Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Oprawy z kloszem

Oprawy z kloszem – sklep z oprawami

Oprawy oświetleniowe to ważny element naszej oferty, który znajduje niejedno zastosowanie. Jako hurtownia i sklep elektryczny Preis Zone wiemy, jak ważna jest uniwersalność oferowanych produktów. Oprawy z kloszem to nie tylko źródła światła przeznaczone do biura, ale też technologia, która może posłużyć do ośw...

Oprawy z kloszem – sklep z oprawami

Oprawy oświetleniowe to ważny element naszej oferty, który znajduje niejedno zastosowanie. Jako hurtownia i sklep elektryczny Preis Zone wiemy, jak ważna jest uniwersalność oferowanych produktów. Oprawy z kloszem to nie tylko źródła światła przeznaczone do biura, ale też technologia, która może posłużyć do oświetlenia dużych obiektów przemysłowych. Nasz sklep z oprawami proponuje wyłącznie sprawdzone i starannie wyselekcjonowane oprawy z kloszem, które są trwałe i łatwe w konserwacji. Najczęściej są wyposażone w szklany klosz do częściowego rozproszenia światła pochodzącego z żarówki oraz w różne rodzaje mocowań, np. zaczepy, zatrzaski czy gwint.

Oświetleniowe oprawy z kloszem

Oświetlenie to bardzo ważny element współczesnego świata. Pozwala na sprawną pracę niezależnie od pory dnia czy roku. Dobre światło ułatwia też zadania wymagające precyzji i wysokiego komfortu pracy. Osiągniesz je poprzez oświetleniowe oprawy z kloszem, które podołają trudom codziennego, wielogodzinnego użytkowania. Wiele z oferowanych w niniejszej kategorii produktów jest bardzo uniwersalnych i znajdzie co najmniej kilka zastosowań w nowoczesnej firmie. Do wyboru masz interesujące rozwiązania zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym, których znakomitym przykładem są oprawy z kloszem.

Oprawy LED z kloszem

Jeśli interesują Cię wysokiej klasy oprawy LED z kloszem do wykorzystania zarówno w warunkach wewnętrznych, jak i zewnętrznych, znajdujesz się pod właściwym adresem. Oprawy LED to świetna technologia do zastosowań w obiektach publicznych i firmach, gdzie oświetlenie jest użytkowane czasem nawet ponad osiem godzin dziennie. Przy tak dużym zużyciu energii warto zainwestować w technologię diod elektroluminescencyjnych, które wprowadzą bardzo dużą oszczędność dzięki ograniczeniu poboru prądu oraz sporadycznej potrzebie konserwacji. Asortyment obejmuje przede wszystkim oprawy LED z kloszem, które mają wyjątkowo wiele praktycznych zastosowań.

Więcej

Oprawy z kloszem 

Jest 3 produktów.
0 Recenzja (e)

Plafoniera SMD LED 24W 4000K Z CZUJNIKIEM RUCHU IP44 SOLA LED C SLIM MVS IDEUS 

157,19 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Plafoniera SMD LED Z CZUJNIKIEM RUCHU LEON LED MVS 16W 4000K IDEUS 5303

148,79 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Plafoniera SMD LED Z CZUJNIKIEM RUCHU LEON LED MVS 12W 4000K IDEUS 5297

106,94 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Przejdź do góry