Rękawice narzędziowe

(13 produkty)
Filtry
Filtry

Cena

30,00 zł - 45,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 13 produktów.

Filtry
Filtry

Cena

30,00 zł - 45,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-12 z 13 pozycji
Rękawice narzędziowe, robocze rękawiczki narzędziowe - Preis-zone.pl

Rękawice narzędziowe to specjalistyczne rękawice ochronne przeznaczone do pracy z narzędziami. Odpowiednie materiały i budowa zapewniają dobrą ochronę dłoni przed urazami mechanicznymi i amortyzują wstrząsy. Dzięki temu rękawice narzędziowe chronią ręce przed otarciami, urazami i powstawaniem odcisków nawet przy wielogodzinnej pracy.

Rękawice narzędziowe wykonywane są z różnych materiałów i mają rozmaite właściwości. Poszczególne modele różnią się odpornością na uszkodzenia mechaniczne — rozdarcia, przecięcia i przebicia. W naszej ofercie dostępne są rękawice narzędziowe o rozmaitych parametrach i w wielu rozmiarach. Bez trudu można więc wybrać model odpowiedni do konkretnej pracy, warunków i indywidualnych preferencji.

Rękawice narzędziowe mają też specjalne systemy antypoślizgowe (w formie powłok, kropek lub punktów). Zapewniają one pewny i stabilny chwyt narzędzi, również tych, które w czasie pracy wpadają w duże wibracje. Rękawice narzędziowe są więc idealne do pracy z narzędziami ręcznymi, jak i mechanicznymi.

Rękawice robocze przeznaczone do pracy z narzędziami mają wzmocniony kciuk i opuszki palców, co chroni je przed otarciami i powstawaniem odcisków. Wykonuje się je z lekkich, oddychających materiałów powlekanych odpowiednimi warstwami wzmacniającymi. Rękawice narzędziowe zapewniają więc nie tylko doskonałą ochronę, ale również komfort pracy.

Rękawiczki narzędziowe — dla kogo i do jakich prac?

Rękawiczki narzędziowe znajdują zastosowanie się wszędzie tam, gdzie korzysta się z narzędzi ręcznych lub mechanicznych. Doskonale sprawdzają się na rękach profesjonalistów podczas długich zmian na budowach, w warsztatach, zakładach przemysłowych czy magazynach. Skorzystają z nich również amatorzy w czasie prac ogrodowych, gospodarczych, remontowych oraz konserwatorskich.

Rękawiczki narzędziowe zapewniają ochronę rąk przy pracy z narzędziami ręcznymi — np. młotkiem, sekatorem, łopatą czy grabiami. Korzystają z nich zatem m.in. profesjonalni budowlańcy i ogrodnicy, jak również amatorzy dbający o przydomowe ogrody czy działki. Rękawiczki narzędziowe są też doskonałą ochroną przy transporcie ciężkich i nieporęcznych przedmiotów. Swoją rolę odegrają w magazynach, przy załadunku i rozładunku pojazdów, jak i w domu i ogrodzie — przy noszeniu mebli, donic i innych pracach narażających dłonie na uszkodzenia i powstawanie odcisków.

Ze względu na wytrzymałość i doskonałą amortyzację rękawiczki narzędziowe są wręcz niezbędne podczas pracy z elektronarzędziami, szczególnie tymi, które wpadają w duże wibracje. Korzystają z nich operatorzy wiertarek, młotów pneumatycznych, pił i innych sprzętów oraz maszyn.

Lekkie, oddychające, a przy tym bardzo wytrzymałe rękawiczki narzędziowe są więc podstawowym elementem wyposażenia każdego, kto wykonuje cięższe prace. Nadają się do zastosowań profesjonalnych i amatorskich. W przypadku profesjonalistów polecane są rękawiczki narzędziowe opatrzone certyfikatami potwierdzającymi spełnienie norm i przepisów BHP. Są to wytrzymałe i wygodne środki ochrony osobistej, które zabezpieczą dłonie nawet przy najcięższych pracach.

Rękawice narzędziowe ochronne — wytrzymałe i funkcjonalne

Rękawice narzędziowe ochronne wykonuje się z różnych materiałów. Stosuje się m.in. tworzywa sztuczne — poliester, nylon czy skórę syntetyczną — ale również naturalną bawełnę. Zewnętrzne powłoki tworzy się m.in. ze skóry (naturalnej i syntetycznej), poliestru czy pianki poliuretanowej.

Rękawice narzędziowe ochronne mogą mieć dodatkowe powłoki zapewniające właściwości antypoślizgowe, chroniące przed wilgocią lub ocieplające.

Konstrukcja rękawic narzędziowych ochronnych zapewnia cyrkulację powietrza i odprowadzenie wilgoci. Dzięki temu dłonie nie pocą się nawet podczas długotrwałej i intensywnej pracy.

Wygodę, dobre dopasowanie oraz dodatkową ochronę zapewniają przedłużone mankiety. Wyposaża się je w ściągacze z gumy lub regulowane pasy zapinane na rzep. Dzięki temu rękawice narzędziowe ochronne nie zsuwają się w czasie pracy, co jest gwarantem komfortu i bezpieczeństwa.

Rękawiczki narzędziowe robocze

Praktyczne, wygodne i wytrzymałe rękawiczki narzędziowe robocze dostępne są w różnych wymiarach i wzorach. Oferujemy liczne modele o odmiennych parametrach.

W naszym asortymencie dostępne są zatem rękawiczki narzędziowe robocze do lżejszych prac, jak i bardzo wytrzymałe, profesjonalne modele do zadań specjalnych. Mamy rękawiczki narzędziowe robocze ocieplane, wzmacniane czy antypoślizgowe. Dostępne są różne rozmiary i kolory, aby można było zadbać zarówno o wygodę, jak i estetykę.

Nasze rękawiczki narzędziowe robocze to dokładnie wyselekcjonowane modele renomowanych producentów. Dbamy o ich najwyższą jakość, zastosowanie dobrych i bezpiecznych materiałów oraz precyzyjne wykonanie.


Rękawiczki narzędziowe ogrodowe to idealny wybór dla zawodowców i amatorów. Zapewnią doskonałą ochronę dłoni w zakładach pracy, na budowach, przy transporcie towarów, jak i w domu, ogrodzie i na działce.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone