Lista produktów marki Doktorvolt

Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 4 185,00 zł

Na stanie

EAN

Model

Jest 594 produktów.

Filtry
Filtry

Cena

0,00 zł - 4 185,00 zł

Na stanie

EAN

Model

Produktów na stronie:
Pokazano 1-12 z 594 pozycji

Doktorvolt jest producentem rozdzielnic budowlanych, fotowoltaicznych oraz przedłużaczy obecny na rynku od 2013 roku. Szeroka gama naszego asortymentu pozwala na dobranie produktów nawet przez najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdują się produkty wykorzystywane w elektrotechnice oraz automatyce. Wszystkie nasze urządzenia finalnie przechodzą testy pomiarowe, gdzie następuje ich ostateczne sprawdzenie przed wysłaniem do klienta. Każda nasza rozdzielnica opatrzona jest certyfikatem oznaczającym, że ten produkt jest przetestowany i sprawdzony oraz zgodny z normą IEC61439. To, co nas wyróżnia to dbałość o szczegóły w procesie produkcyjnym, krótkie terminy realizacji zleceń oraz fachowe doradztwo. Cechuje nas jakość i profesjonalne podejście do każdego zamówienia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasze produkty spełniają międzynarodowe standardy jakościowe.

Oferujemy również stacje do ładowania samochodów elektrycznych, które kolosalnie mogą zwiększyć komfort użytkowania pojazdów elektrycznych. Zadbaliśmy, aby były funkcjonalne, wygodne w użytkowaniu i przede wszystkim bezpieczne. Mogą być zamontowane w domu, przy hotelach lub firmach. Nasze stacje to wysoka jakość w dobrej cenie.

Jako producent ekskluzywnych lamp z drewna łączymy piękno ponadczasowego materiału z nowoczesnym designem i funkcjonalnością, którego wymaga się od przyjaznego w użytkowaniu oświetlenia. Ze względu na rozwiązania jakie stosujemy, nasza produkcja w dużej mierze opiera się na czynnościach, które wykonujemy ręcznie – co niewątpliwie można dostrzec w lampie – jako stempel „stworzone przez człowieka”. Tym samym każdy model, zanim opuści naszą pracownię, przechodzi bardzo skrupulatną kontrolę. Lampy drewniane emitują ciepłe, przyjemne światło, stwarzając w pomieszczeniu miły nastrój. Pięknie prezentują się zarówno w pomieszczeniach nowoczesnych, jak i stylowych.  

Firma wdrożyła certyfikat ISO, który potwierdza wysoką jakość produktów, jakie oferujemy. Dzięki temu klienci darzą nas większym zaufaniem, postrzegając jako bardziej wiarygodną i profesjonalną firmę. Z czego to wynika? Klient dowiadując się, że dane przedsiębiorstwo uzyskało certyfikat ISO, ma świadomość, że ktoś wcześniej sprawdził jakość usług lub produktów oferowanych przez tę firmę. W związku z tym ryzyko rozczarowania produktem zmniejsza się.