Gwarancja dostawy

Naszą rzetelność potwierdza znak jakości Trusted Shops!

30-dniowy okres zwrotu

Masz aż 30 dni by zwrócić kupione produkty.

Bezpiecznie

Połączenie z tą stroną jest szyfrowane kluczem SSL,
więc Twoje dane są bezpieczne!

Przełączniki faz, sterowniki

Przełączniki faz – sklep, hurtownia z przełącznikami faz

Hurtownia i sklep elektryczny Preis Zone posiada bardzo szeroką ofertę, w której praktycznie każdy klient indywidualny, sklep lub odbiorca hurtowy znajdzie urządzenia i elementy elektryczne oraz elektroniczne dopasowane do konkretnych potrzeb i wymagań. W naszej bogatej ofercie dostępne są...

Przełączniki faz – sklep, hurtownia z przełącznikami faz

Hurtownia i sklep elektryczny Preis Zone posiada bardzo szeroką ofertę, w której praktycznie każdy klient indywidualny, sklep lub odbiorca hurtowy znajdzie urządzenia i elementy elektryczne oraz elektroniczne dopasowane do konkretnych potrzeb i wymagań. W naszej bogatej ofercie dostępne są między innymi przełączniki faz pochodzące od renomowanych producentów. Charakteryzują się one bardzo skutecznym oraz niezwykle wydajnym, automatycznym działaniem. Przełącznik faz jest urządzeniem odpowiedzialnym za zapewnienie ciągłości zasilania odbiornika jednofazowego, w przypadku w którym jedna faza zanika lub jej parametry spadają poniżej normy. Przełącznik taki wówczas przełącza fazę na inną, która spełnia określone wymagania. W naszej ofercie dostępne są wyłącznie przełączniki najwyższej jakości, które charakteryzują się wieloletnią trwałością.

Automatyczne przełączniki faz

W szerokim asortymencie naszego sklepu dostępne są automatyczne przełączniki faz. Oznacza to, że działają one w zautomatyzowanym trybie, a ingerencja użytkowników jest ograniczona do minimum. Można więc stwierdzić, że urządzenia te są proste w obsłudze. Wszystkie oferowane przez nas przełączniki faz są bezpieczne w użytkowaniu i działają w sposób bardzo wydajny. Istnieje możliwość zamawiania takiego sprzętu drogą internetową. Przełączniki takie są więc dostępne dla wszystkich zainteresowanych klientów indywidualnych oraz odbiorców hurtowych z całego obszaru naszego kraju dzięki sprzedaży wysyłkowej.

Więcej

Przełączniki faz, sterowniki 

Jest 3 produktów.
0 Recenzja (e)

Czujnik kolejności i zaniku fazy CKF-316 F&F

144,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Czujnik kolejności i zaniku fazy 3x400V 2x8A 40-80V CKF-318 F&F

149,99 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)

Automatyczny przełącznik faz PF-431

225,99 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Przejdź do góry