Rękawice lateksowe

(13 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 15,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 13 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 15,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-12 z 13 pozycji
Rękawice lateksowe, robocze rękawiczki lateksowe do pracy - preis-zone.pl

Rękawice robocze lateksowe

Rękawice robocze lateksowe to jedne z najpopularniejszych środków ochrony osobistej. Wysoką funkcjonalność i duży zakres zastosowań zawdzięczają swojemu uniwersalnemu charakterowi i doskonałym właściwościom ochronnym.

Rękawice robocze lateksowe świetnie chronią dłonie przed urazami mechanicznymi, ale również przed czynnikami chemicznymi i środowiskowymi. W zależności od modelu powleczone są lateksem w różnym stopniu, co wpływa na ich właściwości ochronne. W naszym asortymencie znajdują się rękawice robocze różnego typu i w wielu rozmiarach, dzięki czemu bez trudu można dobrać model idealny do własnych potrzeb.

Rękawice lateksowe wykonuje się zazwyczaj z materiału — bawełny, dzianiny poliestrowej itp. — a następnie powleka lateksem. Najpopularniejsze modele powlekane są tylko od wewnętrznej strony dłoni. Takie rękawice robocze lateksowe zabezpieczają rękę przede wszystkim przed uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniem.

Dostępne są także rękawice robocze lateksowe powlekane zarówno od przodu, jak i od tyłu. Gwarantuje to szczelną powłokę i ochronę całej dłoni nie tylko przed zranieniem, ale także przed wilgocią i różnymi czynnikami chemicznymi. Takie rękawice ochronne są idealne m.in. do pracy w wilgotnym lub mokrym środowisku oraz ze środkami ochrony roślin czy nawozami o chemicznie agresywnym charakterze.

Rękawiczki robocze lateksowe — ochrona dłoni w różnych warunkach

Rękawiczki robocze lateksowe są doskonałe do codziennych prac gospodarczych. Świetnie sprawdzają się w ogrodzie, na działce i w domu. Zabezpieczają dłonie przed otarciami, skaleczeniami, lekkimi uderzeniami, a także przed wilgocią i czynnikami chemicznymi.

Rękawiczki robocze lateksowe to także gwarancja higieny pracy. Chronią przed zabrudzeniami, ale również przed patogenami. Taka ochrona jest szczególnie ważna podczas prac w ziemi, która może być źródłem wirusów, grzybów oraz bakterii tężca, gronkowca, paciorkowca czy salmonelli, jak i wielu innych czynników chorobotwórczych.

Bezpieczeństwo i higiena pracy są bardzo istotne, ale uwagę warto zwrócić również na komfort. Rękawiczki robocze lateksowe, o ile prawidłowo dobierzemy rozmiar, dobrze przylegają do dłoni, nie ograniczają ruchów i sprawności manualnej. Nadają się więc nie tylko do ciężkich prac, ale również do działań precyzyjnych.

Powłoka lateksowa ma właściwości antypoślizgowe. Dzięki temu rękawiczki robocze lateksowe zapewniają pewny i stabilny chwyt. Doskonale sprawdzają się zatem przy obsłudze elektronarzędzi. W przypadku pracy sprzętem wytwarzającym bardzo wysokie drgania (np. młotami pneumatycznymi czy wiertarkami udarowymi), warto pomyśleć o rękawicach lateksowych z poduszkami antywibracyjnymi. Zapewniają one większą wygodę, dobrą amortyzację wstrząsów i dodatkową ochronę dłoni.

Rękawiczki lateksowe to również komfort termiczny zimą. Ponieważ wykonane są z powlekanej tkaniny, dosyć dobrze izolują od niskich temperatur. Na wyjątkowo chłodne dni warto jednak wybierać rękawiczki robocze lateksowe z dodatkowym ociepleniem.

Rękawiczki lateksowe robocze

Oferujemy wysokiej klasy rękawiczki lateksowe robocze renomowanych producentów. Dbamy o najwyższą jakość naszego asortymentu, wybierając produkty wykonane z dobrej jakości materiałów i z dużą dokładnością.

Oferowane przez nas rękawiczki lateksowe są wysoce odporne na rozdarcia, przecięcia czy przecieranie. Elastyczna warstwa lateksu amortyzuje również lżejsze uderzenia, chroniąc dłonie przed stłuczeniami. Wysokiej jakości rękawiczki lateksowe robocze to także osłona dłoni przed chemią gospodarczą, ogrodową i budowlaną. Szczelna warstwa lateksu doskonale chroni dłonie przed szkodliwym działaniem substancji o kwaśnym i zasadowym charakterze.

Dostępne w naszej ofercie rękawiczki lateksowe robocze to różne modele i rozmiary dopasowane do indywidualnych potrzeb różnych klientów. Mamy więc rękawice lateksowe do zastosowań profesjonalnych i amatorskich — dla zawodowców i do codziennego użycia w gospodarstwie domowym. Szeroki asortyment sprawia, że każdy znajdzie w naszym sklepie idealne rękawiczki lateksowe robocze do każdej pracy i warunków.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone