Sterowniki

(72 produkty)

Podkategorie

 • Przekaźniki czasowe

  Przekaźniki czasowe – sklep, hurtownia z przekaźnikami czasowymi

  W bogatej ofercie naszego sklepu można znaleźć najwyższej jakości przekaźniki czasowe przeznaczone do różnych zastosowań. Charakteryzują się one bardzo dużą trwałością, niezawodnością oraz funkcjonalnością. Sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone posiada bardzo szeroki asortyment przekaźników, które nadają się do zastosowań domowych, a także przemysłowych. Oferowane przez nas przekaźniki czasowe odpowiadają za czasowe sterowanie w układach automatyki przemysłowej oraz domowej. Bardzo często są one wykorzystywane w systemach wentylacyjnych, grzewczych, oświetleniowych, sygnalizacyjnych, itp. Bardzo dużym atutem naszej firmy jest ciekawa oferta: przekaźniki czasowe 12V, przekaźniki czasowe 230V. Dzięki szerokiemu asortymentowi, praktycznie każdy klient jest w stanie wybrać urządzenia dopasowane do konkretnych wymagań i zastosowań. Obsługujemy zarówno klientów detalicznych, jak również odbiorców hurtowych z całego obszaru naszego kraju, dzięki systemowi zamówień internetowych i sprzedaży wysyłkowej.

 • Termostaty

  Termostaty – sklep, hurtownia z termostatami

  Nasz sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone posiada w swoim szerokim asortymencie bardzo wiele różnych typów urządzeń i elementów elektrycznych, a także elektronicznych. Bardzo istotnymi elementami naszej oferty są termostaty, czyli urządzenia, których głównym zadaniem jest aktywne działanie mające na celu utrzymanie odpowiedniej, ustalonej wcześniej temperatury. W naszym bogatym asortymencie znajdują się najlepsze termostaty różnego typu, które charakteryzują się niezawodnym, bezawaryjnym i wydajnym działaniem. Dzięki temu będą niezwykle skutecznie spełniać swój cel, jakim jest utrzymywanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach. Nasza firma oferuje urządzenia do użytku domowego, biurowego, przemysłowego, itp. Obsługujemy klientów indywidualnych, a także odbiorców hurtowych zainteresowanych większą ilością termostatów.

  Termostaty grzejnikowe

  Bardzo ważną grupę produktów oferowanych przez nasz sklep stanowią termostaty grzejnikowe. Są to wysokiej jakości urządzenia, które odpowiadają za utrzymywanie odpowiedniej, ustawionej wcześniej temperatury grzejników. W ten sposób można wydajnie sterować automatycznym ogrzewaniem centralnym. Piec będzie uruchamiany tylko, gdy potrzebne będzie zwiększenie temperatury, co pozwoli na wypracowanie sporych oszczędności. Termostaty do grzejników znajdujące się w ofercie naszego sklepu charakteryzują się bardzo dużą dokładnością oraz niezawodnością działania. Nadają się one do zastosowań domowych, biurowych, przemysłowych, itp.

  Termostaty elektroniczne

  W ofercie naszego sklepu można znaleźć najwyższej jakości termostaty elektroniczne charakteryzujące się bardzo dokładnym działaniem w zakresie utrzymywania odpowiedniej temperatury. Nasz szeroki asortyment obejmuje różne rodzaje takich termostatów, które mogą być stosowane w domach, mieszkaniach, biurach, fabrykach i innych miejscach. Każdy termostat elektroniczny oferowany przez naszą firmę spełnia rygorystyczne wymagania jakościowe. Sprzęt taki jest bardzo trwały i charakteryzuje się podwyższoną odpornością na zużycie oraz różne typy uszkodzeń. Warto dodać, że wszystkie oferowane przez nas termostaty są dostępne w sprzedaży internetowej.

  Termostaty pokojowe

  Dzięki naszej szerokiej ofercie, klienci mogą kupować nowoczesne urządzenia, takie jak termostaty pokojowe. Nadają się do stosowania w różnych wnętrzach mieszkalnych, biurowych, firmowych, itp. Dzięki swojemu niezawodnemu działaniu, są one w stanie skutecznie regulować działanie ogrzewania, tak aby utrzymywało ono odpowiedni poziom temperatury w danym wnętrzu. Każdy regulator pokojowy temperatury oferowany w naszym sklepie i hurtowni pochodzi od sprawdzonego dostawcy. Dzięki temu każdy klient może mieć pewność, że dokonuje zakupu najwyższej jakości sprzętu w atrakcyjnej cenie. Spełnia on rygorystyczne wymagania dotyczące wydajności i bezpieczeństwa.

  Termostaty do wentylatorów

  W ofercie naszej firmy dostępne są również specjalne termostaty do wentylatorów, które zapewniają bardzo dobre działanie i regulację pracy wentylatorów. Sprzęt taki nadaje się do zastosowań domowych oraz przemysłowych. Urządzenia te działają bardzo wydajnie oraz zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Są one odporne na uszkodzenia mechaniczne, zużycie oraz wiele innych niekorzystnych czynników. Termostaty wentylatorowe dostępne w naszej ofercie są sprzedawane klientom indywidualnym, detalicznym oraz odbiorcom hurtowym. Dzięki sprzedaży internetowej i dostawie wysyłkowej, towar taki jest dostępny dla klientów z całego obszaru naszego kraju.

  Termostaty do pomp na rurę

  Warto też dodać, że sprzedajemy również urządzenia, takie jak termostaty do pomp, które automatycznie regulują ich pracę. Urządzenia te są niezawodnym sprzętem, który zapewnia wydajne oraz bezproblemowe, wieloletnie działanie. W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje urządzeń, takich jak termostat do pompy. Oznacza to, że każdy klient ma dostęp do szerokiego asortymentu urządzeń dopasowanych do różnych typów pomp. Warto wspomnieć, że urządzenia te mogą być kupowane przez klientów detalicznych oraz odbiorców hurtowych z całego obszaru naszego kraju. Jest to możliwe dzięki internetowemu systemowi sprzedaży oraz dzięki dostawie drogą wysyłkową.

 • Sterowniki rolet

  Sterowniki rolet – sklep, hurtownia z sterownikami do rolet

  Hurtownia i sklep elektryczny Preis Zone posiada bardzo szeroką ofertę różnych typów urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Bardzo istotnymi, praktycznymi i niezwykle funkcjonalnymi punktami oferty są sterowniki rolet. Jak sama nazwa wskazuje, odpowiadają one za sterowanie, czyli otwieranie i zamykanie różnych typów rolet wewnętrznych i zewnętrznych zwykle zasilanych silniczkiem elektrycznym. W naszej ofercie znajdują się sterowniki do rolet różnego typu. Charakteryzują się one bardzo dużą trwałością oraz niezawodnym działaniem przez długi czas. Dzięki szerokiej ofercie każdy klient może wybrać sterowniki do rolet dopasowane do konkretnych oczekiwań i możliwości. Warto też zaznaczyć, że ceny wszystkich oferowanych sterowników nie są wygórowane, a mimo to każdy klient otrzymuje urządzenia najwyższej jakości. Należy też pamiętać, że oferujemy różne sterowniki rolet – uniwersalne, czujniki opadów deszczu, czujnik wiatru, itp. Posiadają one różne istotne, przydatne i niezwykle praktyczne funkcje.

 • Automaty schodowe,...

  Automaty schodowe

  Sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone posiada w swoim asortymencie bardzo wiele rodzajów urządzeń i elementów elektrycznych, a także elektronicznych charakteryzujących się bardzo dużą funkcjonalnością, trwałością i niezawodnością. Między innymi w sprzedaży posiadamy automaty schodowe. Są to specjalne urządzenia, które odpowiadają za automatyczne uruchamianie oświetlenia i utrzymywanie go przez określony czas. Zwykle sprzęty takie współpracują z czujnikami ruchu oraz zmierzchu. Każdy oferowany przez nas automat schodowy jest urządzeniem idealnym do użytkowania w domach, mieszkaniach, firmach, itp. W sprzedaży dostępne są automaty schodowe przeznaczone do użytku na schodach zewnętrznych, a także wewnętrznych (na klatkach schodowych, itp.). Wszystkie oferowane przez nas automaty są dostępne dla klientów z całej Polski.

  Automaty zmierzchu

  Warto dodać, że sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone oferuje również wiele innych urządzeń odpowiedzialnych za automatyczne sterowanie oświetleniem w zastosowaniach domowych, a także komercyjnych. Bardzo ważnymi produktami dostępnymi w naszym asortymencie są automaty zmierzchowe. Jak sama nazwa wskazuje, urządzenia te są przystosowane do uruchamiania światła, gdy czujniki wykryją zbyt niski poziom oświetlenia poniżej wartości progowej. Każdy oferowany automat zmierzchowy jest bardzo trwały oraz działa w sposób wydajny i niezawodny. Oczywiście nasza szeroka oferta obejmuje różne automaty zmierzchu, wśród których każdy klient znajdzie urządzenia dopasowane do konkretnych wymagań, zastosowań i oczekiwań. Należy zaznaczyć, że oferta naszej firmy jest kierowana do klientów indywidualnych, a także do odbiorców hurtowych.

 • Przełączniki faz,...

  Przełączniki faz – sklep, hurtownia z przełącznikami faz

  Hurtownia i sklep elektryczny Preis Zone posiada bardzo szeroką ofertę, w której praktycznie każdy klient indywidualny, sklep lub odbiorca hurtowy znajdzie urządzenia i elementy elektryczne oraz elektroniczne dopasowane do konkretnych potrzeb i wymagań. W naszej bogatej ofercie dostępne są między innymi przełączniki faz pochodzące od renomowanych producentów. Charakteryzują się one bardzo skutecznym oraz niezwykle wydajnym, automatycznym działaniem. Przełącznik faz jest urządzeniem odpowiedzialnym za zapewnienie ciągłości zasilania odbiornika jednofazowego, w przypadku w którym jedna faza zanika lub jej parametry spadają poniżej normy. Przełącznik taki wówczas przełącza fazę na inną, która spełnia określone wymagania. W naszej ofercie dostępne są wyłącznie przełączniki najwyższej jakości, które charakteryzują się wieloletnią trwałością.

  Automatyczne przełączniki faz

  W szerokim asortymencie naszego sklepu dostępne są automatyczne przełączniki faz. Oznacza to, że działają one w zautomatyzowanym trybie, a ingerencja użytkowników jest ograniczona do minimum. Można więc stwierdzić, że urządzenia te są proste w obsłudze. Wszystkie oferowane przez nas przełączniki faz są bezpieczne w użytkowaniu i działają w sposób bardzo wydajny. Istnieje możliwość zamawiania takiego sprzętu drogą internetową. Przełączniki takie są więc dostępne dla wszystkich zainteresowanych klientów indywidualnych oraz odbiorców hurtowych z całego obszaru naszego kraju dzięki sprzedaży wysyłkowej.

 • Kontrolki sygnalizacyjne
 • Przełączniki i kasety...
 • Styki pomocnicze
Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 420,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Jest 72 produktów.

Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 420,00 zł

Na stanie

EAN

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-12 z 72 pozycji
Sterowniki – sklep, hurtownia z sterownikami

Sterowniki – sklep, hurtownia z sterownikami

Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w działalności prowadzonej jako sklep i hurtownia elektryczna Preis Zone. W naszym szerokim asortymencie znajdują się różne rodzaje urządzeń i elementów elektrycznych oraz elektronicznych. Bardzo istotną zaletą naszej firmy jest obszerna oferta: przekaźniki czasowe, termostaty, sterowniki rolet, automaty schodowe, automaty zmierzchowe, itp. Dzięki szerokiemu asortymentowi, każdy klient może dokonać zakupu elementów umożliwiających sterowanie różnymi systemami automatycznymi przeznaczonymi do użytku domowego czy też przemysłowego. Wszystkie oferowane przez nas sterowniki charakteryzują się bardzo wysokim poziomem trwałości oraz wydajności i bezpieczeństwa stosowania. Różne rodzaje i modele takich urządzeń są dopasowane do wielu zastosowań. Nasza oferta obejmuje wyłącznie sprawdzone sterowniki pochodzące od renomowanych dostawców. Towar tego rodzaju sprzedajemy klientom detalicznym, ale istnieje również możliwość składania zamówień przez odbiorców hurtowych, takich jak zakłady przemysłowe, sklepy, itp.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone