Rękawice narzędziowe

(15 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

No choice available on this group

Cena

No choice available on this group

Na stanie

No choice available on this group

Jest 15 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

No choice available on this group

Cena

No choice available on this group

Na stanie

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-12 z 15 pozycji
Rękawice narzędziowe, robocze rękawiczki narzędziowe - Preis-zone.pl

Rękawice narzędziowe to specjalistyczne rękawice ochronne przeznaczone do pracy z narzędziami. Odpowiednie materiały i budowa zapewniają dobrą ochronę dłoni przed urazami mechanicznymi i amortyzują wstrząsy. Dzięki temu rękawice narzędziowe chronią ręce przed otarciami, urazami i powstawaniem odcisków nawet przy wielogodzinnej pracy.

Rękawice narzędziowe wykonywane są z różnych materiałów i mają rozmaite właściwości. Poszczególne modele różnią się odpornością na uszkodzenia mechaniczne — rozdarcia, przecięcia i przebicia. W naszej ofercie dostępne są rękawice narzędziowe o rozmaitych parametrach i w wielu rozmiarach. Bez trudu można więc wybrać model odpowiedni do konkretnej pracy, warunków i indywidualnych preferencji.

Rękawice narzędziowe mają też specjalne systemy antypoślizgowe (w formie powłok, kropek lub punktów). Zapewniają one pewny i stabilny chwyt narzędzi, również tych, które w czasie pracy wpadają w duże wibracje. Rękawice narzędziowe są więc idealne do pracy z narzędziami ręcznymi, jak i mechanicznymi.

Rękawice robocze przeznaczone do pracy z narzędziami mają wzmocniony kciuk i opuszki palców, co chroni je przed otarciami i powstawaniem odcisków. Wykonuje się je z lekkich, oddychających materiałów powlekanych odpowiednimi warstwami wzmacniającymi. Rękawice narzędziowe zapewniają więc nie tylko doskonałą ochronę, ale również komfort pracy.

Rękawiczki narzędziowe — dla kogo i do jakich prac?

Rękawiczki narzędziowe znajdują zastosowanie się wszędzie tam, gdzie korzysta się z narzędzi ręcznych lub mechanicznych. Doskonale sprawdzają się na rękach profesjonalistów podczas długich zmian na budowach, w warsztatach, zakładach przemysłowych czy magazynach. Skorzystają z nich również amatorzy w czasie prac ogrodowych, gospodarczych, remontowych oraz konserwatorskich.

Rękawiczki narzędziowe zapewniają ochronę rąk przy pracy z narzędziami ręcznymi — np. młotkiem, sekatorem, łopatą czy grabiami. Korzystają z nich zatem m.in. profesjonalni budowlańcy i ogrodnicy, jak również amatorzy dbający o przydomowe ogrody czy działki. Rękawiczki narzędziowe są też doskonałą ochroną przy transporcie ciężkich i nieporęcznych przedmiotów. Swoją rolę odegrają w magazynach, przy załadunku i rozładunku pojazdów, jak i w domu i ogrodzie — przy noszeniu mebli, donic i innych pracach narażających dłonie na uszkodzenia i powstawanie odcisków.

Ze względu na wytrzymałość i doskonałą amortyzację rękawiczki narzędziowe są wręcz niezbędne podczas pracy z elektronarzędziami, szczególnie tymi, które wpadają w duże wibracje. Korzystają z nich operatorzy wiertarek, młotów pneumatycznych, pił i innych sprzętów oraz maszyn.

Lekkie, oddychające, a przy tym bardzo wytrzymałe rękawiczki narzędziowe są więc podstawowym elementem wyposażenia każdego, kto wykonuje cięższe prace. Nadają się do zastosowań profesjonalnych i amatorskich. W przypadku profesjonalistów polecane są rękawiczki narzędziowe opatrzone certyfikatami potwierdzającymi spełnienie norm i przepisów BHP. Są to wytrzymałe i wygodne środki ochrony osobistej, które zabezpieczą dłonie nawet przy najcięższych pracach.

Rękawice narzędziowe ochronne — wytrzymałe i funkcjonalne

Rękawice narzędziowe ochronne wykonuje się z różnych materiałów. Stosuje się m.in. tworzywa sztuczne — poliester, nylon czy skórę syntetyczną — ale również naturalną bawełnę. Zewnętrzne powłoki tworzy się m.in. ze skóry (naturalnej i syntetycznej), poliestru czy pianki poliuretanowej.

Rękawice narzędziowe ochronne mogą mieć dodatkowe powłoki zapewniające właściwości antypoślizgowe, chroniące przed wilgocią lub ocieplające.

Konstrukcja rękawic narzędziowych ochronnych zapewnia cyrkulację powietrza i odprowadzenie wilgoci. Dzięki temu dłonie nie pocą się nawet podczas długotrwałej i intensywnej pracy.

Wygodę, dobre dopasowanie oraz dodatkową ochronę zapewniają przedłużone mankiety. Wyposaża się je w ściągacze z gumy lub regulowane pasy zapinane na rzep. Dzięki temu rękawice narzędziowe ochronne nie zsuwają się w czasie pracy, co jest gwarantem komfortu i bezpieczeństwa.

Rękawiczki narzędziowe robocze

Praktyczne, wygodne i wytrzymałe rękawiczki narzędziowe robocze dostępne są w różnych wymiarach i wzorach. Oferujemy liczne modele o odmiennych parametrach.

W naszym asortymencie dostępne są zatem rękawiczki narzędziowe robocze do lżejszych prac, jak i bardzo wytrzymałe, profesjonalne modele do zadań specjalnych. Mamy rękawiczki narzędziowe robocze ocieplane, wzmacniane czy antypoślizgowe. Dostępne są różne rozmiary i kolory, aby można było zadbać zarówno o wygodę, jak i estetykę.

Nasze rękawiczki narzędziowe robocze to dokładnie wyselekcjonowane modele renomowanych producentów. Dbamy o ich najwyższą jakość, zastosowanie dobrych i bezpiecznych materiałów oraz precyzyjne wykonanie.


Rękawiczki narzędziowe ogrodowe to idealny wybór dla zawodowców i amatorów. Zapewnią doskonałą ochronę dłoni w zakładach pracy, na budowach, przy transporcie towarów, jak i w domu, ogrodzie i na działce.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone