Krany mosiężne

(9 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

15,00 zł - 45,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 9 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

15,00 zł - 45,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Krany mosiężne, ogrodowe krany mosiężne - Preis-zone.pl

Mosiężne krany ogrodowe – stać Cię na najlepszy wybór!

Efektywne podlewanie terenów zielonych wymaga zastosowania sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań, dlatego warto zaopatrzyć się w najlepszej jakości osprzęt oraz armaturę. Ważnym elementem wydajnego systemu nawadniania roślinności są przyłącza wodne wyposażone m. in. w mosiężne krany ogrodowe. Przeznaczone do użytku zewnętrznego krany, są istotnym ogniwem instalacji wodnej, ponieważ jednocześnie stanowią krańcowy odcinek stałego przyłącza wody oraz łączą się z wężem nawadniającym.

Wysokiej jakości mosiężne krany ogrodowe sprawdzą się zarówno podczas eksploatacji w plenerze, jak i w trakcie użytkowania w zamkniętych pomieszczaniach gospodarczych. W ofercie sklepu internetowego znajdują się krany ogrodowe z mosiądzu polerowanego, jak również mosiężne krany ogrodowe pokryte warstwą niklu, która dodatkowo utwardza i zabezpiecza produkt. Ze względu na specyficzne właściwości i parametry, jakie posiada mosiądz, wykonane z tego materiału krany –odznaczają się najwyższym standardem jakościowym. Wszystkie krany, jakie można kupić w sklepie online Preis zone – pochodzą od renomowanych producentów armatury. Mosiężne krany ogrodowe to optymalny wybór dla posiadaczy niewielkich oraz rozległych terenów zielonych, którzy oprócz funkcjonalności, cenią też sobie estetyczny design.

Profesjonalne mosiężne krany ogrodowe doskonale sprawdzają się zarówno podczas czerpania wody do celów higienicznych, spożywczych i tradycyjnego podlewania konewką, jak też nadają się do podłączenia specjalistycznych systemów nawadniających zieleń.

Dlaczego kran ogrodowy mosiężny będzie najlepszym wyborem?

Kran ogrodowy mosiężny należy do grupy najwyższej jakości armatury wodnej, ze względu na właściwości i parametry, jakie oferuje użytkownikom. Wybierając kran mosiężnydo ogrodu – stawiasz na najlepszy standard w zakresie użytkowania instalacji wodnej przez długie lata.

Dobrej klasy krany mosiężne ogrodowe posiadają idealne parametry techniczne, które sprzyjają intensywnej pracy w środowisku wodnym oraz eksploatacji na otwartym terenie, a do tego prezentują się bardzo efektownie. Kran ogrodowy mosiężny charakteryzuje się wysoką klasą wytrzymałości, co wiąże się z odpowiednią trwałością i żywotnością całej instalacji, której jest on istotnym elementem. Armatura z mosiądzu jest bardzo twarda, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na mechaniczne uszkodzenia.

Kran ogrodowy mosiężny nie wykazuje tendencji do pęknięć, ścierania ani kruszenia, doskonale sprawdza się przy dużym ciśnieniu wody. Wszystkie krany ogrodowe mosiężne dobrze reagują na duże wahania temperatury. Mosiądz nie ma także tendencji do korozji.

Dodatkowo, ważną cechą mosiądzu, z jakiego wykonany jest najlepszy kran ogrodowy – to neutralny wpływ na skład oraz smak wody. Wewnątrz kranu z mosiądzu nie osadza się również kamień oraz nie rozwijają się żadne drobnoustroje. Dzięki temu, użytkując kran ogrodowy mosiężny, do gleby nie przedostaną się szkodliwe substancje i mikroorganizmy, które mogłyby doprowadzić do skażenia lub zniszczenia uprawy.

Tanie krany mosiężne niklowane – największy wybór w e-sklepie Preis zone!

Dobrze zaopatrzony sklep internetowy Preis zone ma w swoim asortymencie szeroką gamę akcesoriów i armatury ogrodowej, w tym także tanie krany mosiężne. Dostępne są krany z mosiądzu z gwintami montażowymi o różnej średnicy. Funkcjonalne modele posiadają wyposażone są też w gwintowaną końcówkę, do której można dokręcić nypel (szybkozłącze) albo zwieńczenie choinkowe do zamocowania elastycznego przewodu z pomocą opaski zaciskowej. Rozwiązania oferowane przez kran mosiężny ogrodowy – stwarza różne opcje w zakresie podłączenia węża do ręcznego lub automatycznego nawadniania (zraszacze, linie pocące/kroplujące itd.).

Wysokiej jakości krany mosiężne niklowane dostępne są zarówno z klasycznym pokrętłem, jak i z ergonomiczną rączką (wajchą), która obsługuje niezawodny zawór kulowy. Oba rozwiązania umożliwiają komfortową obsługę kranu, nawet mokrymi dłońmi, a także płynną regulację ciśnienia/ilości wody.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone