Oprawy z kloszem

(3 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

No choice available on this group

Cena

No choice available on this group

Na stanie

No choice available on this group

Jest 3 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

No choice available on this group

Cena

No choice available on this group

Na stanie

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Oprawy z kloszem - oświetleniowe oprawy z kloszem, oprawy LED z kloszem

Oprawy z kloszem – sklep z oprawami

Oprawy oświetleniowe to ważny element naszej oferty, który znajduje niejedno zastosowanie. Jako hurtownia i sklep elektryczny Preis Zone wiemy, jak ważna jest uniwersalność oferowanych produktów. Oprawy z kloszem to nie tylko źródła światła przeznaczone do biura, ale też technologia, która może posłużyć do oświetlenia dużych obiektów przemysłowych. Nasz sklep z oprawami proponuje wyłącznie sprawdzone i starannie wyselekcjonowane oprawy z kloszem, które są trwałe i łatwe w konserwacji. Najczęściej są wyposażone w szklany klosz do częściowego rozproszenia światła pochodzącego z żarówki oraz w różne rodzaje mocowań, np. zaczepy, zatrzaski czy gwint.

Oświetleniowe oprawy z kloszem

Oświetlenie to bardzo ważny element współczesnego świata. Pozwala na sprawną pracę niezależnie od pory dnia czy roku. Dobre światło ułatwia też zadania wymagające precyzji i wysokiego komfortu pracy. Osiągniesz je poprzez oświetleniowe oprawy z kloszem, które podołają trudom codziennego, wielogodzinnego użytkowania. Wiele z oferowanych w niniejszej kategorii produktów jest bardzo uniwersalnych i znajdzie co najmniej kilka zastosowań w nowoczesnej firmie. Do wyboru masz interesujące rozwiązania zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym, których znakomitym przykładem są oprawy z kloszem.

Oprawy LED z kloszem

Jeśli interesują Cię wysokiej klasy oprawy LED z kloszem do wykorzystania zarówno w warunkach wewnętrznych, jak i zewnętrznych, znajdujesz się pod właściwym adresem. Oprawy LED to świetna technologia do zastosowań w obiektach publicznych i firmach, gdzie oświetlenie jest użytkowane czasem nawet ponad osiem godzin dziennie. Przy tak dużym zużyciu energii warto zainwestować w technologię diod elektroluminescencyjnych, które wprowadzą bardzo dużą oszczędność dzięki ograniczeniu poboru prądu oraz sporadycznej potrzebie konserwacji. Asortyment obejmuje przede wszystkim oprawy LED z kloszem, które mają wyjątkowo wiele praktycznych zastosowań.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone