Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Krany wylotowe

Ocynkowane krany ogrodowe wylotowe – do tradycyjnego podlewania zieleni i nie tylko

Proste ocynkowane krany ogrodowe wylotowe to nieodzowne elementy instalacji wodnej użytkowanej na zewnątrz. Tego rodzaju krany doskonale nadają się do czerpania wody do konewki i ręcznego podlewania rabat kwiatowych, warzywnika i pozostałej zieleni. Wyposażone w ...

Ocynkowane krany ogrodowe wylotowe – do tradycyjnego podlewania zieleni i nie tylko

Proste ocynkowane krany ogrodowe wylotowe to nieodzowne elementy instalacji wodnej użytkowanej na zewnątrz. Tego rodzaju krany doskonale nadają się do czerpania wody do konewki i ręcznego podlewania rabat kwiatowych, warzywnika i pozostałej zieleni. Wyposażone w niezawodne zawory kulowe, ocynkowane krany ogrodowe wylotowe – skutecznie odcinają światło rury przyłącza, uniemożliwiając niekontrolowany wyciek wody. Zawory sprzężone z poręcznym uchwytem, pozwalają również na komfortowe regulowanie przepływu i ciśnienia wody, dostosowując go do indywidualnych potrzeb.

Kran wylotowy najlepiej sprawdza się w przypadku stosunkowo niewielkich połaci terenów zielonych, czy działek rekreacyjnych. Nieduży ogród lub przydomowy warzywnik – zazwyczaj podlewa się przy pomocy konewki, dlatego do jej napełniania – świetnie nada się tradycyjny kran. Ze względu na brak opcji dokręcenia końcówki z nyplem (szybkozłączem) ani złącza choinkowego, ocynkowany kran ogrodowy wylotowy uniemożliwia trwałe i szczelne podpięcie elastycznego węża ogrodowego.

Sklep internetowy Preis zone, posiada bogaty asortyment sprzętu i wodnej armatury ogrodowej, w tym m. in. wysokiej jakości krany wylotowe uznanych na rynku producentów (np. marki Bradas).

Do czego przyda się prosty kran ogrodowy wylotowy?

Naturalnym zastosowaniem, w jakim z pewnością sprawdzi się prosty kran ogrodowy wylotowy, jest napełnianie wiader, butelek i konewki do podlewania niedużego ogrodu, upraw czy rabatek z kwiatami. Takie rozwiązanie docenią także posiadacze działek rekreacyjnych, na których hodują w niewielkiej skali warzywa, owoce oraz ozdobną roślinność. Kran może być elementem wolnostojącego przyłącza na wolnym powietrzu albo też zostać zamontowany w środku budynku gospodarczego.

Niezależny kran ogrodowy wylotowy z dostępem do bieżącej wody w warunkach plenerowych, znajdzie również zastosowanie przy szeregu innych czynności, takich jak np.: opłukanie dłoni, czerpanie wody do celów spożywczych czy zabezpieczenie wody dla zwierząt. Krany ogrodowe z wylotem bez możliwości systemowego zamocowania węża elastycznego – nie sprawdzą się natomiast przy (pół)automatycznym nawadnianiu terenów zielonych.

Przy odrobinie wprawy, kran ogrodowy wylotowy można zamontować u dołu beczki/zbiornika, w której właściciel posesji gromadzi się wodę opadową. Tego typu krany umożliwiają wówczas swobodny pobór deszczówki dla dodatkowego nawadniania zieleni, a także ekonomiczne podlewanie w okresie suszy czy w trakcie ewentualnej awarii instalacji wodnej. Zamocowany na zbiorniku kran ogrodowy wylotowy, pomaga także w szybkim opróżnieniu pojemnika z deszczówki przed nastaniem jesienno-zimowego sezonu.

Tanie krany wylotowe do użytku zewnętrznego ze sklepu internetowego Preis zone

Dostępne w sklepie online Preis zone tanie krany wylotowe, cechują się doskonałą jakością, dzięki czemu zapewniają bezproblemową eksploatacje przez wiele lat, nawet podczas intensywnego użytkowania przyłącza wody. Ocynkowane krany wylotowe wykonane z dobrej klasy materiału (m. in. cynk niklowany) – są w pełni odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, przez co nie ulegają korozji ani rozszczelnieniu pod wpływem zmian temperatury (przy ekspozycji nasłonecznienie, przymrozki itp.).

Wszystkie sprzedawane krany wylotowe wyposażone są w zewnętrzny gwint montażowy (różne wymiary średnicy, np. 1/2 i 3/4 cala) oraz szczelny zawór kulowy, regulowany poręcznym uchwytem. Starannie wykonane, gładkościenne wnętrze korpusu kranów – minimalizuje ryzyko osadzania się kamienia , który mógłby z czasem ograniczyć przepływ, a nawet trwale uszkodzić armaturę.

Więcej

Krany wylotowe 

Brak produktów w tej kategorii.

Przejdź do góry