Żarówki LED MR16

Nowe produkty

Żarówki LED MR16 

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Żarówki LED MR16

W tej kategorii oferujemy Państwu żarówki LED MR16. Są to wysokiej jakości żarówki ledowe ze szklaną pokrywą emitujące światło o szerokim zakresie barw. W naszym sklepie prezentujemy wyłącznie najlepsze energooszczędne żarówki LED MR16 pochodzące od renomowanych producentów oraz spełniające wszelkie certyfikaty i normy – zarówno europejskie, jak i krajowe.

Żarówki ledowe MR16 to doskonała inwestycja w oświetlenie domowe, biurowe lub do lokalu usługowego. Zależnie od generowanej przez żarówkę mocy, pozwala ona zaoszczędzić w skali roku względem tradycyjnej żarówki nawet powyżej 80 złotych. Żarówka LED MR16 zapewnia żywotność na poziomie 40 000 godzin i zaprojektowana została na 20 000 cykli wł./wył.

Żarówki LED MR16 12 V oraz 230 V

W trosce o naszych klientów oferta sklepu Preis Zone to zarówno żarówki LED MR16 12 V, jak i niejedna żarówka LED MR16 230 V. Dzięki dopasowaniu napięcia roboczego żarówek zarówno do instalacji sieciowej, jak i instalacji 12 V mogą Państwo dobrać żarówki MR16 LED do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności – takich jak łazienki i kuchnie, a także wyposażyć się w instalację świetlną do pomieszczeń dziennych i gospodarczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem żarówek MR16 LED.

Copyright © preis-zone.pl