Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Taśmy LED 5050

Taśma LED 5050

Taśmy LED to funkcjonalne i wszechstronne źródło dodatkowego oświetlenia, które pozwoli skutecznie rozświetlić i udekorować dowolne elementy i przestrzenie we wnętrzach. W tej kategorii oferujemy Państwu taśmy LED 5050, które wykonane są z nowoczesnych diod SMD o wymiarach 5x5 mm. Są to obecnie jedne z największych diod implemento...

Taśma LED 5050

Taśmy LED to funkcjonalne i wszechstronne źródło dodatkowego oświetlenia, które pozwoli skutecznie rozświetlić i udekorować dowolne elementy i przestrzenie we wnętrzach. W tej kategorii oferujemy Państwu taśmy LED 5050, które wykonane są z nowoczesnych diod SMD o wymiarach 5x5 mm. Są to obecnie jedne z największych diod implementowanych w taśmach LED, dzięki czemu zapewniają wysoką efektywność świetlną.

Każda taśma LED 5050 znajdująca się w naszej ofercie doskonale sprawdzi się do dekoracyjnego oraz dodatkowego doświetlania m.in.: schodów, sprzętów RTV i AGD, zaciemnionych przestrzeni w pokojach dziennych, kuchniach, łazienkach czy w pomieszczeniach gospodarczych, a także do wielu innych zastosowań.

Oferujemy wyłącznie najlepszej jakości taśmy LED 5050 o szerokim zakresie emitowanej mocy i strumieniu świetlnym. Taśmy LED sprzedawane są z dodatkowym zasilaczem DC 12 V, dzięki czemu zapewniają możliwość bezpiecznej eksploatacji nawet w miejscach o większym stopniu zagrożenia – np. w łazienkach czy kuchniach.

Jeżeli mają Państwo pytania lub wątpliwości związane z naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu z doradcami sklepu Preis Zone.

Więcej

Taśmy LED 5050 

Jest 1 produkt.
0 Recenzja (e)

5m Taśma LED 1cm x 500cm IP65 30 LED50 RGB Bemko

144,99 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Przejdź do góry