Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Żarówki E27

Żarówki E27 – sklep z żarówkami na gwint E27

To jedno z najpopularniejszych w Polsce źródeł światła. Żarówki E27 posiadają duży gwint i nazywane są również dużym gwintem Edisona. Wykorzystuje się je w instalacjach domowych, ale można też z nich korzystać w środowisku biurowym i komercyjnym. Gwint E27 cechuje się szerokością rozstawu 27 mm. Źródł...

Żarówki E27 – sklep z żarówkami na gwint E27

To jedno z najpopularniejszych w Polsce źródeł światła. Żarówki E27 posiadają duży gwint i nazywane są również dużym gwintem Edisona. Wykorzystuje się je w instalacjach domowych, ale można też z nich korzystać w środowisku biurowym i komercyjnym. Gwint E27 cechuje się szerokością rozstawu 27 mm. Źródła światła na gwincie E27 to zarówno tradycyjne żarówki, jak i energooszczędne żarówki LED. Świetnie sprawdzą się w instalacjach, w których napięcie wynosi 230V. Hurtownia i sklep elektryczny Preis Zone oferuje żarówki E27 renomowanych producentów w wielu wariantach – świetlówki, żarówki tradycyjne i LED.

Źródła światła - żarówki na gwincie E27

Najczęściej spotykane w naszych domach i mieszkaniach żarówki z dużym gwintem są dostępne nie tylko w wersji tradycyjnej, lecz także jako LED E27. Dzięki temu powszechnie stosowane źródło światła jest teraz energooszczędne, cechuje się dłuższą żywotnością, większą wydajnością i lepszym odwzorowaniem barw. Żarówki LED E27 występują w różnych kształtach, jak np. kulka, która bardzo dobrze rozprasza światło, świeczka o tradycyjnym wyglądzie oraz reflektor idealny do oświetlenia punktowego. Żarówki energooszczędne E27 polecamy do opraw oświetleniowych w domach, mieszkaniach, biurach i budynkach użytku publicznego.

Więcej

Żarówki E27 

Jest 2 produktów.
0 Recenzja (e)

Żarówka LED E27 6W 4500K ULKE LED 6669

6,19 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Żarówka LED E14 4W 4500K ULKE LED 6652

5,19 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Przejdź do góry