:

 • odbiór osobisty,
 • wysyłka kurierem DHL
 • wysyłka kurierem InPost
 • wysyłka kurierem FedEx
 • wysyłka Pocztex Kurier 48

Cennik wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL

Koszt przesyłkiWartość netto  Wartość brutto
w przypadku przedpłaty  9,99 zł12,29 zł
w przypadku pobrania13,23 zł16,29 zł

Cennik wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost

Koszt przesyłkiWartość netto  Wartość brutto
w przypadku przedpłaty9,99 zł12,29 zł
w przypadku pobrania13,23 zł16,29 zł
w przypadku dostawy do Paczkomatu  9,50 zł11,69 zł

Cennik wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej FedEx

Koszt przesyłkiWartość netto  Wartość brutto
w przypadku przedpłaty  10,56 zł12,99 zł
w przypadku pobrania13,00 zł16,99 zł

Cennik wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej Pocztex

Koszt przesyłkiWartość netto  Wartość brutto
w przypadku przedpłaty  12,19 zł14,99 zł
w przypadku pobrania15,44 zł18,99 zł

Szczegółówe informacje dotyczące dostawy
(wyciąg z Regulaminu sklepu internetowego
 Preis-Zone®)

§ 4
Terminy dostawy

 1. Dostawa realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, InPost, FedEx lub Pocztex. Czas dostawy wynosi maksymalnie 2 dni.
 2. Realizacja zamówienia w sklepie internetowym wynosi maksymalnie 2 dni robocze, liczone od momentu złożenia zamówienia. Do tego czasu należy dodać czas przewoźnika, który jest podany powyżej.
 3. Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.
 4. Sprzedawca dostarcza Klientowi Produkt wraz z paragonem lub z fakturą VAT, według życzenia Klienta.
 5. Termin dostawy liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie Sprzedawcy, w przypadku płatności na rachunek bankowy Sprzedawcy i poprzez serwis iMoje lub PayPal. W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem, termin dostawy liczony jest od momentu złożenia Zamówienia.
 6. Jeśli nie będzie możliwe zrealizowanie Zamówienia z uwagi na chwilową niedostępność zamówionego Produktu, wówczas Klient zostanie niezwłocznie o tym fakcie poinformowany przez Sprzedawcę. W takim przypadku Klient ma możliwość: anulowania Zamówienia, wyrażenia zgody na częściową realizację Zamówienia, zamiany jego zawartość poprzez rezygnację z części Produktów lub wyrażenia zgody na zmianę terminu dostawy. W przypadku anulowania Zamówienia i wcześniejszej przedpłaty, Sprzedawca niezwłocznie zwróci Klientowi uiszczoną kwotę.
 7. Jeśli Klient nie otrzyma zamówionego Produktu, w terminie o którym mowa w § 4 ust. 1, proszony jest o poinformowanie Sprzedawcy. Sprzedawca niezwłocznie podejmie działania w celu ustalenia aktualnego miejsca paczki, z zamówionym Produktem. Sprzedawca podejmie wszelkie kroki w celu realizacji Zamówienia.

§ 5
Koszty dostawy

Dostawa towaru

 1. Sprzedawca realizuje dostawę zamówionego Produktu w formie przesyłki, za pośrednictwem Dostawcy.

 2. Klient zostanie poinformowany o wysłaniu Produktu z magazynu Sprzedawcy w e-mailu, o którym mowa w § 3 ust. 2.

 3. Koszt dostawy Towaru znajduje się na stronie internetowej Sklepu i każdorazowo obliczany jest przy wyborze przez Klienta Produktów. Koszt dostawy uzależniony jest od wagi wybranego Produktu a także od wybranej formy płatności.

 4. W przypadku, gdy przesyłka w chwili dostarczenia nosi widoczne ślady uszkodzenia z zewnątrz, Klient niebędący konsumentem powinien odmówić przyjęcia przesyłki i żądać przy tym od Dostawcy protokolarnego opisania stanu przesyłki. W takim przypadku prosimy o to aby Klient poinformował Sprzedawcę w ciągu 2 dni o uszkodzeniu przesyłki a także aby udzielił Sprzedawcy niezbędnych informacji w celu ustalenia odpowiedzialności Dostawcy.

 5. W przypadku, gdy przesyłka w chwili dostarczenia nosi widoczne ślady uszkodzenia z zewnątrz, Klient będący konsumentem powinien odmówić przyjęcia przesyłki i żądać przy tym od Dostawcy protokolarnego opisania stanu przesyłki. W takim przypadku prosimy o to, aby Klient poinformował Sprzedawcę w ciągu 2 dni o uszkodzeniu przesyłki a także aby udzielił Sprzedawcy niezbędnych informacji w celu ustalenia odpowiedzialności Dostawcy. Zapis ten nie ogranicza i nie wyłącza praw Klientów będących konsumentami, wynikających z niezgodności Produktu z umową.


Przejdź do góry