Rękawice skórzane

(5 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 30,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 5 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 30,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Rękawice robocze skórzane - Preis-zone.pl

Rękawice robocze skórzane

Rękawice robocze skórzane to jedne z najważniejszych środków ochrony osobistej. Doskonale chronią dłonie przed urazami mechanicznymi, ale również przed czynnikami środowiskowymi — np. wysokimi i niskimi temperaturami.

Oferujemy rękawice robocze skórzane różnego typu. Poszczególne modele różnią się nie tylko gatunkiem skóry, ale także długością, grubością, dodatkowymi funkcjonalnościami czy rozmiarem. W naszym sklepie znajdują się więc rękawice robocze dopasowane do różnych warunków i czynności.

Rękawice robocze skórzane cechuje wysoka odporność mechaniczna, szczególnie na ścieranie, rozdarcia i przebicia. Grube rękawice ochronne osłonią dłonie również przed uderzeniami. Rękawice skórzane zapewniają też świetną izolację termiczną. Chronią więc przed iskrami, gorącymi opiłkami, parą, jak i bezpośrednim działaniem wysokich temperatur. Zimą z kolei zapewniają ciepło i komfort pracy.

Rękawice robocze skórzane to idealny wybór dla profesjonalistów. Wykorzystuje się je na budowach, w przemyśle ciężkim, motoryzacyjnym, przy montażu i transporcie. Czyli wszędzie tam, gdzie ważna jest dobra ochrona dłoni.

Jednak rękawiczki skórzane przydadzą się także w zastosowaniach amatorskich. Doskonale sprawdzają się do prac ogrodowych, remontowych czy gospodarczych, jak i do uprawiania wielu hobby.

Rękawiczki robocze skórzane — wysoka jakość i bezpieczeństwo

Rękawiczki robocze skórzane wykonuje się ze skóry różnych gatunków zwierząt. Dostępne są rękawice ochronne ze skóry bydlęcej, koziej, świńskiej, a nawet jeleniej i wielu innych.

Poszczególne gatunki skór oferują odmienne właściwości, dlatego rękawiczki robocze skórzane należy dobierać uważnie, uwzględniając rodzaj i środowisko pracy.

Ważne są także dodatkowe funkcjonalności rękawic roboczych skórzanych. Mogą one być wyposażone w m.in. w powłoki antypoślizgowe, które gwarantują pewny chwyt narzędzi czy części. Na zimę polecane są z kolei rękawiczki robocze skórzane z dodatkowym ociepleniem. Będą idealne dla pracowników zawodowych, jak i do odśnieżania oraz prac wokół domu w zimniejsze dni.

Rękawice skórzane to nie tylko wysoka funkcjonalność, ale również trwałość i komfort. Są bardzo odporne na ścieranie i rozerwania, dzięki czemu mogą służyć przez bardzo długi czas nawet przy intensywnej eksploatacji. Rękawiczki robocze skórzane są też wygodne. Dobrze dopasowują się do dłoni i nie ograniczają ruchów palców.

Rękawiczki skórzane robocze — dla profesjonalistów i amatorów

Rękawiczki skórzane robocze to gwarancja wygody, bezpieczeństwa i trwałości. Dlatego tak chętnie wybierane są nie tylko przez profesjonalistów, ale i amatorów. 

Krótkie rękawiczki skórzane (tzw. drivery) preferowane są przez kierowców, mechaników czy montażystów. Zapewniają podstawową ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i powstawaniem odcisków. Takie rękawiczki skórzane robocze są też lekkie i wygodne nawet przy długim noszeniu. Nie ograniczają mobilności palców i czucia, dzięki czemu nadają się świetnie do delikatnych, precyzyjnych prac.

Grubsze rękawiczki skórzane robocze sprawdzają się doskonale przy cięższych pracach. Chronią przed otarciami, skaleczeniami, ale też izolują dłonie od niekorzystnych warunków środowiskowych, w tym wysokich temperatur. Dlatego rękawice skórzane wykorzystują budowlańcy, pracownicy przemysłu ciężkiego, ale też spawacze, operatorzy elektronarzędzi itp.

Rękawiczki skórzane robocze chętnie noszą także amatorzy podczas prac porządkowych, gospodarczych czy remontowych w ogrodach, domach i na działkach.

Rękawice skórzane robocze

Oferujemy wysokiej klasy rękawice skórzane robocze od renomowanych producentów. Dokładnie selekcjonujemy produkty w naszym asortymencie, dbając o ich najwyższą jakość. Dlatego rękawice skórzane robocze w naszym sklepie wykonane są z najlepszej skóry i z dużą dokładnością.

Sprzedajemy różne rodzaje rękawic skórzanych dopasowane do rozmaitych prac i warunków. Mamy też szeroki wybór wymiarów, kolorów i wzorów, aby każdy mógł wybrać rękawice skórzane robocze dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb.

Mamy rękawiczki skórzane krótkie i długie, ze ściągaczem lub zapinane na rzep, ocieplane lub nie. Dostępne są także rękawice skórzane robocze opatrzone certyfikatami poświadczającymi spełnienie norm BHP. To profesjonalne produkty ochrony wykorzystywane tam, gdzie konieczne jest zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone