Krany ocynkowane

(4 produkty)
Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 30,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Jest 4 produktów.

Filtry
Filtry

Producent

Cena

0,00 zł - 30,00 zł

Na stanie

EAN

No choice available on this group

Model

No choice available on this group

Produktów na stronie:
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Krany ocynkowane, ogrodowe krany ocynkowane - Preis-zone.pl

Ocynkowane krany ogrodowe – sprawdzone rozwiązanie przy nawadnianiu zieleni

Skuteczność, efektywność i funkcjonalność każdego systemu do nawadniania terenów zielonych, w dużej mierze zależy od zastosowanej armatury wodnej. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań są ocynkowane krany ogrodowe, które doskonale sprawdzają się w warunkach zewnętrznych, ale z powodzeniem można je użytkować w instalacjach zlokalizowanych np. w budynku gospodarczym. Uniwersalne krany ogrodowe ocynkowane można zabudować na elewacji albo mogą być elementem wolnostojącego przyłącza wody.

Warto wybierać ocynkowane krany ogrodowe najlepszej jakości od renomowanych producentów armatury – aby uzyskać stabilne parametry przepływu wody podlewając ogród, sad czy przydomowy trawnik. Odpowiedni standard kranu wyposażonego w zawór kulowy, to również gwarancja szczelności przyłącza i minimalizacja ryzyka niekontrolowanych strat wody. Starannie wykonane i ocynkowane krany ogrodowe, są także w pełni odporne na korozję, dlatego warto postawić na produkty oferowane przez sklep internetowy Preis zone.

Profesjonalny kran ocynkowany sprawdzi się zarówno przy tradycyjnym poborze wody, np. do celów spożywczych, higienicznych czy napełnianiu konewki, jak też do zasilania manualnych i automatycznych systemów nawadniających zieleń (np. wąż z pistoletem, lanca, instalacja zraszająca, kroplująca itp.). Ocynkowany kran ogrodowy umożliwia także podpięcie przewodu wodnego do umycia auta lub oczyszczenia podjazdu/chodnika z betonowej kostki brukowej.

Tanie krany ocynkowane – idealny wybór do ogrodu na lata

Tanie krany ocynkowane do ogrodu mogą być trwałym rozwiązaniem na długie lata, nawet przy intensywnym użytkowaniu, pod warunkiem, że produkt odznacza się wysoką jakością. Brak precyzji wykonania, niestaranne spawy, wżery czy słaby standard cynkowania – to czynniki, które bezpośrednio wpływają na jakość i żywotność kranów. Głównym zagrożeniem dla armatury wodnej jest bowiem korozja, która może wniknąć w strukturę materiału oraz kamień, jaki wytrąca się z wody i odkłada na niedostatecznie gładkich ściankach przewodu.

Specjalistyczne krany ocynkowane, jakie dostępne są w sklepie internetowym Preis zone, pochodzą od sprawdzonych i renomowanych wytwórców armatury oraz posiadają stosowne certyfikaty świadczące o ich wysokiej jakości. Starannie wykonane krany ocynkowane – to niezawodny element każdej instalacji wodnej. Krany ogrodowe powinny cechować się znacznie lepszym standardem wykonania, ponieważ dodatkowo narażone są one niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych, w tym wilgoć oraz duże wahania temperatury. Praktyczne krany ocynkowane są ponadto bardzo wytrzymałe na mechaniczne uszkodzenia, o jakie nietrudno podczas eksploatacji przyłącza wody w plenerze.

Najlepszy ocynkowany kran ogrodowy – tylko w e-sklepie Preis zone!

Dostęp do bieżącej wody w ogrodzie ważny jest przede wszystkim w okresie suszy, która bez sztucznego nawadniania, może zniszczyć większość roślinności/upraw. Nieocenione w tym zakresie jest niezależne przyłącze wody, wyposażone w funkcjonalny ocynkowany kran ogrodowy. Jeśli chodzi o kran do ogrodu, to – obok wysokiej jakości materiału – istotny jest również dobrej klasy zawór kulowy, w jaki wyposażona jest tego rodzaju armatura. Brak odpowiedniej szczelności na zaworze, często prowadzi do niekontrolowanego wycieku, co w konsekwencji znajduje odzwierciedlenie w wyższym wskazaniu licznika i rachunku za wodę.

Dobry ocynkowany kran ogrodowy powinien posiadać ergonomiczny uchwyt do wygodnej regulacji przepływu/ciśnienia wody. Krany oferowane przez e-sklep Preis zone wyposażone są w metalowe rączki (wajchy), dzięki którym można komfortowo regulować przepływ oraz całkowicie zamknąć zawór wody.

W ramach asortymentu sklepu online Preis zone, krany ocynkowane dostępne są z gwintem montażowym o średnicy 1/2 cala i 3/4 cala. Niektóre modele posiadają w zestawie dokręcane złącze choinkowe, które umożliwia nałożenie węża ogrodowego i skuteczne zabezpieczenie go opaską zaciskową. Alternatywnie można też zaopatrzyć się w dokręcaną końcówkę z nyplem (szybkozłączka). Ocynkowany kran ogrodowy z powodzeniem może być także zamontowany u dołu zbiornika z deszczówką i służyć do wygodnego napełniania konewki zmagazynowaną wodą opadową.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Gwarancja dostawy Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!
30-dniowy okres zwrotu Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.
Bezpiecznie Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL, więc Twoje dane są bezpieczne!
Wsparcie BOK Udzielamy fachowej pomocy, reagujemy szybko na potrzeby Klientów
Zadowoleni Klienci 97% klientów ocenia pozytywnie zakupy w Preis-Zone