Krany z tworzywa sztucznego

(4 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 15,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 4 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 15,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Krany z tworzywa sztucznego, ogrodowe krany z tworzywa sztucznego - Preis-zone.pl

Krany ogrodowe z tworzywa sztucznego – uniwersalna i trwała armatura

Niezawodna armatura wodna na olbrzymi wpływ na efektywne, skuteczne i bezawaryjne funkcjonowanie każdej instalacji do podlewania/nawadniania ogrodu, trawnika czy sadu owocowego. Dobrym rozwiązaniem są krany ogrodowe z tworzywa sztucznego, które są ważnym elementem systemu doprowadzającego wodę w pobliże terenów zielonych. Tego rodzaju krany należą do najtańszej armatury, dlatego warto postawić na modele renomowanych producentów, które gwarantują odpowiednią jakość swoich produktów.

Podobnie jak modele wykonane z innych materiałów, krany ogrodowe z tworzywa sztucznego montuje się na końcu orurowania doprowadzającego wodę. Jednocześnie, element ten jest także początkowym fragmentem systemu do podlewania roślinności – zarówno przy użyciu konewki, ręcznego węża zraszającego, jak i automatycznych systemów nawadniających (np. linii kroplujących/pocących). Uniwersalne krany ogrodowe z tworzywa sztucznego sprawdzą się także przy tradycyjnym czerpaniu wody do celów spożywczych (np. w pobliżu kuchni letniej lub sezonowej altany). Kran z polipropylenu przydatny będzie również, aby podłączyć ogrodowy wąż elastyczny do mycia samochodu lub oczyszczenia przydomowej kostki brukowej.

Profesjonalne krany z tworzywa sztucznego mogą być wystawione na bezpośrednią ekspozycję na warunki atmosferyczne lub stanowić uzupełnienie przyłącza wody doprowadzonego do pomieszczenia gospodarczego. Specjalistyczny sklep internetowy Preis zone to idealne miejsce, gdzie kupisz estetyczne i wysokiej klasy krany ogrodowe z tworzywa sztucznego, wyposażone w szereg przydatnych funkcji.

Niezawodny i tani kran z tworzywa sztucznego – duży wybór

Tani kran z tworzywa sztucznego (PP) – to sprawdzony sposób na zbudowanie wydajnej i ekonomicznej instalacji do nawadniania ogrodu. Dobrej jakości krany ogrodowe wykonane starannie z odpowiedniego tworzywa sztucznego – zapewniają stały przepływ, nawet przy tzw. „twardej wodzie”. W kranie z tworzywa sztucznego nie odkłada się bowiem kamień, który wraz z innymi zanieczyszczeniami mógłby sukcesywnie zmniejszać przepływ i w konsekwencji uszkodzić armaturę.

Kran z tworzywa sztucznego ma też inną ważną zaletę – nie ulega destrukcyjnej korozji, dzięki czemu można go użytkować przez długie lata. Tworzywo o odpowiednim standardzie, z jakiego zbudowane są wszystkie krany dostępne w ofercie e-sklepu Preis zone, jest ponadto odporne na duże wahania temperatury oraz promienie UV. Zoptymalizowany stopień twardości zastosowanego materiału sprawia, że krany z tworzywa sztucznego są również wytrzymałe na mechaniczne uszkodzenia.

Jaki kran ogrodowy z tworzywa sztucznego można kupić w sklepie online Preis zone?

W ramach asortymentu sklepu online Preis zone, można kupić różnego typu krany ogrodowe z tworzywa sztucznego. Dostępne są modele w całości wykonane z PP, ale można też zaopatrzyć się w kran ogrodowy z tworzywa sztucznego z solidniejszym – metalowym gwintem montażowym. Można także wybrać pomiędzy kranem z dokręcanym adapterem do zamocowania węża w wariancie z uniwersalnym nyplem do szybkozłączy lub końcówką choinkową a kranem z odlanym złączem typu choinkowego.

Kran ogrodowy z tworzywa sztucznego wyposażony w nypel, umożliwia błyskawiczne wpięcie np. przewodu wodnego z gniazdem na wtyk do szybkozłączki. Model ze złączem choinkowym służy do nałożenia na nie końcówki elastycznego węża ogrodowego oraz wymaga dodatkowego zabezpieczenia w postaci opaski zaciskowej. Kran ogrodowy z tworzywa sztucznego może być wyposażony w wygodne, ergonomiczne pokrętło okrągłe lub rączkę (wajchę), które odpowiedzialne są za regulację zaworu, a tym samym przepływu wody.

Proste krany z tworzywa sztucznego świetnie nadają się również do montażu na zbiornikach z wodą, np. z deszczówką. Takie rozwiązanie stwarza możliwość swobodnego gospodarowania wodą opadową, np. podczas podlewania grządek przy pomocy klasycznej konewki. Tani kran ogrodowy z tworzywa sztucznego zamontowany na beczce z deszczówką, umożliwia także wygodne opróżnienie zbiornika przed kolejnymi opadami oraz nastaniem sezonu zimowego.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone